قراره تو این دوره چی یاد بگیرم؟

 • سئو چیست؟ و چه تاثیری بر روی سایت دارد؟
 • استفاده از قدرت LSi در سئو محتوا سایت
 • مقدمات و آماده سازی سایت برای شروع یک سئو سایت قدرتمند
 • روش هایی برای افزایش بازدید و ورودی سایت از گوگل + افزایش سئو سایت

سرفصل های دوره

۴ فصل
۶۰ جلسه
۱۳ ساعت
۱

فصل اول – مقدمات

۶ قسمت
۰۱:۵۷:۵۵
1

قسمت اول - سئو چیست؟ و چه تاثیری بر روی سایت دارد؟

رایگان
۱۴:۳۰
2

قسمت دوم - انتخاب بهترین دامنه مناسب برای سئو

رایگان
۰۴:۴۹
3

قسمت سوم - انتخاب بهترین پسوند مناسب برای سایت از نظر سئو

۰۴:۴۰
4

قسمت چهارم - مقدمات و آماده سازی سایت برای شروع یک سئو سایت قدرتمند

۳۷:۴۹
5

قسمت پنجم - جعبه ابزار سئو 1

۲۴:۴۱
6

قسمت پنجم - جعبه ابزار سئو 2

۳۱:۲۵
۲

فصل دوم – افزونه های سئو وردپرس(Rank Math & yoast seo)

۳۹ قسمت
۰۶:۲۴:۰۰
۳

فصل سوم – سئو صفحه اصلی (عنوان نویسی و نوشتن متن متاتگ توضیحات برای صفحه اصلی سایت)

۹ قسمت
۰۳:۰۷:۵۵
۴

فصل چهارم – ساخت نقشه سایت

۶ قسمت
۰۱:۴۵:۵۴

بهینه سازی سایت برای موتور جستجو یا SEO

روند مناسب برای بهبود دید یک وب سایت یا یک صفحه وب در نتایج یک موتور جستجو است. معمولا وب سایتهایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدید کننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو بدست می‌آوردند . در واقع SEO باعث تجمیع درست اطلاعات موجود در وب سایت و جذب بیشتر مخاطب از طریق موتورهای جستجو می شود.

در این دوره چه می آموزیم؟

 • سئو چیست؟ و چه تاثیری بر روی سایت دارد؟
 • استفاده از قدرت LSi در سئو وتولیدمحتوا سایت
 • مقدمات و آماده سازی سایت برای شروع یک سئو سایت قدرتمند
 • روش هایی برای افزایش بازدید و ورودی سایت از گوگل + افزایش سئو سایت

سرفصل های دوره آموزش seo :

ویدئو اول: سئو چیست؟ انواع سئو، تکنیک های سئو و اینکه سئو چه تاثیری بر روی سایت دارد؟

تو این قسمت شما معنی و مفهوم سئو رو بصورت جامع همراه با مثال عملی یاد می گیرین و به موارد ذیل خواهیم پرداخت.

 • سئو چیست؟
 • سئو چه تاثیری می تونه برای سایت ما داشته باشه؟
 • چه سایتهایی به سئو نیاز دارن؟
 • سئو چطوری می تونه در افزایش فروش تو کسب و کارمون تاثیر بذاره؟
 • اگه از سئو استفاده کنیم چه تأثیری در گوگل برای سایتمون می تونه داشته باشه؟

مثال عملی و عینی از عملکرد صحیح و پیاده سازی سئو بر روی وب سایت در گوگل همراه با تشریح تأثیر اختلاف قرارگیری وب سایت ها در رتبه ۱ تا ۴ صفحه اول جهت دریافت ورودی از گوگل در راستای رسیدن به موفقیت در بازار هدف.

و بالاخره به انواع سئو و تکنیک های اون که به ۳ دسته اصلی “سئو کلاه سفید“، “سئو کلاه خاکستری” و “سئو کلاه سیاه” تقسیم می شن می پردازیم و اونها رو بطور کامل بررسی می کنیم.

ویدئو دوم: انتخاب صحیح بهترین دامنه مناسب برای سئو سایت

سئو رو باید از پایه درست و اصولی شروع کرد، پس در این فیلم آموزشی سئو می ریم به سراغ معیارها، قلق ها و روش های انتخاب و ثبت بهترین دامنه مناسب برای سایت که در آینده می تونه هم بر روی سئو سایت و هم بر روی برندینگ ما تاثیر بزاره.

انتخاب یک دامنه درست، اصولی و متناسب با هدف کلی کاریمون به ما در مسیر رشد سئو سایتمون می تونه کمک کنه و مهم تر از همه به درک گوگل از فیلد کاری سایتمون.

اهم موارد آموزشی تاثیر دامنه بر سئو سایت:

 1. تأثیر دامنه بر روی سئو سایت
 2. نقش کلیدواژه های اصلی و هدف کاری وب سایت بر سئو سایت
 3. نقش کمک رسانی انتخاب دامین مناسب به موفقیت در سئو سایت جهت قرارگیری سایت در صفحه اول گوگل
 4. تعیین کلمه کلیدی هدف کاری سایت
 5. مثال عملی از انتخاب صحیح نام دامین برای وب سایت با توجه به کلمه کلیدی اصلی سایت
 6. آموزش ترفندی سازنده در بکارگیری کلمات کلیدی در دامنه سایت
 7. بررسی معنایی کلمات به کار گرفته شده در دامنه سایت از نظر گوگل و تأثیر آن بر سئو سایت

ویدئو سوم: انتخاب بهترین پسوند مناسب برای سایت از نظر سئو

پس از انتخاب دامنه مناسب برای سئو سایتمون حالا نوبت به این می رسه که با توجه به جامعه هدف و مخاطبان موردنظرمون و همچنین با توجه به رسته کاری مبنی بر اینکه چه خدماتی رو در قالب چه وبسایتی می خوایم ارائه بدیم، بهترین پسوند دامنه مورد نظر برای وبسایتمون رو انتخاب کنیم.

تو این فیلم آموزشی سئو وارد بحث انتخاب پسوند مناسب برای سایت جهت تاثیرگذاری بیشتر در سئو برای پایداری قوی تر می شیم.

و به بررسی موارد زیر بطور کامل و مفصل خواهیم پرداخت.

 • متداولترین بهترین پسوندهای رایج برای سایت
 • تاثیر پسوند دامنه بر روی سئو سایت
 • انتخاب پسوند مناسب با توجه به هدف کاری و موضوعی سایت
 • و بررسی و تشریح کامل استفاده از پسوندهای .com,.ir,.org,.info,.net

ویدئو چهارم: آماده سازی سایت برای شروع یک سئو قدرتمند

حالا دیگه یواش یواش باید وارد مبحث اصلی آموزش سئو بشیم، اما قبلش باید یکسری کارهای اصولی و بنیادی و پایه ای که انجام اونها برای هر سایتی لازم و ضروری هست رو انجام بدیم تا بعدها در سئو به چالش کشیده نشیم.

در واقع شما تو این فیلم آموزشی سئو یاد می گیرین که چطور سایتتون رو یکتا کنین. چون زمانی که به سراغ معرفی و ثبت سایت در گوگل می ریم باید به گوگل نشون بدیم که ما یک هستیم، یکتای یکتا.

و در ادامه به آموزش صفر تا ۱۰۰ دریافت و نصب گواهینامه SSL که یکی از ملزومات سئو هست می پردازیم.

ویدئو پنجم: جعبه ابزار سئو (معرفی، نصب و آموزش کار با نرم افزارهای کمکی و ابزارهای لازم برای انجام سئو سایت)

همونطور که در دنیای حقیقی هر اوستاکار و متخصصی همیشه یکسری ابزار و لوازم ضروری پیشفرض همراه خودش داره تا در هر جا که ازش تقاضا یاری شد یکسری اقدامات معمول و متداول رو بتونه انجام بده و کارهاشو تا حد زیادی پیش ببره.

شمایی هم که اومدی سئو رو یاد بگیری تا تبدیل بشی به یه متخصص سئو و سئوکار حرفه ای، باید یکسری ابزار و لوازم متداول سئو رو که من بهش میگم جعبه ابزار سئو، همیشه در هر پروژه سئو همراه خودت داشته باشی تا از اونا استفاده کنی و اقدامات اولیه سئو رو پیش ببری.

تو این فیلم آموزشی سئو به معرفی و آموزش کامل ابزارهای لازم و کمکی برای هر کسی که می خواد یه پروژه سئو رو استارت کنه پرداختم.

جعبه ابزار سئو، دستیار یک سئوکار

از ابزارهای معرفی شده تو این فیلم آموزشی می تونین برای ارائه گزارش سئو اولیه به کارفرما استفاده کنین، در واقع مثل یه دستیار سئو همیشه همراه شما خواهد بود.

ویدئو ششم: آموزش افزونه های سئو وردپرس (رنک مث و یواست سئو) 

ویدئو هفتم: سئو صفحه اصلی (عنوان نویسی و نوشتن متن متاتگ توضیحات برای صفحه اصلی سایت)

حالا که مقدمات کار سئو سایت رو بشکل درست و اصولی بنا کردیم و خیالمون از باب پایه ریزی صحیح راحت شد، می ریم به سراغ مباحث اصلی آموزش سئو سایت

در وهله اول ما باید برای سایتمون یه اسم انتخاب کنیم که می شه همون “عنوان سایت (تایتل) + معرفی کوتاه” که در داخل تگ تایتل بدین شکل زیر قرار می گیره.

<title> عنوان + معرفی کوتاه</title>

این عنوان و معرفی کوتاه سایت عنوانی هست که علاوه بر اعلام نام سایت باید دربرگیرنده کلمات کلیدی اصلی هدف سایت هم باشه، البته عنوان نویسی قانونی داره که باید در هر صفحه سایت که براش می خوایم عنوانی بنویسیم رعایت کنیم.

این قسمت که شامل ۹ فیلم آموزشی هست شما سئو صفحه اصلی را رو بطور کاملاً عملی و پروژه محور با مثال های مختلف از سایتهای متنوع که شامل موارد ذیل هست آموزش می بینین و یاد می گیرین:

 • سایت تخفیف گروهی
 • سایت فروشگاه اینترنتی
 • سایت نیازمندی و درج آگهی
 • سایت خدماتی و سایت تولید مبل و صندلی

سئو صفحه اصلی (نوشتن عنوان و متن متاتگ توضیحات)

پس از یادگیری عنوان نویسی درست و اصولی برای صفحه اصلی سایت بمنظور بهره گیری از کلمات کلیدی هدف جهت بالاآوردن سایت در صفحه اول گوگل، نوبت می رسه به نوشتن یک توضیح و توصیف در قالب یک متن حداکثر ۱۶۰ کارکتری (Meta Description).

<meta name=\”description\” content=\”متن توضیحات\”>

این قسمت خیلی خیلی مهمه، چون گوگل بسیار روی این متن توضیحات یا همون متاتگ توضیحات که می نویسیم حساسه و اعتقاد و دلیلیش براینه که در لیست نتایج جستجو، کاربر اونچه که در وهله اول از سایت می تونه ببینه ابتدا عنوان و سپس متن توضیحات هر صفحه سایت هست که با دیدن و خوندن این ۲ قسمت تصمیم می گیره روی کدوم یک از نتایج گوگل که بهترین اثربخشی رو هم براش بتونه ارمغان بیاره کلیک کنه.

پس هر سایتی که عنوان نویسی جذاب، درست و متناسبی با توجه به عبارت کلیدی که کاربران سرچ می کنن داشته باشه و همچنین تونسته باشه با متن متاتگ توضیحات، خودش رو به کاربران نشون بده که نیازشون در این سایت برآورده می شه و همونقدر هم جذاب و گیرا باشه؛ پس اون سایت هم کلیک بیشتری از سوی کاربران دریافت می کنه، و هم به مرور طی زمان رتبش در گوگل ارتقاء پیدا می کنه.

که البته در کنار یکسری تکنیکهایی مثل محتوا نویسی جذاب، سئو محتوا، لینک بیلدینگ (لینکسازی داخلی و خارجی)، آپدیت محتوا و…. می تونه خودشو به رتبه های برتر گوگل برسونه.

ویدئو هشتم: آموزش ثبت سایت در سرچ کنسول گوگل

حالا دیگه نوبت به این می رسه که پس از طی کردن این همه مراحل بسیار مهم و حیاتی و حساس بیایم به گوگل بگیم که ما هستیم. ما آماده ورود به دنیای رقابت در حوزه کاری خودمون هستیم.

گوگل هم سایت ما رو در لیست داده های خودش به عنوان یه رقیب تازه نفس، جدی و قوی برای سایر وبسایتها با فیلد کاری ما ثبت می کنه.

بله، تو این فیلم آموزش سئو می خوام بهتون آموزش نحوه ثبت سایت در سرچ کنسول گوگل رو یاد بدم، اونم با روشهای مختلف (شما بر اساس سلیقه و شرایط خودتون با هر کدوم از روش ها که مایل بودین می تونین پیشروی کنین)

سرچ کنسول یه دنیایی از ابزارهای رایگان هست که گوگل در اختیار مدیران سایتها قرار می ده تا نهایت لذت از رقابت سالم در سئو سایت رو ببرن.

با ثبت سایت در سرچ کنسول سایت شما در گوگل ثبت می شه و اسم سایتتون می ره تو لیست پایگاه داده گوگل.

تو این ویدئو در واقع اومدیم رونمایی کردیم از START کار اولیه اکثر سئوکاران حرفه ای به هنگام انجام پروژه های سئو با ارائه نکته ای طلایی در نحوه چگونگی ثبت سایت های قدیمی و جدید در گوگل.

ویدئو نهم: آموزش ساخت نقشه سایت برای هر نوع سایت ها

تو این قسمت از سری فیلم های آموزشی سئو که شامل ۴ ویدئو آموزشی هست، شما بصورت کاملاً عملی و پروژه محور آموزش نحوه ساخت نقشه سایت برای هر نوع سیستم مدیریت محتوایی رو بصورت دستی، نرم افزار، آنلاین و افزونه یاد می گیرین.

اگر سایتی با CMS وردپرس دارین، یا حتی سایتی بر پایه Php، ASP یا حتی استاتیک و یا هر سیستم دیگه ای، این آموزش از حیث اینکه بخواین برای سایتتون یه نقشه سایت پویا داشته باشین شما رو بی نیاز می کنه.

بهبود وضعیت سئو باعث:

در این سری از  دوره آموزش سئو جامع، تمام تمرکز روی مباحث سئو قرارگرفته و تمام مباحث از پایه بررسی می شود.و در نظر داریم کارآموز بعد از اتمام فصل‌ها روند قابل قبولی در این زمینه داشته و همچنین با تمرین و آزمون‌وخطا می‌تواند وارد بازار کار شود.در این دوره از مباحث ساده تئوری شروع و تا مباحث عملی و مثال‌ها و همچنین کار با انواع مختلف اجزای سئو و ابزارآلات مناسب نیز سایت خود را سئو می‌کنیم.با آنالیزورها و رتبه‌بندی‌ها مختلف آشنا می‌شویم و راه‌های آن را به‌درستی درک می‌کنیم.همچنین طبق استاندارد جهانی الگوریتم‌های گوگل برای هدف تلاش می‌کنیم.در حین آموزش، به‌صورت جامع و عملی از نصب و راه‌اندازی تا در قسمت حرفه ایی قرار دادن سایت عمل می‌کنیم.

دوره هیچ‌گونه پیش‌نیازی ندارد و تمامی مطالب از پایه و مقدماتی تدریس شده است.

 

سئو وب‌سایت , SEO , سئو

 

 

حتما پس از تهیه این پکیج به شماره اعلامی در پایان هر فیلم آموزشی پیام دهید تا برای دریافت پشتیبانی مادام و همچنین آپدیت های بعدی عضو گروه شوید . .

 

ادامه متن دوره ...