قراره تو این دوره چی یاد بگیرم؟

 • تولید محتوا و سئو محتوا سه پروژه
 • بهینه سازی سایت سه پروژه
 • لینکسازی داخلی و خارجی سه پروژه

سرفصل های دوره

۴ فصل
۴۳ جلسه
۱۷ ساعت
۱

فصل هشتم – پروژه عملی سئو سایت فروشگاه اینترنتی

۸ قسمت
۰۳:۱۱:۳۰
1

قسمت اول- پیاده سازی اصولی

رایگان
۲۸:۴۶
2

قسمت دوم - تولید محتوا (عنوان و متن متاتگ ) - بخش اول

۳۰:۲۰
3

قسمت سوم - تولید محتوا (عنوان و متن متاتگ ) - بخش دوم

۱۳:۳۶
4

قسمت چهارم - تولید محتوا (عنوان و متن متاتگ ) - بخش سوم

۳۷:۵۳
5

قسمت پنجم - سئو تصاویر - بخش اول

۲۲:۵۷
6

قسمت پنجم- سئو تصاویر - بخش دوم

۲۲:۲۱
7

قسمت پنجم - سئو تصاویر - بخش سوم

۱۰:۵۱
8

قسمت ششم - اجرای تکنیک لینک بیلدینگ (لینکسازی داخلی و خارجی)

۲۴:۴۶
9

فایل ها و سورس های این بخش

۲

فصل نهم – پروژه عملی سئو سایت خدماتی

۱۰ قسمت
۰۲:۵۹:۵۵
۳

فصل دهم – پروژه عملی سئو سایت معرفی و فروش محصول

۷ قسمت
۰۲:۱۱:۵۲
۴

فصل یازدهم – پروژه عملی سئو سایت خدماتی و فروشگاهی

۱۸ قسمت
۰۸:۲۶:۴۶

سئو پیشرفته چیست ؟ ( Advanced SEO )

آموزش پیشرفته سئو دقیقا یک قدم بعد از فهمیدن مفاهیم و کاربردهای اولیه سئو وبسایت میباشد. همواره بلافاصله بعد از شنیدن نام سئو به یاد Search Engine Optimize یا لینک سازی داخلی خواهیم افتاد. اما سئو فقط همین موارد ابتدایی است؟ قطعا خیر! آموزش سئو محدود به مفاهیم اولیه و مقدماتی نیست. بلکه برای تبدیل شدن به یک متخصص سئو، شما نیازمند کسب اطلاعات پیشرفته در این زمینه خواهید بود.

سرفصل های دوره آموزش پیشرفته سئو

 • بررسی قوانین اصولی سئو در پیاده سازی صفحه اصلی
 • آموزش عنوان گذاری و متاتگ ها در تولید محتوای حرفه ای
 • بهینه سازی و سئو تصاویر به صورت پیشرفته و کاربردی
 • آموزش پیشرفته لینک بیلدینگ یا لینک سازی
 • بررسی و بهبود سئو داخلی یا همان off-page
 • آموزش کامل سئو خارجی یا on-page به همراه لینک سازی خارجی
 • پروژه عملی آموزش سئو سایت سورند پلاس
 • پروژه عملی آموزش سئو سایت فروشگاهی رایان
 • پروژه عملی سئو سایت گلدسته سازی ثارالله
 • بررسی شیوه های بازگرداندن رتبه های از دست رفته
 • تولید محتوای حرفه ای برای پروژه های عملی
 • لینک سازی خارجی به صورت پروژه محور برای سایت های واقعی
 • انجام عملی سئو سایت و افزایش رتبه کلمات کلیدی در طول دوره

مفاهیمی که دانشجو پس از گذراندن این دوره فرا می گیرد

شما با گذراندن این دوره با مفاهیم اولیه سئو نظیر متاتگ ها، لینک بیلدینگ، تولید محتوا، سئو تصاویر، سئوی داخلی و سئوی خارجی آشنا خواهید شد. پس آشنایی اولیه با موارد گفته شده و کسب توانایی در زمینه بهینه سازی وبسایت، وارد بخش های پروژه محور میشوید. در بخش انجام پروژه های سئو، شروع به پیاده سازی تمام موارد آموزش داده شده در وبسایت های واقعی به صورت عملی خواهیم کرد. در این بخش شما با بسیاری از موارد مهم و اساسی آموزش سئو که در بازار کار این حوزه مورد استفاده قرار میگیرند آشنا شده و کاربرد و عملکرد هر کدام را درک خواهید کرد.

دستاوردهای دوره آموزش سئو پیشرفته

در دوره جامع سئو شما به صورت کاملا عملی با بهینه سازی سه وبسایت در حوزه های مختلف آشنا خواهید شد. این امر سبب بهبود توانایی شما در سئو کردن وبسایت های با موضوعات مختلف و متنوع خواهد شد. هدف سئو پیشرفته، آموزش سئو در جهت بهینه سازی حرفه ای هر نوع وبسایتی اعم از فروشگاهی و وبلاگی بوده است. سئو کردن هر وبسایتی با توجه به موضوع و کاربرد سایت متفاوت با سایر موارد خواهد بود. از همین جهت، در هنگام آموزش دیدن نیز باید انواع سایت ها را به صورت عملی مورد بررسی قرار داده تا شیوه سئو یک وبسایت به صورت کامل برای شما تفهیم شود.

پیش نیازهای دوره آموزش پیشرفته سئو

همانطور که عنوان شد، در دوره آموزش پیشرفته سئو به بررسی تمام مفاهیم سئو از مقدماتی تا پیشرفته و پروژه محور خواهیم پرداخت. پس میتوان نتیجه گرفت که دوره فوق نیازمند پیش نیاز خاصی برای شروع یادگیری نمیباشد. اما چنانچه در زمینه سئو و بهینه سازی موتور های جستوجو مبتدی و تازه کار هستید، گذراندن فصل اول از آموزش جامع سئو را پیشنهاد میکنیم. با استفاده از دوره پیشنهادی شما قادر به درک مفاهیم ابتدایی آموزش سئو خواهید بود. گذراندن فصل اول میتواند درک موارد و مباحث این فصل از سئو پیشرفته را برای شما ساده تر سازد. در فصل دوم و سوم این مجموعه آموزشی به آموزش سئو و تولیدمحتوا و همچنین آموزش لینک سازی سئو نیز پرداخته‌ شده است. گذراندن این دو دوره را برای آموزش بیشتر پیشنهاد میکنیم.

چرا یادگیری سئو پیشرفته ضروری است؟

همانطور که در udemy در مورد آموزش پیشرفته سئو اشاره شده است، تعداد سایت های فعال بر بستر اینترنت از مرز 10 میلیون گذشته است. اما صفحه اصلی گوگل در هر کلمه کلیدی حداکثر 10 عنوان برتر را نمایش میدهد. در چنین اوضاعی چگونه میتوانیم به رتبه یک گوگل برسیم؟ اینجاست که دوره سئو پیشرفته برای بهینه سازی حرفه ای وبسایت در زمینه سئو تبدیل به یک ضرورت میشود. با آموزش سئو پیشرفته ما قادر به فتح قله های بلند گوگل و موتور جستوجو خواهیم بود.

بهترین روش یادگیری سئو چیست؟

بهترین روش یادگیری برای موضوعی مانند سئو کردن وبسایت، روش پروژه محور میباشد. سئو کردن یک وبسایت واقعی به صورت پروژه محور در طول آموزش سئو سبب افزایش قدرت درک مباحث در دانشجویان خواهد شد. حتی اگر در طول دوره شروع به سئو کردن یک سایت شخصی کنید، این امر نیز موجب یادگیری بهتر و کسب تجربه در زمینه بهینه سازی موتور جستوجو میشود.

اهمیت پروژه محور بودن دوره آموزش پیشرفته سئو

سئو پیشرفته یعنی یادگیری نکاتی که ما را به رتبه های برتر گوگل نزدیک کند. تاثیر گذاری این نکات پیشرفته زمانی به اوج میرسد که به صورت پروژه محور و عملی اجرا و پیاده سازی شوند. آموزش سئو بدون انجام پروژه مانند یادگیری رانندگی بدون سوار شدن ماشین است. در دوره آموزش پیشرفته سئو، شروع به بهینه سازی سه وبسایت به صورت پروژه محور و با موضوعات مختلف خواهیم کرد. هر کدام از این پروژه ها را در ادامه مورد بررسی قرار میدهیم :

پروژه عملی آموزش سئو سایت رایان

سایت فروشگاهی رایان یک وبسایت برای فروش انواع لب تاب های استوک میباشد. قطعا در این وبسایت کلمه کلدی فروش لب تاب استوک بسیار حائز اهمیت و متقاضی دریافت رتبه در گوگل خواهد بود. در این پروژه به پیاده سازی اصولی و ساختاربندی دقیق دسته بندی ها که ویژه سایت های فروشگاه اینترنتی است، خواهیم پرداخت.

پروژه عملی آموزش سئو سایت سورند پلاس

وبسایت سورند پلاس یک سایت در زمینه عرضه و فروش لوازم خانگی بوده که صرفا به معرفی محصولات خود پرداخته است. در این وبسایت دو کلمه کلیدی لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه به عنوان Target و هدف سایت در نظر گرفته شده اند. در آموزش پیشرفته سئو، ما نیز از همین کلمات کلیدی به عنوان تارگت استفاده کرده و سعی میکنیم صفحه اصلی و متا تگ های آن را بر اساس همین کلمات سئو و بهینه سازی کنیم.

پروژه عملی سئو سایت گلدسته سازی ثارالله

این پروژه یکی از وبسایت هایی میباشد که افت رتبه شدیدی را در کلمات کلیدی هدف خود تجربه کرده. ما در زمان افت رتبه وارد سایت شده و با تمرین و آموزش کامل سئو پیشرفته شروع به احیا و بازپس‌گیری رتبه کلمات میکنیم. در این پروژه به صورت کاملا عملی و واقعی با چگونگی بازگرداندن رتبه های از دست رفته در گوگل آشنا شده و کار خواهیم کرد.

.

 

سئو وب‌سایت , SEO , سئو

 

مزایای دوره آموزش سئو پیشرفته دانشجویار

شاید پروژه محور بودن دوره آموزش پیشرفته سئو مهمترین مزیت این دوره نسبت به دوره های مشابه باشد. اما این مورد تنها مزیت دوره سئو پیشرفته نیست. در این دوره تمام مباحث و مفاهیم مورد نیاز شما برای سئو کردن یک وبسایت از صفر تا صد بیان شده است. پیشرفته بودن دوره به معنای کم اهمیت جلوه دادن مباحث مقدماتی سئو نیست؛ بلکه در این دوره از حالت ابتدایی شروع به بهینه سازی وبسایت کرده و همین روند تا حرفه ای ترین حالت ممکن ادامه دار خواهد بود.

 

ادامه متن دوره ...