daneshjooyar

شرایط بازگشت وجه

دانشجویار همیشه برای حفظ رضایت کارابران خودش تلاش می کند و لازمه این رضایت ، تولید آموزش های با کیفیت است. اما به جهت اطمینان خاطر بیشتر شما عزیزان در هنگام تهیه آموزش، تضمین بازگشت وجه رو هم برای شما قرار دادیم تا شما با خیال راحت تر به یادگیری بپردازید. در این ویدئو به صورت کامل شرایط بازگشت وجه رو توضیح دادیم.
شرایط بازگشت وجه

جزئیات بازگشت وجه

  • در آموزش خطا وجود داشته باشد و این خطا یا نقص فنی از سمت ما باشد و ما قادر به رفع آن نباشیم. در این صورت تیم دانشجویار ملزم هست تا هزینه ای که برای آموزش پرداخت کردید به شما برگشت دهد.
  • یک یا چند بخش از سرفصل های گفته شده در متن آموزش ، در ویدئوها وجود نداشته باشه و اصطلاحاً مدرس دوره به اون ها نپرداخته باشد. با توجه به اینکه شما با مطالعه سرفصل و بررسی محتوای اقدام به تهیه آموزش می کنید، عدم تطابق سرفصل و آموزش یکی دیگر از شرایط بازگشت وجه است.
  • آموزش در حال برگزاری باشه اما قسمت های جدید اون منتشر نشده باشد و آپدیت نشود. در ان صورت آموزش ناقص مانده و باید هزینه برگشت داده شود.
نکته
دانشجو دوره زمانی می تواند درخواست بازگشت وجه بده که حداقل 30 درصد از دوره آموزشی رو به صورت آنلاین دیده باشه و حداکثر 1 ماه از زمان خرید دوره گذشته باشد.
نکته
هر کاربر تا 2 مرتبه می تواند درخواست بازگشت وجه دهد و هزینه ای که برای آموزش پرداخت کرده را درخواست کند.

نکته:

تمام درخواست های بازگشت وجه، پس از تأیید توسط بخش آموزش، ظرف حداکثر یک هفته توسط بخش مالی به حساب شما واریز خواهد شد.

ارسال تیکت