daneshjooyar

گواهینامه حضور در دوره

آشنایی با پلیر دانشجویار و نحوه گرفتن مدرک:

در این ویدئو با نحوه و شرایط گرفتن مدرک دوره های ثبت نام شده در سایت دانشجویار آشنا می شوید.

امکانات پلیر حرفه ای دانشحویار از قبیل موارد به صورت کامل توضیح داده خواهد شد:
*نحوه قرار دادن یادداشت در ویدئو.
*امکان عکس برداری همزمان با پخش ویدئو.
*نحوه تغییر رنگ آیکون دوره ها.
*معرفی “درصد پیشرفت” دوره درحال یادگیری.

درخواست مدرک

مدرک دوره ها

پس از مشاهده ۸۰% از محتوای آموزشی دوره در صفحه یادگیری دوره مربوطه امکان دریافت مدرک برای شما فعال خواهد شد. میتوانید مدرک الکتریکی خود را از داخل پنل دانلود و استفاده کنید.

سوالات متداول

این مدرک به چه کسانی تعلق می گیرد؟
مدرک دانشجویار به افرادی تعلق می گیرد که در دوره آموزشی شرکت کنند و حداقل 80 درصد از ویدئوهای آن دوره را به صورت آنلاین ببینند. روند ثبت مشاهده آموزش ها در اینجا توضیح داده شده است.
مدرک به صورت الکترونیک است یا چاپی؟
بعد از اینکه شما در یک دوره آموزشی شرکت و ۸۰ درصد از ویدئوهای آن را مشاهده کنید، امکان درخواست مدرک برای شما فعال شده و پس از درخواست و تأیید کارشناس، مدرک برای شما ایمیل می شود. همچنین می توانید نسخه الکترونیک آن را از بخش دوره های من دریافت کنید. اما اگر نسخه چاپی مدرک را نیز می خواهید، از طریق تیکت به همکاران ما در قسمت پشتیبانی پیام بدهید تا مدرک چاپی را نیز برای شما صادر کنند.
مدرک دانشجویار چه کاربردی دارد ؟
از آنجایی که دانشجویار بعنوان یکی از برندهای معتبر آموزشی در سطح کشور شناخته می شود، شما می توانید از مدرک آن بعنوان یک رزومه معتبر برای استخدام، استفاده کنید. از طرفی با قرار دادن این مدرک در پروفایل لینکدین خود علاوه بر قوی کردن پروفایل، تخصص خود را نیز به سایر افراد حاضر در لینکدین معرفی می کنید.
آیا همه دوره ها مدرک دارند؟
تمام دوره هایی که بر روی وبسایت منتشر می شوند، دارای مدرک نیستند. شما می توانید با مراجعه به صفحه هر آموزش و مشاهده قسمت اطلاعات دوره در سمت راست از مدرک دار بودن یا نبودن دوره مطلع شوید. (مطابق تصویر زیر)
قبلا یک دوره را دیده ام اما مدرک را دریافت نکرده ام.
اگر از قبل یک دوره آموزشی را دیده اید و مدرک آن را دریافت نکردید، از طریق چت وبسایت و یا تیکت با همکاران ما در پشتیبانی در تماس باشید تا روند صدور مدرک را برای شما انجام دهند.