daneshjooyar

گواهینامه حضور در دوره

آشنایی با پلیر دانشجویار و نحوه گرفتن مدرک:

در این ویدئو با نحوه و شرایط گرفتن مدرک دوره های ثبت نام شده در سایت دانشجویار آشنا می شوید.

امکانات پلیر حرفه ای دانشحویار از قبیل موارد به صورت کامل توضیح داده خواهد شد:
*نحوه قرار دادن یادداشت در ویدئو.
*امکان عکس برداری همزمان با پخش ویدئو.
*نحوه تغییر رنگ آیکون دوره ها.
*معرفی “درصد پیشرفت” دوره درحال یادگیری.

درخواست مدرک

مدرک دوره ها

پس از مشاهده ۸۰% از محتوای آموزشی دوره امکان دریافت مدرک برای شما فعال خواهد شد. میتوانید مدرک الکتریکی خود را از داخل پنل دانلود و استفاده کنید. تمامی مدارک ارائه شده در دانشحویار به صورت دو زبانه است و میتوانید هر دو فایل را دانلود و استفاده کنید.

درخواست مدرک

اگر دوره دارای مدرک دانشجویار را گذرانده اید ولی هنوز موفق به دریافت مدرک نشده اید فرم پایین را تکمیل کنید تا در اولین زمان برای شما ارسال کنیم.

سوالات متداول

این مدرک به چه کسانی تعلق می گیرد؟
مدرک دانشجویار به افرادی تعلق می گیرد که در دوره آموزشی شرکت کنند و حداقل 80 درصد از ویدئوهای آن دوره را به صورت آنلاین ببینند. روند ثبت مشاهده آموزش ها در اینجا توضیح داده شده است.
مدرک به صورت الکترونیک است یا چاپی؟
بعد از اینکه شما در یک دوره آموزشی شکت و 80 درصد از ویدئوهای آن را مشاهده کنید، به صورت خودکار مدرک آن دوره در پنل کاربری شما اضافه می گردد و می توانید نسخه الکترونیک آن را دریافت نمایید. اما اگر نسخه چاپی مدرک ر نیز می خواهید، از ریق تیکت چت ایت به همکاران ما در قسمت پشتیبانی پیام بدهید تا روند دریاف مدرک چاپی را برای شما انجام دهند.
مدرک دانشجویار چه کاربردی دارد ؟
از آنجایی که دانشجویار بعنوان یکی از برندهای معتبر آموزشی در سطح کشور شناخته می شود، شما می توانید از مدرک آن بعنوان یک رزومه معتبر برای استخدام، استفاده کنید. از طرفی با قرار دادن این مدرک در پروفایل لینکدین خود علاوه بر قوی کردن پروفایل، تخصص خود را نیز به سایر افراد حاضر در لینکدین معرفی می کنید.
آیا همه دوره ها مدرک دارند؟
تمام دوره هایی که بر روی وبسایت منتشر می شوند، دارای مدرک نیستند. شما می توانید با مراجعه به صفحه هرآموزش و مشاهده قسمت اطلاعات دوره در سمت راست از مدرک دار بودن یا نبودن دوره مطلع شوید. (مطابق تصویر زیر)  راهنمای دوره های مدرک دار دانشجویار
قبلا یک دوره را دیده ام اما مدرک را دریافت نکرده ام.
اگر از قبل یک دوره آموزشی را دیده اید و مدرک آن را دریافت نکردید، از طریق چت وبسایت و یا تیکت با همکاران ما در پشتیبانی در تماس باشید تا روند صدور مدرک برای شما را انجام دهند.