قراره تو این دوره چی یاد بگیرم؟

 • مسیر متخصص شدن در تدوین
 • ورود به بازار کار تدوین
 • آشنایی با نرم افزار پریمیر
 • و ...

سرفصل های دوره

۳ فصل
۱۰ جلسه
۱ ساعت
۱

تخصصی بنام تدوین

۳ قسمت
۰۰:۱۲:۵۷
1

مسیر یک تدوینگر

۰۳:۱۵
2

تدوینگر کیست؟

۰۴:۴۰
3

بهترین نرم افزار برای تدوین کدام نرم افزار است؟

۰۵:۰۲
۲

ورود به بازارکار

۲ قسمت
۰۰:۰۸:۵۲
۳

ورود به نرم افزار و شناخت پایه ای پریمیر

۵ قسمت
۰۰:۴۸:۴۲

در سال 2023، نیازی به تعریف کردن از نرم افزار پریمیر نیست. زیرا همه علاقه مندان به تدوین ویدیو میدانند که نرم افزار Adobe Premiere یکی از قدرتمندترین ابزار‌های تدوین میباشد. افکت های آماده، آموزش های غنی، بازار کار مناسب، محیط کاربری جذاب و بروزرسانی های مدام، دلایلی برای محبوبیت پریمیر هستند. در مینی دوره آموزش پریمیر رایگان، به صورت کاملا پروژه محور و عملی، نرم افزار پریمیر را یاد خواهیم گرفت.

سرفصل های دوره آموزش تدوین فیلم با پریمیر

فصل اول: تخصصی به نام تدوین

 1. مسیر یک تدوینگر
 2. تدوینگر کیست؟
 3. بهترین نرم افزار برای تدوین کدام نرم افزار است؟

فصل دوم: ورود به بازارکار

 1. زمان یادگیری
 2. بازار کار تدوین

فصل سوم: ورود به نرم افزار و شناخت پایه ای پریمیر

 1. ایجاد سکانس
 2. بررسی تایم لاین
 3. یادگیری و شناخت ابزارها
 4. بررسی کلی افکت کنترل
 5. روند ذخیره کردن ویدیو
 6. نصب ترانزیشن در پریمیر

آنچه در دوره آموزش پریمیر رایگان پیش رو می‌آموزیم

 • مقدمات نرم افزار پریمیر و آشنایی پایه ای با علم تدوین

بعد از مشاهده ی این دوره،دوره ی مستر تدوینگر🔥 را از دست ندهید 👇

اهمیت دوره آموزش پریمیر رایگان

این دوره حاصل سال ها تجربه مدرس در حوزه تدوین است که مسیر چندین ساله یادگیری را به تنها چند ماه کاهش می دهد. شما با گذراندن این دوره، خواهید فهمید که کجای مسیر هستید و به کجا باید بروید. همه چیز برای شما روشن خواهد شد و نرم افزار پریمیر را در سریع ترین زمان ممکن یاد میگیرید.

شاید به دلیل کوتاه بودن ساعات آموزش پریمیر رایگان، این تصور به وجود بیاید که دوره آموزش تدوین فیلم با پریمیر، ناقص است. اما اینگونه نیست. شما هنگامی که از علاقه خود به یک موضوع مطمئن نیستید، شروع کردن یک دوره بزرگ کاری اشتباه خواهد بود. دوره پیش رو برای کسانی طراحی شده که علاقه مند به یادگیری تدوین هستند اما هنوز تردید دارند که آیا این حوزه برایشان جذاب خواهد بود یا نه؟ آیا میتوانند سالیان سال با پریمیر سر و کار داشته باشند یا نه؟

شما با ثبت نام در دوره آموزش تدوین فیلم با پریمیر و دیدن مباحث این دوره، با جذابیت های تدوین آشنا شده و نرم افزار پریمیر را خواهید شناخت. چنانچه این جذابیت منجرب به انتخاب پریمیر شد، میتوانید دوره های بزرگ تر و تخصصی تر را شروع کرده و تدوین با Premiere را به عنوان یک تخصص بیاموزید. تخصصی که بازار کار خوب و جذابی را به همراه دارد.

آموزش پریمیر رایگان برای چه کسانی مناسب است؟

 • برای تمامی علاقه مندان به تولید محتوا و تدوین فیلم

پیش نیاز های این دوره

دوره آموزش تدوین فیلم با پریمیر پیش نیاز خاصی ندارد تنها درک کافی از کامپیوتر کفایت میکند. البته اگر اندکی فتوشاپ بدانید بهتر متوجه این مباحث خواهید شد. برای درک ابتدایی در فتوشاپ هم، دوره مقدماتی آموزش فتوشاپ را پیشنهاد میکنیم.

معرفی دوره تکمیلی

پس از دیدن دوره آموزش تدوین، چنانچه علاقه مند ورود به دنیای تخصصی تدوین ویدیو شدید و تصمیم شما نهایی شد، بایستی به سراغ دوره آموزش پریمیر بروید. دوره ای جامع و تخصصی که تمام موارد مربوط به تدوین ویدیو با نرم افزار Premiere در آن آموزش داده شده است. در نهایت شما تبدیل به یک تدوینگر خواهید شد.

همچنین می‌توانید از آموزش تدوین فیلم در پریمیر وبسایت udemy جهت آموزش بیشتر کمک بگیرید.

نرم افزار های مورد استفاده در دوره

 • نرم افزار ادوبی پریمیر
نکته
چنانچه هرگونه سوال، انتقاد و یا پیشنهادی درمورد دوره آموزش تدوین فیلم با پریمیر دارید میتوانید از بخش نظرات با ما درمیان بگذازید.