daneshjooyar

مهندس حمید سهرابی

۲ عدد

تعداد دوره های فعال

۱,۴۳۵ نفر

تعداد دانشجوی مدرس

۵ امتیاز

میانگین امتیاز از ۵

۳۸ ساعت

مدت زمان آموزش

درباره مدرس

من حمید سهرابی، موشن‌دیزاینر، تصویربردار، تدوینگر و مدرس دوره‌های تدوین ویدیو و موشن‌گرافیک در وبسایت دانشجویار هستم. از سال ۸۸ ورود کردم به حوزه گرافیک و موشن دیزاین و از سال ۹۵ همزمان که در زمینه عکاسی و ویدئوگرافی وارد شدم به تدریس هم پرداختم.

دو سال در یوتوب فعالیت مستمر در زمینه آموزش نرم‌افزارهای فتوشاپ، ایلوستریتور، پریمیر و افترافکت داشتم و نزدیک به ۱۰ هزار سابسکرایبر و ۱ میلیون بازدید در این مدت کسب کرده‌ام و یک دوره بعنوان یوتوبر برترِ شرکت افراک بودم.

عمده فعالیت‌ِ من در زمینه موشن‌دیزاین، تصویربرداری و تدوین بوده که مدت مدیدی بصورت فری‌لنسر فعالیت داشتم و دارم و نزدیک به یک سال در شرکت بیگی‌فیت (ارائه برنامه تمرینی و غذایی) بعنوان تصویربردار، تدوینگر و مدیر تولید محتوا فعالیت داشتم. چندین ماه در همین تخصص‌هایی که پیش از این ذکر شد در آموزشگاه موسیقیِ ماهور فعالیت می‌کردم. چندسال در برخی شرکت‌های تبلیغاتی فعالیت داشتم.

ترجیحم همیشه بر این بوده که بعنوان فری‌لنسر یا بصورت پروژه‌ای با شرکت‌ها فعالیت کنم که در ادامه به چند نمونه از فعالیت‌هایم اشاره خواهم کرد.
اجرای پروژه تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم ورزشی هشتاد بوکسر، کلاسیک کار، چندین پروژه ودینگ، چند ویدئوی تبلیغاتی برای دوره‌های شخصی و…

تقریبا تمام عمر خودم را صرف یادگیری و تحقیق در زمینه های مختلف بالاخص در گرافیک دیزاین، موشن دیزاین، تصویربرداری و تدوین کرده‌ام و تنها تعصبی که در زندگی دارم تعصب در فراگیری و تدریس است.

دوره های مدرس حمید سهرابی

دوره های مدرس حمید سهرابی
دوره ی مستر تدوینگر🔥 آموزش پریمیر ویژه بازار کار با 20 پروژه عملی
۵۰%
دوره رایگان آموزش افتر افکت و موشن گرافیک مقدماتی