سرفصل های دوره

۱۱ فصل
۱۵ جلسه
۵ ساعت
۱

مقدمه و پیکر بندی پروژه

۲ قسمت
۰۰:۳۸:۳۰
1

مقدمه و پیکر بندی پروژه -بخش اول

رایگان
۰۵:۴۹
2

مقدمه و پیکر بندی پروژه -بخش دوم

رایگان
۳۲:۴۱
۲

عملیات ثبت نام

۲ قسمت
۰۰:۳۳:۳۴
۳

عملیات ورود و ورود به داشبورد پنل

۲ قسمت
۰۰:۳۰:۱۰
۴

عملیات CRUD برای کاربران

۱ قسمت
۰۰:۳۳:۳۴
۵

عملیات CRUD برای دسته های نوشته ها

۱ قسمت
۰۰:۱۷:۵۰
۶

عملیات CRUD برای نوشته ها

۲ قسمت
۰۰:۴۴:۲۱
۷

عملیات مدیریت برای گالری تصاویر برای نوشته مربوطه

۲ قسمت
۰۰:۲۵:۱۳
۸

عملیات مدیریت نظرات

۱ قسمت
۰۰:۱۶:۴۵
۹

نمایش اطلاعات در صفحه اصلی سایت و جزییات و عملیات نظرات

۱ قسمت
۰۰:۱۴:۱۴
۱۰

عملیات بازدید ها و لایک ها

۱ قسمت
۰۰:۲۳:۳۰
۱۱

سورس دوره

-

توضیحات دوره :

در دوره آموزش پروژه محور شیء گرایی در PHP به صورت پروژه محور با موضوع وبلاگ شخصی با OOP در php می پردازیم و بخش های مختلف آن را به صورت شی گرایی و کلاس پیاده سازی می کنیم.

شی گرایی یکی از مباحث مهم است که باید توانایی پیاده سازی و اجرا کردن آن در قالب پروژه را بدست بیاورید تا گامی محکم در جهت حرفه ای کد زدن و پیاده سازی پروژه ها برداریم.

همانطور که میدانید کدنویسی به صورت شی گرایی باعث خوانایی بیشتر برنامه و مفهومی شدن برنامه و زیباتر شدن کدها خواهد شد و همچنین باعث انعطاف پذیری کدها و تقسیم بندی جز به جز آن خواهد بود.

در دوره آموزش پروژه محور شیء گرایی در PHP با استفاده از شی گرایی و مفاهیم آن پروژه ای در قالب شی گرایی ایجاد میکنیم تا شما بتوانیم تجربه خوبی از مشاهده و پیاده سازی این پروژه بدست آورید و در پروژه های بعدی بتوانید به سادگی از مباحث شی گرای استفاده نمایید. سطح این دوره متوسط میباشد پس نگران دانش کم در این زمینه نباشید. پیشنهاد میکنم ویدیوی قرار داده شده در بالا را نیز مشاهده کنید تا با این دوره آموزشی بیشتر آشنا شوید.

در این دوره آموزشی چه می آموزید ؟

در ابتدای آموزش پروژه محور شیء گرایی در PHP به شما می آموزیم که چگونه پیکربندی یک سایت را با توجه به مفاهیم شی گرایی انجام دهید و چه الزاماتی را رعایت کنید و در ادامه شروع به پیاده سازی پروژه میکنیم و از بخش ثبت نام کاربر آغاز خواهیم کرد و در ادامه بخش ورود و نحوه ورود با امنیت کامل به داشبورد پنل را خواهیم داشت، در ادامه نیز به داشبورد پنل مدیریت را اماده سازی میکنیم و اجازه میدهیم که کاربری که ورود کرده صفحه داشبورد را مشاهده کند، در بخش بعد به ویرایش اطلاعات کاربری را پیاده سازی خواهیم کرد و در ادامه بخش های CRUD مرتبط به کاربران، نوشته ها، دسته ها و گالری میپردازیم، همچنین در ادامه به اماده سازی بخش نظرات در پنل ادمین خواهیم پرداخت، بخش های دیگری چون ثبت نظر و عملیات لایم و بازدید نیز در پروژه در ادامه مسیر انجام خواهیم داد و تمامی بخش ها با استفاده از قوانین شی گرایی پیاده سازی خواهیم کرد و امیدواریم در این مسیر آموزشی بتوانید نحوه بررسی و پیاده سازی یک پروژه را به صورت OOP انجام دهید.

در این دوره نحوه بررسی و تجزیه و تحلیل یک پروژه و ایجاد اشیا و کلاس های مختلف و ارتباط بین آنها و همچنین پیاده سازی کدهای مناسب و حرفه ای در قالب کدنویسی با کلاس و شی گرایی را می آموزید و یاد خواهید گرفت به چه صورت بخش های مختلف پروژه را به صورت دسته بندی شده در قالب OOP اماده سازی و پیاده سازی کنید.

این دوره چه بازارکاری دارد ؟

در صورت یادگیری پروژه محور مباحث شی گرایی طبیعتا توانایی اجرای پروژه های OOP را خواهید داشت چرا که شناخت مفاهیم OOP و نحوه استفاده از آن در پروژه و نوشتن کدهای حرفه ای بسیار مهم برای تمامی شرکت ها و گروه های برنامه نویسی است و از این نظر شما یک پله دیگر نسبت به قبل رشد خواهید کرد و به درجه مطلوبی از برنامه نویسی در PHP خواهید رسید و توانایی پیاده سازی کدهای مفهومی با قواعد کلاس را خواهید داشت و این خود یک مهارت به حساب خواهد آمد و گروه ها و شرکت های مختلفی خواهان جذب چنین افرادی خواهند بود،چرا که شی گرایی جز مباحث مهم و کاربردی و پیش نیاز فریم ورک های معتبریست که در شرکت های مختلف در حال استفاده است.

پیش نیازهای آموزش پروژه محور شیء گرایی در PHP

پیش نیازی که برای این دوره لازم است :

 1. تسلط نسبی به مباحث PHP به صورت مقدماتی
 2. کار با نرم افزار زمپ و phpmyadmin

علاوه بر این دو لازم است که چند پروژه کوچک با PHP پیاده سازی کرده باشند تا بتوانند درک بهتری از نحوه پیاده سازی پروژه داشته باشند و مباحث این دوره را یک به یک مشاهده و آن را تمرین و پیاده سازی کنند.

سرفصل های دوره آموزش پروژه محور شیء گرایی در PHP:

 1. مقدمه و پیکر بندی پروژه
 2. عملیات ثبت نام
 3. عملیات ورود و ورود به داشبورد پنل
 4. عملیات CRUD برای کاربران
 5. عملیات CRUD برای دسته های نوشته ها
 6. عملیات CRUD برای نوشته ها
 7. عملیات مدیریت برای گالری تصاویر برای نوشته مربوطه
 8. عملیات مدیریت نظرات
 9. نمایش اطلاعات در صفحه اصلی سایت و جزییات و عملیات نظرات
 10. عملیات بازدید ها و لایک ها

این دوره برای چه کسانی مناسب است ؟

دوره آموزش پروژه محور شیء گرایی در PHP برای آن دسته از افرادی مناسب است که PHP را مطالعه کرده اند و با مباحث آن آشنا هستند و میخواهند به صورت حرفه ای تر کدنویسی کنند و برنامه نویسی OOP را در پروژه خود انجام دهند. همچنین میخواهند به سطح های بالاتر در حوزه برنامه نویسی PHP حرکت کنند و فریم ورک های معتبری از این دست یاد بگیرند و در پروژه های خود مورد استفاده قرار دهند.

چه نرم افزارهایی در این دوره استفاده شده است ؟

نرم افزار هایی که در این پروژه استفاده میشود و باید در سیستم از قبل اماده شده باشد :

 1. نرم افزار زمپ برای راه اندازی وبسرور است
 2. نسخه ای که از php تدریس میشود نسخه 8 به بالا است