قراره تو این دوره چی یاد بگیرم؟

  • ثبت نام قدم به قدم در لینکدین
  • کاربرد های لینکدین
  • آشنایی با قسمت های مختلف لینکدین
  • تکمیل پروفایل لینکدین
  • پیدا کردن کارآموزی و شغل
  • درآمدزایی از لینکدین

سرفصل های دوره

۷ فصل
۱۷ جلسه
۳ ساعت
۱

آشنایی با دوره و سرفصل ها

۱ قسمت
۰۰:۰۳:۲۵
1

قراره چی یاد بگیریم در این دوره؟!

رایگان
۰۳:۲۵
۲

شبکه های اجتماعی

۱ قسمت
۰۰:۰۵:۵۹
۳

آشنایی با لینکدین

۴ قسمت
۰۰:۲۱:۲۸
۴

کاربرد لینکدین

۱ قسمت
۰۰:۱۳:۲۳
۵

شروع کار با لینکدین

۳ قسمت
۰۱:۱۱:۰۴
۶

تکمیل پروفایل لینکدین

۵ قسمت
۰۱:۱۱:۰۹
۷

پیدا کردن موقعیت شغلی و درآمدزایی در لینکدین

۲ قسمت
۰۰:۰۷:۱۸

امروزه یکی از دغدغه های مهم کارجویان این است که چگونه با آموزش لینکدین (Linkedin)می‌توان موقعیت شغلی جدید و یا بهتری برای خود پیدا کنند و یا درآمد خود را افزایش دهند. چگونه از لینکدین درآمد کسب کنیم؟ چگونه فرصت شغلی خود را افزایش دهیم؟ چگونه نیرو جدید استخدام کنیم؟ چگونه مهارت های فردی خودمان را به دیگران نشان دهیم؟

ما در دوره آموزش لینکدین حرفه ای به تمام سوالاتی که در مورد لینکدین جوابشان را در ذهن خود پیدا نمی کنید پاسخ داده ایم و فرصتی را برای شما فراهم کردیم که در کار خود پیشرفت کنید. فرصت را از دست ندهید!

 

نظر مدرسین برتر دوره های آموزشی سایت دانشجویار در مورد لینکدین

 

محمد تقی زاده ( مدرس دوره پایتون )

علی چاوشی ( مدرس  دوره آنگولار )

لینکدین چیست؟

لینکدین Linkedin یک شبکه اجتماعی حرفه ای برای شرکت ها و حرفه ای ها است که در سال 2002 راه اندازی شد. این شبکه اجتماعی سعی دارد محیطی را برای افراد فراهم کند تا از یک ظرف نیازهای مختلف مدیران کسب وکار را پوشش دهد و از طرف دیگر خدمات فراوانی به نیروی کار برای دستیابی به موقعیت شغلی بهتر می دهد.

چرا لینکدین برای ورود به بازارکار لازمه؟

لنکدین و ورود به بازار کار

این روز‌ها برای خیلی از حرفه‌ای‌ها، لینکد‌ین (Linkedin) یک ابزار موثر در شبکه‌سازی و انتشار مهارت ها و تجربیات است. بدون شک کارفرمای آینده‌تان یا کسی که تازه می‌خواهد با شما آشنا شود، قبل از ملاقات‌تان نگاهی به پروفایل‌تان در لینکد‌ین می‌اندازد. همچنین برای حفظ رابطه با همکارانی که با آنها رابطه‌ی دوستی ندارید ولی می‌خواهید ارتباط حرفه‌ای‌تان را حفظ کنید، لینکد‌ین انتخاب مناسبی است.

ویژگی متفاوت دوره آموزش لینکدین با آموزش های دیگر چیست؟

مورد اول اینکه به محض ثبت نام، در گروه پشتیبانی و شبکه سازی دوره عضو میشید که در این گروه با مدرس دوره ارتباط مستقیم دارید، میتونید لینک پروفایل و معرفی خودتون رو بزارید که هم شبکه سازی کنید و هم پروفایلتون توسط مدرس بررسی بشه و از همه مهمتر اینکه داخل این گروه موقعیت های شغلی قرار داده میشه که شما با داشتن یک پروفایل حرفه ای، میتونید رزومه و لینکدینتون رو برای مصاحبه ارسال بکنید.
مورد دوم اینکه بعد از مشاهده 80% دوره به صورت آنلاین میتونید مدرک دوره لینکدین رو دریافت کنید و با قرار دادن داخل لینکدین خودتون، اعتبار پروفایل رو افزایش بدید.

آموزش لینکدین حرفه ای

بعد از دوره آموزش لینکدین چه چیزهایی را یاد خواهیم گرفت؟

به صورت کامل با قسمت های مختلف پروفایل لینکدین آشنا خواهید شد

از کاربرد لینکدین آگاه خواهید شد به ویژه برای دانشجویان، مدرسین، برنامه نویسان و طراحان

کار کردن با لینکدین را آموزش میبینید

میتونید پروفایل خودتون رو تکمیل کنید

اصول فعالیت در لینکدین را یاد خواهید گرفت

با انواع راه های پیدا کردن موقعیت های شغلی و کارآموزی آشنا میشوید

با یادگیری مباحث دوره میتونید از لینکدین درآمدزایی داشته باشید

و …

سرفصل های دوره آموزش لینکدین براساس نیاز دانشجویان و بروزرسانی ها و آخرین اخبار لینکدین افزایش پیدا میکند و قسمت های جدید در اختیار دانشجویانی که قبل از آپدیت دوره را تهیه کرده باشند به صورت رایگان قرار میگیرد.

نقطه عطف شما در مصاحبه های کاری برای استخدام

 

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

• طراحان و برنامه نویسانی که به دنبال دریافت پروژه و ارتقاء شغلی هستند.

• کسانی که در موقعیت شغلی مشغول به کار هستند.

• کسانی که به دنبال کارآموزی و استخدام هستند.

• شغل اولی هستید یا قصد دارید کار خود را تغییر دهید

• به دنبال موقعیت‌ها و پروژه‌های جدیدتر یا بیشتر هستید.

• تمایل دارید با شرکت‌های خارجی به صورت دورکاری همکاری کنید.

• می‌خواهید به عنوان یک فرد متخصص در جامعه‌ی کاری خود شناخته شوید.

• کسانی که به دنبال پرسونال برندینگ هستند.

• مدیران کسب و کار ها

• صاحبان ایده های استارتاپی

• مدیران و کارشناسان دیجیتال مارکتینگ

• علاقه مندان به استارت آپ ها

• کسانی که می خواهند به عنوان منتور و مشاور در استارتاپ ها خدمت کنند.

 

دریافت مدرک حضور در دوره

بعداز گذراندن 80 درصد دوره به صورت آنلاین میتوانید مدرک خود را به زبان فارسی و انگلیسی برای دوره جامع لینکدین دریافت کنید و با قرار دادن آن در پروفایل لینکدین خود به تکمیل و رشد پروفایل خود کمک می کنید.

 

لینکدین چه کاربردهایی دارد؟

ثبت و ارائه رزومه

اگر دنبال ساختن یک روزمه حرفه ای با جزئیات کامل هستید که به ارائه مهارت های شما در دنیای مجازی و واقعی کمک کند، ساخت پروفایل لینکدین انتخابی ضروری برای شما است.

پیداکردن شغل

این روزا دیگه مدیران کسب و کار و مدیران منابع انسانی برای پیدا کردن نیرو فقط به آگهی های استخدامی و یک رزومه ساده اکتفا نمی کنند بلکه همه کسایی که برای مصاحبه کاری درخواست میدن نیاز به داشتن پروفایل حرفه ای لینکدین دارن. پس اگر به دنبال موقعیت شغلی جدید یا بهتری در حوزه تخصصی خود هستید می‌تونید از طریق به افراد بزرگی متصل بشید.

استخدام نیرو

اگر به عنوان فردی متخصص در حوزه منابع انسانی یا به عنوان یک برند به دنبال جذب افراد متخصص هستید، لینکدین دقیقا همون چیزی هست که بهش نیاز دارید.

برندینگ شخصی و شرکتی

لینکدین هم برای افراد و هم برای شرکت ها گزینه خیلی خوبی برای برندسازیه که این روزا تمام شرکت های بزرگ ایران و دنیا و همچنین نیروهای این شرکت ها، داخل لینکدین فعالیت میکنند.

راهی برای ارتباط و شبکه سازی

در مجموع لینکدین برای ارتباط با افراد متخصص حوزه‌های مختلف با یکدیگر و تبادل‌های حرفه‌ای ساخته شده و مثل بقیه شبکه‌های اجتماعی راهی برای برقراری ارتباط برای افراد است.

 

آیا لینکدین برای شما مناسب است؟

لینکدین هم برای برندهای شخصی و هم برای کسب و کارها، بسیار مفید است. کسب و کارها می‌توانند افراد متخصص مورد نیاز خود را با دردسر کمتری در این فضا پیدا کنند. به همین دلیل هم داشتن یک اکانت لینکدین به شما کمک می‌کند تا موقعیت‌های شغلی بیشتری پیش رویتان قرار بگیرد.

علاوه بر آن در پروفایل لینکدین شما، خلاصه‌ای از مهارت‌ها و دستاوردهای شغلیتان وجود دارد و بدین ترتیب با ساختن اکانت لینکدین، در واقع یک رزومه آنلاین برای خود می‌سازید.

بنابراین برای دنبال کردن اخبار حوزه کاری خود، پیدا کردن شغل‌های جدید و بهتر و ارائه توانایی‌های شغلی و حرفه‌ای خود می‌توانید از لینکدین استفاده کنید و این شبکه اجتماعی برای شبکه‌سازی و فعالیت حرفه‌ای درباره شغلتان مناسب است.

 

لینک گروه پشتیبانی دوره 🔗 :

برای دسترسی به محتوای این بخش باید وارد حساب کاربری خود شوید

 

هدیه ویژه دانشجویان دوره 🎁 :

داخل این چک لیست مواردی گفته شده که با انجام دادن روزانه اونها میتونید به راحتی پروفایلتون رو ارتقا بدید  ( این موارد خلاصه بخش هایی از دوره است که به صورت خلاصه و مفید در اختیار شما قرار میگیرد )

برای دسترسی به محتوای این بخش باید وارد حساب کاربری خود شوید

 

ادامه متن دوره ...