daneshjooyar

دوره های آموزشی رایگان

صفحه نخست
 » 
آموزش رایگان دانشجویار
آموزش مهندسی اجتماعی (آشنایی مقدماتی)
دوره آموزش مفاهیم web ویژه ناشنوایان
دوره آموزش وردپرس ویژه ناشنوایان
آموزش وردپرس رایگان 🆓(پروژه ساخت سایت خبری)

امروزه با افزایش آموزش‌های الکترونیکی علاقه افراد به یادگیری و کسب مهارت‌های بیشتر افزایش یافته است. بسیاری از افراد به دنبال آموزش‌ رایگان برای قرارگرفتن در مسیر و شروع کار هستند. در همین راستا دانشجویار با توجه به رسالتش که برمبنای افزایش مهارت دانشجویان درجهت از بین بردن فاصله صنعت و دانشگاه بوده است، شعار خود را “پل ورود به بازارکار” درنظر گرفته است.

با توجه به همین رسالت، دانشجویار همواره در کنار مخاطبین خود هست و بخشی از درآمد حاصل از فروش دوره‌های آموزشی سایت صرف تولید ویدئوهای آموزشی رایگان می‌شود تا سهم کوچکی در افزایش دانش افراد زیادی داشته باشد. از همین طریق دانشجویار موفق شده است بیش از 400 دوره معادل بیش از 1000 ساعت آموزش رایگان را برای مخاطبین و همراهان خود تهیه نماید.

آموزش رایگان دانشجویار

آموزش های رایگان دانشجویار در رشته های مختلفی مانند کامپیوتر، برنامه نویسی، فناوری اطلاعات و تکنولوژی تهیه شده است. از جمله آموزش های رایگانی که دانشجویار تهیه کرده است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

همچنین اموزش رایگان دروس دانشگاهی نیز فراموش نشده و تعدادی از دروس دانشگاهی نیز در این دسته بندی قرار گرفت است. چنانچه پیشنهاد هر دوره رایگان را دارید میتوانید از طریق همین وبسایت درخواست ضبط آموزش رایگان دوره مدنظرتان را لحاظ کند.

نکته
دوره رایگان پیشنهادی: آموزش html و css دانشجویار

دوره های رایگان دانشجویار مانند سایر دوره های آموزشی مورد ارزیابی قرار می گیرد و توسط مدرسین دانشجویار پشتیبانی شده و در صورت نیاز بروزرسانی می شود. این محتوای آموزشی از لحاظ کیفیت و کمیت، هیچ تفاوتی با دوره های غیر رایگان دانشجویار ندارد و در همان سطح و در همان شیوه توسط مدرسین خبره کشوری تهیه شده است.

تلاش و کوشش دانشجویار به سمت هدفی است که در آن، همه ی افراد بتوانند از آموزش های با کیفیت رایگان بهرمند شده و در جهت ارتقای مهارت خود گام بردارند.

شما هم میتوانید با به اشتراک گذاشتن دوره آموزشی رایگان با سایر علاقه مندان این حوزه با ما همراه باشید.