daneshjooyar

تدریس در دانشجویار

به عنوان مدرس با ما همراه شو و دانش خود را به اشتراک بگذار !

می خواهم مدرس شوم

چرا در دانشجویار تدریس کنیم؟

دانش خود را به اشتراک بگذارید دانش خود را به اشتراک می گذارید

آنچه را که می دانید آموزش دهید و به دانش پژوهان کمک کنید تا علایق خود را کشف کنند، مهارت های جدیدی به دست آورند و شغل خود را پیش ببرند.

برند شخصی خود را بسازید برند شخصی خود را می سازید

با تدریس در دانشجویار خودتان را به عنوان یک متخصص به افراد زیادی معرفی کنید.

کسب درامد کنید کسب درآمد می کنید

شبکه حرفه ای خود را گسترش دهید، تخصص خود را ایجاد کنید و با هر ثبت نام درآمد کسب کنید.

تعداد مدرسین +۲۵۸
تعداد دانشجویان +۸۱۷۳۶
ساعت آموزش ها +۲۳۷۳۷

نظرات مدرسین

محسن پهلوان نشان
محسن پهلوان نشان

آشنایی و همکاری با سایت دانشجویار در این سال ها در جهت تولید و عرضه محتواهای آموزشی غنی، بسیار موفقیت آمیز بوده و تلاش و تبلیغات کادر مجرب و با اخلاق این مجموعه در زمینه ارائه، گسترش و پشتیبانی آموزش های بنده و همکارانم در کلیه شبکه های مجازی کاملا مشهود و ستودنیست. امیدست با لطف یزدان پاک، همت مدرسان بزرگوار و تلاش های ارزشمند مجموعه دانشجویار، شاهد روزهای طلایی بیشتر در سیستم آموزش و تولید محتوا باشیم.

محمد تقی زاده
محمد تقی زاده

هدف کلیدی دانشجویار ، گسترش دانش به ویژه مهارت برنامه نویسی در ایران با محوریت ورود به بازار کار است و تجربه من از این پلتفرم در طی چندین سال همکاری ، گسترش مهارت برنامه نویسی و تاثیر روی زندگی شغلی چندین هزار دانشجوی فارسی زبان در ایران و سراسر دنیا بوده است طوریکه همه روزه به لطف نشر مهارت های برنامه نویسی توسط دانشجویار ، در پیام هایی که از دانشجوها دریافت میکنم رشدشان را میبینم که با آموزش های مهارت محور در شرکت های خوبی استخدام شده اند و یا پروژه ها و ایده های خیلی خوبی را پیاده سازی میکنند.

علی مقدم جاه
علی مقدم جاه

تشکر ویژه دارم از وب سایت خوب دانشجویار که بصورت شبانه روزی، پشتیبانی ویژه ای برای مدرسین ‌و دانشجویان، حتی در گروه های پشتیبانی مخصوص دوره داخل شبکه های اجتماعی که وظیفه ی مدرس است دارند. بنده با توجه به امکانات خوبی که این سایت برای دوره ام در نظر گرفته، رضایت کامل خودم رو اعلام می کنم.

علی چاوشی
علی چاوشی

دانشجویار از نظر سئو قوی بوده تا به حال چندین بار این موضوع را مشاهده کردم و در زمان search google این موضوع را دیده ام.

میلاد حاتمی
میلاد حاتمی

پشتیبانی سریع و کامل دوره ها، یکی از بزرگترین نقاط قوت دانشجویار بوده و خواهد بود. بعضا کوچکترین مشکلات دانشجو به مدرس منتقل می شود و بهترین تصمیم هم اتخاذ می شود که صد البته، همیشه باید هدف جلب رضایت دانشجو باشد. تنوع دوره ها و خصوصا بروز بودن دوره های آموزشی، در کنار ظاهر و گرافیک زیبای سایت، یکی دیگر از نقاط قوت دانشجویار است. یکی از زیباترین کارهایی که دانشجویار انجام می دهد، نذری های مناسبتی است. که دوره ها را بعضا با تخفیف صد درصدی، در اختیار دانشجو قرار می دهد. باعث افتخار است که با دانشجویار همکاری می کنم. امیدوارم این همکاری تداوم داشته باشد.

پلن های تدریس در دانشجویار

در دانشجویار، نحوه همکاری با مدرسین به 3 شکل می باشد. در این پلن ها، هزینه ها و درآمد ها به شکل های مختلفی محاسبه می شود که به شرح ذیل می باشد:

۱
ثابت: در روش ثابت به ازای هر ساعت از آموزش مبلغی تحت عنوان حق التدریس به مدرس پرداخت می گردد. این مبلغ با توجه به هر دوره و با توافق طرفین تعیین می گردد.
۲
درصدی: در همکاری به صورت درصدی نحوه درآمد مدرس به صورت زیر تعیین می شود:
۴۰%
مدرس دوره
۳۰%
دانشجویار
۳۰%
تبلیغات
۳
ترکیبی: در این روش مدرس به ازای هر ساعت آموزش مبلغی معادل 70 درصد از مبلغ ثابت (با توجه به امتیازات) و 15 درصد از فروش خالص دوره را دریافت می کند.

فرایند تدریس آموزش در دانشجویار

مرحله ۱
هماهنگی اولیه هماهنگی اولیه و اعلام عناوین پیشنهادی توسط مدرس
مرحله ۲
ارسال نمونه ویدئو ارسال سرفصل توسط مدرس و هماهنگی جهت ارسال فیلم پیش‌ضبط
مرحله ۳
انعقاد قرارداد و شروع ضبط تکمیل فرم قرارداد و انتخاب ضبط در منزل یا استودیوهای مجهز ضبط آموزشی دانشجویار
(تجهیزات ضبط آموزشی در اختیار مدرسین دورکار قرار می‌گیرد.)
مرحله ۴
پشتیبانی تیم حرفه‌ای ضبط آموزشی هماهنگی تیم پشتیبانی ضبط آموزشی دانشجویار از گام اول شروع ضبط تا آخرین مرحله انتشار
مرحله ۵
انتشار دوره در دانشجویار دوره روی سایت دانشجویار قرار می گیرد و مدرس پشتیبانی از دوره را انجام می دهد
حسن رجبیان

حسن رجبیان

مدیر بخش مدرسین

در این مسیر تنها نخواهید بود

تیم پشتیبانی دانشجویار همراه با شماست تا آموزش های لازم برای ضبط دوره را در اختیار شما قرار دهد و همچنین با بررسی ویدیو های ارسالی شما به سوالاتتان پاسخ دهد، تا چنانچه در طول ضبط دوره با مشکلی مواجه شدید جهت رفع آن به شما کمک کند.

علیرضا احمدی

علیرضا احمدی

کارشناس بخش مدرسین

ارتباط با کارشناسان دانشجویار