قراره تو این دوره چی یاد بگیرم؟

 • مزایا، انواع و کارکرد رپورتاژ آگهی
 • رازها و تکنیک های رپورتاژ آگهی
 • نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی حرفه ای
 • بایدها و نبایدهای نگارش رپورتاژ آگهی

سرفصل های دوره

۱ فصل
۶ جلسه
۵۰ دقیقه
۱

لیست ویدئوهای دوره

۶ قسمت
۰۰:۵۰:۲۷
1

معرفی دوره

رایگان
۰۳:۳۸
2

رپورتاژ نویسی چیست؟

۱۳:۳۶
3

مراحل نوشتن رپورتاژ آگهی

۱۵:۴۰
4

یک تشکر ویژه بابت همراهیت تا اینجای کار

۰۲:۱۲
5

رازهای نوشتن رپورتاژ آگهی

۰۹:۳۷
6

بررسی روش ها و بستر های انتشار رپورتاژ آگهی

۰۵:۴۴

رپورتاژ آگهی یکی از روش‌های موثر برای تبلیغات و افزایش نمایش آگهی‌ها در رسانه‌های مختلف است. در این روش، آگهی‌ها در فضاهای مجازی و یا رسانه‌های چاپی منتشر می‌شوند. آموزش نوشتن رپورتاژ آگهی به شما کمک می‌کند تا با استفاده از تکنیک‌ها و روش‌های مناسب، آگهی‌های خود را به صورت حرفه‌ای و جذاب منتشر کنید و نتایج مطلوب را در تبلیغات خود ببینید. در این روش که یکی از تکنیک های بهبود سئو سایت محسوب می‌شود، به کسب و کارها کمک میکند با هزینه ای کمتر، بازدهی بیشتری تبلیغات کنند. رپورتاژ آگهی به شما کمک میکند تا برند خود را در بین مخاطبان گسترده تری معرفی و تبلیغ کنید و در عین حال سئوی سایتتان رابهبود بخشید.

ویژگی های دوره آموزش نوشتن رپورتاژ آگهی

 1. پشتیبانی از دوره
 2. مشاوره اختصاصی
 3. تجربه محور بودن
 4. گروه تلگرامی

مزیت های آموزش نوشتن رپورتاژ آگهی

 • تمرکز بر مسئله تولید محتوای تخصصی رپورتاژ
 • ارائه مثال ها و نمونه های مختلف رپورتاژ آگهی
 • آموزش تکنیک ها و اصول نوشتن رپورتاژ آگهی
 • مشاوره و پشتیبانی کامل توسط مدرس و پشتیبان

چه چیزهایی در این دوره دانشجویار یاد میگیرم ؟

 • مزایا، انواع و کارکرد رپورتاژ آگهی
 • رازها و تکنیک های رپورتاژ آگهی
 • نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی حرفه ای
 • بایدها و نبایدهای نگارش رپورتاژ آگهی

مخاطبین دوره رپوتاژ آگهی چه کسانی هستند ؟

 • کارشناسان تولید محتوا متنی
 • متخصصین بهینه سازی سایت
 • مدیران و صاحبین کسب و کار

در دوره آموزش نوشتن رپورتاژ آگهی، به شما روش ها و اصول صحیح نوشتن رپورتاژ آگهی را آموزش خواهیم داد. با اجرای صحیح این روش، میتوانید به طور همزمان به بهبود سئوی سایت خود و معرفی برندتان به تعداد بیشتری از مخاطبان دست پیدا کنید. همچنین، با کاهش هزینه های تبلیغات، بهبود قابل توجهی در بازدهی تبلیغات خود داشته باشید.

چرا باید دوره آموزش نوشتن رپورتاژ آگهی را خریداری کنم؟

اگر می خواهید درک عمیق و کاملی از رپورتاژ آگهی و نحوه نوشتن رپورتاژ های مختلف داشته باشید، به اصول و تکینک های آن ها احاطه بیشتری داشته باشید دوره آموزش نوشتن رپورتاژ آگهی مناسب شماست، در این دوره به صورت کاملا ساده موارد و نکات کاربردی نگارش یک رپورتاژ آگهی مرور می شود و در طول دوره آموزشی مثال های مختلف برای درک بهتر مطلب آموزشی ارائه می شود.

دوره آموزش نوشتن رپورتاژ آگهی، شما را به نحوه نوشتن و انتشار یک رپورتاژ آگهی هدایت میکند. در این دوره، شما با روش های حرفه ای و جذاب برای نگارش رپورتاژ آگهی آشنا می شوید. با این روش، شما نه تنها از بدبینی و حساسیت مخاطبان درباره تبلیغات مستقیم جلوگیری میکنید، بلکه از ابتدا تا انتهای متن آگهی، آنها را با هدفتان همراه میکنید و در نهایت به طور غیرمستقیم محصول و برند خود را معرفی و تبلیغ میکنید.

شما میتوانید با تماشای ویدئوهای آموزشی “صفر تا صد رپورتاژ” که توسط باسط رستمی، ارائه میشود، به صورت حرفه ای و جذاب نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی را یاد بگیرید. با طی کردن این دوره آموزشی شما مهارت های لازم برای نوشتن رپورتاژ آگهی با کیفیت و مؤثر را به دست خواهید آورد.

چرا رپورتاژ آگهی؟

از طریق رپورتاژ آگهی میتوانید محتواهای تبلیغاتی خود را به صورت متنی یا گرافیکی در وبسایت ها، وبلاگ ها، دایرکتوری ها و سایت های خبری منتشر کنید. این روش به شما امکان میدهد تا با استفاده از نوشتار جذاب و ارائه اطلاعات مفید، مخاطبان را جذب کرده و برند خود را معرفی کنید. با اجرای صحیح رپورتاژ آگهی و انتخاب سایت های مناسب، میتوانید بهبود قابل توجهی در سئوی سایت خود داشته باشید.

این روش به شما کمک میکند تا لینک های ورودی با کیفیت بیشتری به سایتتان داشته باشید و رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل بهبود یابد.

اهمیت محتوا در یک رپورتاژ آگهی

بر اساس بررسی های صورت گرفته در فرایند انتشار رپورتاژ اگهی، نوشتن محتوای رپورتاژ از اهمیت و ضرورت بالایی برخوردار است و نقش مهمی در موفقیت کمپین های رپوتاژ آگهی دارد به همین خاطر توجه به محتوای رپورتاژ و نحوه نگارش آن برای کارشناس های تولید محتوا و متخصصین سئو اهمیت دارد، باید بدانید که محتوای رپورتاژ تفاوت جدی با محصول نویسی و بلاگ پست نوشتن دارد و باید بتوانید تمایز آن ها را در قالب کلمات، جملات و ساختار محتوا نشان دهید.در دوره اصول نوشتن رپوتاژ آگهی موارد پایه و کلیدی در رپوتاژ نویسی به صورت ساده و عملی ارائه می شود.

چنانچه هرگونه انتقاد، پیشنهاد و یا سوالی در مورد دوره آموزش نوشتن رپورتاژ آگهی دارید، میتوانید در ادامه همین صفحه از بخش دیدگاه‌ها با ما درمیان بگذارید تا در کمترین زمان ممکن پاسخ داده شود.