چگونه پیج اینستاگرام را حذف کنیم؟

اینستاگرام یا به‌طور مخفف اینستا، یکی از محبوب‌ترین نرم‌افزارها در دنیای مجازی این برهه از زمان است. این نرم افزار جذاب و جالب به دلیل اینکه اعتیاد زیادی را در کاربر ایجاد می‌کند، مخاطبان خاصی دارد. در اینستاگرام فضای فوق‌العاده‌ای برای تبلیغات وجود دارد و هر مطلبی که بخواهید به‌صورت تصویر یا ویدئو کلیپ آن را مشاهده کنید، وجود دارد.

یکی از قابلیت‌های جالب این نرم افزار جستجو بر اساس سوابق علاقه‌مندی‌های شماست. خیلی راحت بدون سرچ زیاد در پیج (صفحه) های اینستاگرام و فقط با یک مرتبه جستجوی مطالب موردعلاقه، در دفعات بعدی به‌راحتی در قسمت سرچ مطالب مشابه را مشاهده کنید.

قبل از پاک کردن اکانت اینستاگرام به این موارد توجه کنید:

اینستاگرام به دلیل اعتیاد و جذابیت بالایی که دارد، کاربران را در بعضی مواقع مجاب به حذف اکانت اینستاگرام می‌کند. البته در بعضی مواقع هم دیلیت اکانت می‌تواند دلیل شخصی داشته است. پیش‌آمده برای اینکه چگونه پیج اینستاگرام را حذف کنیم دست به دامن دوستان مان شویم. قبل از اینکه دنبال این باشید که چگونه پیج اینستاگرام را حذف کنیم باید از این موارد اطلاع داشته باشیم تا عواقب آن را در نظر بگیریم.

  • بعد از پاک کردن اکانت تان شما هر دسترسی که قبلاً داشته‌اید اعم از تصاویر، کامنت ها، ویدئوها و هر چیزی که آن‌ها را ذخیره کرده بودید را از دست خواهید داد. بازیابی اکانت شما نه‌تنها برای جنابعالی بلکه برای خود شرکت اینستاگرام هم غیرممکن است. پس حتماً با خاطری آرام و غیر جوگیرانه این کار را انجام دهید.
  • به‌هیچ‌عنوان دسترسی به پیج تان نخواهید داشت زمانی شما دیلیت اکانت می‌کنید. یعنی از ایمیلی که برای ثبت‌نام استفاده کرده‌اید نمی‌توانید دوباره استفاده کنید. اگر قصد استفاده مجدد را دارید می‌بایست در قسمت Edite Profile وارد شوید و در پروفایلتان اقدام به ویرایش یا حذف ایمیل کنید.
  • بدون در دست داشتن Username و Password نمی‌توانید اقدام با حذف اکانت کنید.

آموزش پاک کردن اکانت اینستاگرام:

قدم اول برای اینکه چگونه پیج اینستاگرام را حذف کنیم:

در ابتدا این موضوع را باید بدانید که حذف پیج اینستاگرام از طریق خود نرم افزار مقدور نمی‌باشد. پس برای اینکه شروع روند حذف را داشته باشیم از لینک https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/accounts/remove/request/permanent/ برای شروع حذف اقدام می‌کنیم.

ابتدا روی لینک نشان داده شده کلیک کنید تا وارد بخشی به شکل زیر شوید.

همان‌طور که ملاحظه می‌کنید برای ورود می‌بایست Username و Password را به همراه داشته باشید.

قدم دوم برای اینکه چگونه پیج اینستاگرام را حذف کنیم:

بعد از واردکردن مشخصات پیج یا اکانت تان روی Log in کلیک کنید. درصورتی‌که شما پسوردتان را فراموش کرده‌اید و یا دسترسی به آن ندارید، از Forgot Password برای بازیابی می‌توانید استفاده کنید.

قدم سوم برای اینکه چگونه پیج اینستاگرام را حذف کنیم:

شما وارد صفحه‌ای به این صورت می‌شوید که مشخصات پیج تان در آن موجود است.

قدم چهارم برای اینکه چگونه پیج اینستاگرام را حذف کنیم:

با ورود به بخش دیلیت اکانت اینستاگرام، شرکت از شما دلیل پاک کردن را می‌پرسد. درصورتی‌که نمی‌خواهید یا نمی‌توانید موارد را بخوانید، از Something Else استفاده کنید. بعدازاین کار کادر واردکردن رمز عبور مجدد برای شما فعال می‌شود.

قدم پنجم برای اینکه چگونه پیج اینستاگرام را حذف کنیم:

در این گام پس از واردکردن رمز، روی Permanently delete my account که به رنگ قرمز است کلیک کنید.

قدم ششم برای دیلیت اکانت اینستاگرام:

همیشه سیستم برای چک مجدد از کاربر سؤال می‌پرسد که آیا قصد پاک کردن را دارد یا این عمل سهوی است؟ بعد از تأیید این گام با پیامی منوط بر پاک شدن اکانت مواجه می‌شوید.

امیدوارم از مطلبی که برای شما منتشر کردم استفاده لازم را برده باشید.