سرفصل های دوره

۱ فصل
۲۱ جلسه
۲ ساعت
۱

لیست ویدئوهای دوره

۲۱ قسمت
۰۲:۱۲:۳۱
1

روش اول

۰۷:۱۶
2

روش دوم

۰۵:۴۹
3

روش سوم

۰۷:۲۰
4

روش چهارم

۰۵:۳۵
5

روش پنجم

۰۴:۱۳
6

روش ششم

۰۵:۰۵
7

روش هفتم

۰۵:۳۴
8

روش هشتم

۰۶:۴۶
9

روش نهم

۰۷:۲۵
10

روش دهم

۰۴:۱۷
11

روش یازدهم

۰۴:۳۰
12

روش دوازدهم

۰۶:۲۲
13

روش سیزدهم

۰۶:۲۲
14

روش چهاردهم

۰۵:۴۰
15

روش پانزدهم

۰۷:۱۵
16

روش شانزدهم

۰۸:۵۲
17

روش هفدهم

۰۷:۰۵
18

روش هجدهم

۰۵:۳۱
19

روش نوزدهم

۰۵:۱۷
20

روش بیستم

۰۴:۴۷
21

روش بیست و یکم

۱۱:۳۰
22

اسلایدهای آموزشی

با عرض احترام و ادب خدمت تمامی دانشجویاران عزیز

با دومین دوره در حوزه کسب و کار خدمت شما دوستان عزیز خواهیم بود.

هر چقدر از لذت بخش بودن این دوره صحبت کنیم باز هم کم است. لذت بخش بودن دوره به این دلیل می باشد که این دوره ثمره یک سال فعالیتم در دانشجویار و کسب تجربه های متفاوت با انسان های متخصص متفاوت بوده که در مدت دو ساعت و نیم قصد ارائه به شما کاربران محترم را دارم.در مدت ضبط این دوره دوست داشتنی فرصت های مختلفی برای بنده پیش می آمد که با دوستان گرامی و مختلفی در رابطه با داشتن شغل صحبت کنم.

در عصر کنونی تمام فعالیت هایی که می خواهیم انجام دهیم نیاز به داشتن مهارت مناسب و درست دارد. به طور مثال قدم زدن هم آداب و قواعد خاص خودش را دارد. پیدا کردن شغل دلخواه یکی از راحت ترین کارهایی است که می توانید انجام بدید. خوب پیدا کردن شغل هم فعالیت هست که نیازمند مهارت ها و روش های خاص خودش می باشد . در این دوره بنده قصد دارم در رابطه با این مهارت ها با شما دوستان عزیز و گرامی صحبت کنم.

مطمئنا دوستانی خواهند گفت پس این نرخ بیکاری به چه دلیلی هست که در رسانه ها عنوان شده و شما می فرمایید که پیدا کردن شغل بسیار راحت است؟!

دوستان عزیز آگاه باشید که پیدا کردن شغل از آب خوردن هم راحت تر است در صورتی که دانش های درستی از صنعتی که می خواهیم در آن کار کنیم داشته باشیم . نرخ بیکاری بالاست کاملا درست ولی این نرخ بیکاری به هزاران دلیل خواهد بود که شما دانشجوی پر انرژی و گرامی که در حال خواندن این پست هستید نباید به صورت تفکر عام به آن نگاه کنید. دانشجوی عزیز ایرانی ریز بین باشید و به تمامی مسائل به صورت درست فکر کنید و انتخاب های درستی داشته باشید . تمامی این اتفاق ها در صورتی می افتد که مجموعه از مهارت ها کسب کنید و بدانید که به قول معروف چند مرده حلاج هستید. داشتن مدرک بدون مهارت یعنی اینکه خانم و آقا شما عمرتان را از دست دادید در دانشگاه ، یعنی اینکه شما هنوز صفر هستید !

شرکت های بزرگی در ایران وجود دارند که خواستار انسان های با مهارت هستند. من از دوستان عزیزی که می گویند کار نیست واقعا تعجب می کنم. آقا جان ، خانم جان کار هست آدم کار بلد و کار کن وجود نداره!!! علت این اتفاق را می دونید؟

دوستان عزیز دنبال مقصر در دنیای بیرون از خودتون نگردید. دانشگاه کم کاری می کنه در آموزش مهارت و درست فکر کردن خوب درست، جامعه بستر های مناسب را ایجاد نمی کنه برای بالندگی جوانان( حرف یکی از دوستان!!) این هم درست !!! پس دوست گلم سهم شما چی میشه؟ رسیدن به مهارت و تفکر درست یک زنجیره ای هست که عامل های مختلفی داره اما یکی از مهم ترین عامل ها خود خود خود شما هستید.

پس بهتر هست که این تفکرات پوچ را از ذهنمان دور کنیم و به ذهنمون فرصت بدیم تا مهارت های خوب را یاد بگیره تا تبدیل به یک انسان ارزشمند بشیم که شرکت های مختلف از خداشون هست که شما را داشته باشند .

این دوره شروع کمک به دانشجویان ایرانی است تا بدانند برای داشتن شغل باید روش ها و مهارت هایی را دانست تا به اوج قله افتخار رسید .

امیدوارم این دوره برای شما دوستان عزیز مفید باشد.

نکات و تذکرات:

1- این دوره پیش نیاز ندارد.

2- تمامی افراد از کوچک و بزرگ می توانند این دوره کوتاه را مشاهده کنند.

3- اسلاید ها به صورت تفکر شده کوتاه بوده اند تا مطلب مفید و خلاصه در اسلاید ها حضور داشته باشند و دوستان می توانند از صحبت های بنده نکاتی رو که دوست داشتند اضافه کنند.

4- حتما به تمرین هایی که اعلام می شود عمل کنید .

5- در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد ، نظر، انتقاد و سوالی می توانید از طریق ایمیل هایی زیر با بنده در تماس باشید :

younessi.behnam@gmail.com

info@b-younessi.ir

6- متمم ( محل توسعه مهارت های من) سایت بسیار مفید برای کسب مهارت

7- ای استخدام سایت مناسب برای داشتن دانش مناسب در رابطه با هر حوزه شغلی

8- مدرک را بعد از 4 سال به شما می دهند اما مهارت را باید شما دنبالش باشید و به دست آورید.

9- تمامی اسلاید هایی که در این آموزش استفاده کرده ام را می توانید دانلود فرمایید.