قراره تو این دوره چی یاد بگیرم؟

 • مفهوم برگزاری جشنواره ها
 • قیف فروش در جشنواره ها
 • دسته بندی و تعریف مخاطبان
 • آماده سازی بستر های فروش
 • و ...

سرفصل های دوره

۱ فصل
۸ جلسه
۳ ساعت
۱

لیست ویدئوهای دوره

۸ قسمت
۰۳:۱۰:۳۹

قسمت اول شروع

رایگان
۲۶:۰۹

قسمت سوم - شروع تکنیک های اصلی

۲۴:۲۴

قسمت چهارم - تکنیک ها

۲۱:۵۷

قسمت پنجم - تکنیک ها

۲۲:۰۳

قسمت ششم - تکنیک ها

۱۸:۱۹

قسمت هفتم - تکنیک ها

۲۸:۵۶

قسمت هشتم - قسمت آخر - تکنیک

۲۸:۱۹

فروش در جشنواره ها

توی همه کسب و کار های نقاط عطف زیادی وجود دارد که بیشتر این نقاط بستگی به دو عامل اصلی دارد؛ میزان و نحوه فروش و اتفاقات روز در دنیا و جامعه ای کر در آن زندگی میکنیم. این برحه های زمانی و نقاط عطف میتوانند برای کسب و کار ها سرنوشت ساز باشد. مخصوصا اگر مخاطبین و مشتریان ما با آنها آشنایی داشته باشند. در دوره فروش در جشنواره ها نیز به آموزش همین موارد میپردازیم.

جشنواره فروش چیست؟

جشنواره های فروش یکی از این نقاط عطف در کسب و کار ها هستند که اگر از آنها به درستی استفاده شود، میتوانند یک کسب و کار که در بحران مالی قرار دارد را نجات دهند. بلک فرایدی یکی از این زمان های طلایی است که میتواند هم برای کسب و کار ما و هم برای مشتریان ما لذت بخش باشد. برای کسب و کار به این صورت که باعث فروش بیشتر میشود و آگاهی از برند ایجاد میکند و جذب مخاطب جدید دارد. برای مخاطبین ما هم به اینصورت که محصولاتی که مدتی است دنبال خرید آن هستند اما شاید به دلیل مشکلات مالی نمیتوانند آن را تهیه کنند را راحت تر خریداری میکنند.

استفاده درست از این جشنواره ها باید در برنامه کاری هر کسب و کاری قرار بگیرد تا بتواند برای آن ها برنامه درستی داشته باشد و از تمام پتانسیل آن استفاده شود. توی این دوره را اختصاصا برای بلک فرایدی یا جمعه سیاه برنامه ریزی میکنیم که بتوانیم عملکرد بهتری در این روز مهم از سال داشته باشیم.

در این دوره چه می آموزید؟

توی این دوره هر مطلبی که مربوط به جشنواره بلک فرادی میشود را یاد میگیریم. اینکه بتوانیم کمپینی سودده و کم هزینه برگزار کنیم برای ما اهمیت بالایی دارد. پس یاد گیری برگزاری جشنواره ها از اولویت هر کسب و کاری است. مخصوصا که چنین جشنواره هایی حتی برای کسب و کار های خانگی هم مهم است.

 • اینکه چه بستر هایی برای فروش در بلک فرایدی وجود دارد
 • از چه ترفند هایی میتوان استفاده کرد برای فروش بیشتر
 • چطور باید به فروشمان سرعت ببخشیم

در این آموزش ابتدا با مفهوم برگزاری جشنواره ها آشنا میشویم. اینکه چرا باید برای جشنواره هایی باکیفیت تلاش کنیم؛ باقیف فروش در جشنواره بلک فرایدی آشنا میشویم. می آموزیم که مخاطبین ما چطور باید تعریف و دسته بندی شوند. آماده سازی بستر های فروش و وبسایت و پیاده سازی و سرعت بخشیدن به فروش را نیز خواهیم آموخت.

فرصت های شغلی

بعد از این دور شما توانایی برگزار کردن جشنواره های بلک فرایدی رو خواهید داشت. میتوانید به عنوان فروشنده یک کسب و کار جشنواره را هم برای آنها اجرا کنید یا به عنوان فریلنسر خود را در این حوزه معرفی کنید.

سرفصل های دوره فروش در جشنواره ها

 • قیف فروش در جشنواره بلک فرایدی به چه صورت باید باشد
 • اهداف برگزاری جشنواره فروش در بلک فرایدی چیست
 • برند سازی در جشنواره بلک فرایدی
 • یادی گیری بیش از 50 تکنیک کاربردی در جشنواره
 • آماده کردن بستر های فروش
 • برسی مشکلات احتمالی در جشنواره بلک فرایدی

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

دوره فروش در جشنواره ها برای افرادی که به عنوان فروشنده یا مسئول فروش یک شرکت یا یک تیم مشغول به کار هستند مناسب است.

برای افرادی که کسب و کار های کوچک دارند یا کسب و کار خانگی راه اندازی کردند و برای کسب و کار هایی که تیم فروش ندارند بسیار مناسب است.

افرادی که در حال آموزش در فروش هستند این دوره برایشان بسیار آموزنده خواهد بود.

پیش نیازهای دوره فروش در جشنواره ها

این دوره نیازمند پیش زمینه خاصی نیست. اما دانستن موارد محتوا نویسی و کمی دانش در زمینه تبلیغ نویسی بسیار کمک کننده خواهد بود. پس دوره زیر را به عنوان پیشنیاز این مبحث معرفی میکنیم:

مزیت دوره شما نسبت به سایر دوره های مشابه

این دوره اختصاصا برای بلک فرایدی طراحی شده و این از بزرگترین مزیت ها محسوب میشود چرا که تمامی جشنواره ها مجزا از هم هستند و باید جداگانه برنامه ریزی شوند پس ما نمیتوانیم با اطلاعات کلی و یا همه شمول برای هر جشنواره ای نصمیم گیری کنیم .

آموزش بیش از 50 تکنیک کاربردی و اجرایی در بلک فرایدی .

برسی عواملی که درحین اجرای جشنواره باعث برند سازی بیشتر ما میشود .

برسی بستر های فروش در جشنواره ها .

اگر قبل از هر کاری مشکلات آن را برسی کنیم قطعا عملکرد بهتری خواهیم داشت از مهم ترین عوامل این دوره برسی مشکلات احتمالی و عملکرد ما در جشنواره خواهد بود.

توضیحات بیشتر