قراره تو این دوره چی یاد بگیرم؟

  • ساخت تیزر حرفه ای در افتر افکت
  • کار با ابزار کاربردی در افتر افکت

سرفصل های دوره

۲ فصل
۳ جلسه
۳ ساعت
۱

آموزش ساخت تیزر

۳ قسمت
۰۳:۰۲:۴۴
1

ساخت یک تیزر تبلیغاتی برای فروش محصولات اینترنتی (قسمت اول)

۵۶:۳۷
2

ساخت یک تیزر تبلیغاتی برای فروش محصولات اینترنتی (قسمت دوم)

۴۸:۱۰
3

ساخت تبلیغات تصویری برای منوی غذایی و خوراکی

۰۱:۱۷:۵۶
۲

فایل پروژه

-

تیزر تبلیغاتی شاید اولین چیزی باشد که کاربران در تبلیغات مجازی و ویدیویی شما میبینند. در دوره آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی به شما یاد خواهیم داد تا در نرم افزار افتر افکت شروع به ساخت حرفه ای ترین تیزر های ممکن کنید. قطعا برای موشن کردن آیتم ها و ساخت تیزر، نرم افزار After Effect یکی از بهترین گزینه های ممکن است. لازم به ذکر است که دوره فوق، بخشی از دوره جامع آموزش موشن گرافیک در افترافکت می باشد.

سرفصل دوره آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی

  • ساخت یک تیزر تبلیغاتی برای فروش محصولات اینترنتی (قسمت اول)
  • ایجاد یک تیزر تبلیغاتی برای فروش محصولات اینترنتی (قسمت دوم)
  • ساخت تبلیغات تصویری برای منوی غذایی و خوراکی

تیزر تبلیغاتی چیست؟

همانطور که در وبسایت multirayan درمورد آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی به این نکته اشاره شده است، معمولا زمانی که قصد نمایش یک کلیپ یا ویدیوی تبلیغاتی به کاربران را داریم، همان ابتدا از ویدیوی اصلی استفاده نمیکنیم. ابتدا باید مقدمه هایی از کار اصلی نمایش داده شده تا ذهن کاربر آماده و درگیر موضوع اصلی شود. تیزر تبلیغاتی هم دقیقا همان نمایش اولیه کار است که ذهن کاربر را درگیر موضوع میکند. تیزر باید خلاصه، مختصر و کاملا درگیر کننده باشد. کاربر با دیدن تیزر، جذب شده و منتظر دیدن بخش های اصلی کار میماند.

اهمیت ساخت تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی شاید اولین نمایش شما برای کاربران و اولین صحنه ای باشد که مخاطب میبیند. اگر تیزر نتواند کاربر را جذب کرده و نگه دارد، ممکن است مخاطب در همان شروع کار نا امید شده و به سراغ رقبا برود. یک تیزر خوب میتواند مخاطب را به تماشای ادامه تبلیغات و نمایش ویژگی های محصول ترغیب کند.

این دوره مناسب چه افرادی است؟

اگر شما علاقه مند یادگیری موشن گرافیک و استفاده از آن در ساخت تیزر تبلیغاتی هستید، این دوره مناسب شماست. در دوره آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی، به شما آموزش خواهیم داد که با نرم افزار افتر افکت انواع تیزر های تبلیغاتی را با موشن های جذاب ایجاد و پیاده سازی کنید. از این تیزر های تبلیغاتی در انواع وبسایت ها و شبکه های اجتماعی میتوان استفاده کرد.

کاربرد تیزرهای تبلیغاتی

تیزر های تبلیغاتی در برندینگ و جذب کردن کاربران بسیار کاربرد داشته و مهم هستند. از تیزر ها در شبکه های تلویزیونی، تبلیغات درون شهری و بسیاری از اپلیکیشن هایی که تبلیغ انجام میدهند، استفاده میشود. شما با دیدن آموزش تیزر های تبلیغاتی قادر به انجام انواع تیزر ها و کسب درآمد خواهید بود.

ویژگی های یک تیزر تبلیغاتی با ارزش

  • پیروی از یک داستان و فیلمنامه درست
  • نمایش ویژگی های دقیق کسب و کار هدف
  • ساخته شده با افترافکت و یا نرم افزاری بهتر
  • استفاده از انیمیشن ها و موشن های جذاب در تیزر
  • صدا های مناسب با موضوع و موشن های طرح

پیش نیازهای این دوره

در دوره آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی در نرم افزار افتر افکت به پیاده سازی تیزر های جذاب میپردازیم. پس بدیهی است که آشنایی ابتدایی با این نرم افزار به عنوان پیش نیاز این دوره تلقی میشود. نکته دیگر اینکه دوره پیش رو یک بخش از دوره جذاب و حرفه ای آموزش Motion Graphic در افتر افکت میباشد. پس دیدن این دوره نیز به علاقه مندان حوزه موشن گرافیک پیشنهاد میشود.