جاوا اسکریپت(JavaScript) یکی از زبان های برنامه نویسی در بستر وب است که تونایی تغییر کد های CSS و HTML را دارد. این کدها، کاملا استاتیک بوده برای افزودن پویایی به آن می توان از جاوا اسکریپت بهره برد. جاوا اسکریپت فریم ورک های متفاوتی دارد که یکی از آنان فریم ورک آنگولار است. انگولار (Angular) یا انگولار جی اس(Angular JS) است که حیطه فعالیت آن وب است. در این دوره به بررسی آنگولار 12 پرداخته شده است.

جاوا اسکریپت

برای آشنایی با آنگولار ابتدا باید بدانید جاوا اسکریپت چیست؟ جاوا اسکریپت یک زبان سطح بالا با کمپایل در جا و چند الگویی است. جاوا اسکریپت از لحاظ ساخت مشابه زبان های برنامه نویسی سی و سی پلاس است که برای یادگیری آسان تعبیه شده اند. در برنامه نویسی به این زبان، متدها و ویژگی های پویا به اشیا خالی، اشیا فعال ساخته می شوند.

آنگولار

آنگولار که با نام سکوی کاربردی شناخته می شود، یک فریمورک تحت وب برای کاربر است که به صورت متن باز فعالیت می کند. با استفاده از از این فریمورک می توان کدهای HTML را پویا کرد. آنگولار فریم ورکی است که تمام نسخه های HTML را پشتیبانی می کند و برای اپلیکیشن ها و نرم افزار هاست.

توضیحات دوره آموزش انگولار

این دوره به صورت پروژه محور بوده و با بیانی ساده از صفر تا صد آنگولار توضیح داده خواهد شد.
این دوره برای چه افرادی مناسب می باشد؟ این دوره برای تمام افرادی که می خواهند به عنوان یک فرانت اند کار حرفه ای مشغول به کار شوند مناسب می باشد و از آنجایی دوره از صفر تا صد می باشد، برای یادگیری آنگولار همین یک دوره کافی است.

ویژگی آموزش آنگولار چیست ؟

ویژگی مهم و بارز این دوره نسبت به سایر دوره های مشابه در سرتاسر وب این است که این دوره به صورت پروژه محور می باشد و در هر فصل آن، یک پروژه جدید آموزش داده می شود تا کاربر بهتر در مسیر یادگیری قرار بگیرد و از آموخته های خود در حیطه عمل آشنا شود. با این موضوع فرد با نقاط ضعف و قوت خود بهتر آشنا شده و به بهترین نحو از این دوره استفاده می نمایید.

پیش نیاز دوره آموزش انگولار چیست ؟

برای گذراندن دوره آنگولار 12 شما باید موضوعات زیر را بدانید.
• آشنایی مقدماتی با Html و CSS
• آشنایی مقدماتی با جاوا اسکریپت
• آشنایی مقدماتی با تایپ اسکریپت (در طول دوره آموزش داده می شود)

بعد از این دوره کاربر چه توانایی دارد؟

بعد از گذراندن این دوره کاربر می تواند یک پروژه Angular به همراه یک backend web api تعریف کرده و آن را به صورت کامل انجام دهد.

کاربرد این دوره چیست؟

دوره آموزش انگولار بسیار کامل می باشد در آخرین فصل یک پروژه mail کار می کنیم که بسیار بزرگ می باشد و کاربر می تواند جز روزمه خودش قرار دهد و اینکه بعد از گذراندن این دوره می تواند وارد بازار کار شود.

فرصت های شغلی این آموزش جیست؟

فرصت های شغلی هم که الان بیشتر شرکت ها نیاز به frontend کار angular دارند که از نظر من این دوره کاملا کفایت می کند.
در این دوره کدام نسخه از Angular آموزش داده می شود؟
در این آموزش، آنگولار نسخه 12 به کاربران آموزش داده خواهد شد.

در این آموزش از چه نرم افزارهایی استفاده می شود؟

• Vscode
• این دوره از سطح مبتدی شروع شده و تا سطح پیشرفته آموزش داده خواهد شد .
• در این دوره با RxJs , type Script نیز آشنا خواهیم شد .
• در این آموزش آنگولار سعی خواهیم کرد تمام پروژه ها را به GitHub منتقل کنیم و در طول پروژه حتما نرم افزارهایی از قبیل Git Kraken معرفی خواهیم نمود تا شما دوستان با Git , GitHub نیز آشنا شوید.
• به شما قول داده می شود بعد از پشت سر گذاشتن این دوره بتوانید وارد بازار کار شوید .
• سعی بر این است که زمان هر ویدیو حداکثر 5 دقیقه باشد تا وقت با ارزش شما دوستان را هدر نرود.