سرفصل های دوره

۱ فصل
۰ جلسه
۰ ساعت
۱

لیست ویدئوهای دوره

۰ قسمت
-

لینک دانلود

رایگان

سلام به همه ی دانشجویاری های عزیز ، مخصوصا دوستانی که درخواست تهیه ی این آموزش رو داده بودند.

در این فیلم آموزشی شما یکی از پرکاربردترین و بهترین مباحث موجود در سی شارپ را آموزش می بینید که کاربرد بسیاری برای همه ی نرم افزار های نوشته شده ی شما را دارد.

این فناوری  ، کاربردهای زیادی دارد ، مثلا استفاده برای ایجاد کارت های پرسنلی و نرم افزار های حضور و غیاب ، استفاده برای همه ی نرم افزارهای انبارداری و حساب داری و بسیاری کاربردهای دیگر که در نرم افزارهای مختلف به صورت روزمره با آن ها مواجه می شوید.

مزیت استفاده از این روش قیمت و هزینه ی پایین آن می باشد و همچنین راحتی استفاده از آن توسط کاربران استفاده کننده از نرم افزار شما

و اما در این آموزش :

کلیه ی کاربردهای بارکد و توضیحات مختصری درباره ی لزوم استفاده از آن
آموزش استفاده از دستگاه بارکدخوان در سی شارپ و روش های کار با آن
آموزش ایجاد بارکد در سی شارپ به صورت استاندارد و قابل خوانده شدن توسط همه ی دستگاه های بارکدخوان

 

توضیحات بیشتر

مدرس

علی تقی زاده

علی تقی زاده مدرس

در بهمن سال 1391 زندگی با دانشجویار رنگ دیگه ای گرفت و لذت خدمت به دانشجوها و علاقه مندان به برنامه نویسی باعث شیرینی مضاعف زندگی و کار شد.

در دانشجویار هدفی رو پایه گذاری کردیم که برای اولین بار در ایران مطرح شد ، و اون یادگیری در مسیر عملی شدن علم برنامه نویسی با هدف کمک و رشد صنعت نرم افزار

در این مسیر مشکلات متعددی داشتیم و طی 4 سال به تجربیاتی که به دست آوردیم بر این مشکلات غلبه کردیم و تا به امروز که به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین منابع آموزش برنامه نویسی و کامپیوتر کشور در خدمت شما بزرگواران هستیم.

امیدوارم آموزش های دانشجویار رو در مسیر یادگیری دنبال کنید.