به نام خداوند بخشنده و مهربان

با سلام خدمت تمامی دانشجویاران عزیز و گرامی

با دوره بسیار جذاب و دوست داشتنی آموزش برنامه نویسی به زبان جاوادر خدمت شما عزیزان خواهم بود.

اگر این روز ها قصد کسب درآمد دارید مطمئنا سوال های زیادی در ذهنتان وجود خواهد داشت و شاید همچون دوستان بنده یکی از این صدها سوال در ذهن شما این باشد:

در پاسخ به این سوال در حالت کلی باید گفت که هر کدام از زبان های برنامه نویسی مطمئنا کاربرد هایی در دنیای امروز بشر دارند و هر زبان به منظور راحت کردن زندگی انسان ها و خدمت به او به کار می رود. پس به زبان های موجود اگر به دید ابزاری برای خدمت به بشر نگاه کنید حتما موفق خواهید شد. مهم نیست که چه زبانی را یاد بگیریم، در پس یادگیری یک زبان توجه به این سوال که آیا من با یادگیری زبان مورد علاقه ام خواهم توانست به دنیا خدمت کنم و مشکلی را حل کنم ؟

تجربه نشان داده بدون علاقه و انگیزه بالا نسبت به کاری که انجام می دهیم هیچ وقت نمی توانیم کسب درآمد خوبی داشته باشیم. پس دوستان گرامی با انگیزه و علاقه بالا برویم به سراغ یادگیری زبان برنامه نویسی جاوا.

زبان برنامه نویسی جاوا یکی از زبان های دوست داشتنی سال ۲۰۱۵ هست که اگر یک پیش زمینه در مورد برنامه نویسی داشته باشید مطمئنا به راحتی این زبان را یاد خواهید گرفت. پس این مژده را به شما دوستان گرامی بدهم که زبان برنامه نویسی جاوا بسیار راحت است و با منطق فکری بشر سازگار می باشد و یادگیری آن زمان زیادی نخواهد برد.

بنده در سه سطح آموزشی مقدماتی، متوسطه و پیشرفته اقدام به تهیه فیلم های آموزشی زبان برنامه نویسی جاوا کردم. فیلم های آموزشی بنده به گونه ای می باشند که تمام قشر دانشجو را در برخواهد گرفت و این مهم نیست که چه رشته ای هستید.

پس بدون هیچ نگرانی دوره مقدماتی را دانلود کنید و منتظر دوره های بعدی بنده باشید که به مرور دوره های تکیملی و پیشرفته و بازی سازی در زبان جاوا نیز قرار خواهند گرفت .

یک نکته بسیار مهم :

از تمامی شما دانشجویان و کاربران اینترنتی این خواهش را دارم که حتما حتما روزانه حداقل ۱ ساعت کتاب های مرتبط با این زبان را مطالعه کنید . زبان پارسی  زبان بسیار شیرینی می باشد ولی در قسمت ترجمه ،مطالب از کتب انگلیسی به درستی و کامل انتقال پیدا نمی کنند . این پیشنهاد را به شما عزیزان دارم هر روز حتی به عنوان تفریح هم که شده  تنها یک صفحه از کتب انگلیسی که برای شما قرار می دهم را بخوانید . بدیهی می باشد خواندن کتب انگلیسی و زبان اصل شما را در امر یاد گیری این دوره همراهی خواهد کرد.

یک نکته اساسی دیگر که باید به آن اشاره شود این موضوع هست که این دوره آموزشی محدودیت رشته ای ندارد. اگرچه به صورت تخصصی یکی از زبان های برنامه نویسی رشته مهندسی کامپیوتر می باشد اما بنده سعی کردم این دوره را به گونه ای آموزش دهم که تنها علاقه فرد برای این دوره کافی باشد.

پس نگران هیچ چیزی نباشید و تنها این دوره را با بنده همراهی کنید.

در صورت داشتن هر گونه سوال و پیشنهاد و انتقاد از راه های نام برده زیر با بنده در تماس باشید .

– نظرات داخل همین مطلب: تمامی نظرات این مطلب و مطالب دیگر بدون هیچ شکی خوانده شده و به تمامی آنها پاسخ داده خواهد شد .