قراره تو این دوره چی یاد بگیرم؟

 • آشنایی با ملزومات یونیتی
 • نصب یونیتی
 • نصب ابزار مورد نیاز برای کار با یونیتی
 • نصب ماژول
 • نصب ملزوماتی همچون NDK و SDK و JDK
 • بررسی روشهای مختلف رفع تحریم جهت کار کردن با سرویس های یونیتی

سرفصل های دوره

۳ فصل
۱۵ جلسه
۳ ساعت
۱

تاریخچه تا نصب یونیتی

۷ قسمت
۰۰:۵۳:۰۰
1

تاریخچه یونیتی

۰۷:۱۴
2

نصب تحریم شکن

۰۲:۳۵
3

ورژن های یونیتی

۰۵:۲۰
4

دانلود یونیتی

۰۳:۲۱
5

نصب یونیتی

۱۶:۵۳
6

ساخت اولین پروژه

۰۳:۵۸
7

asset store در یونیتی

۱۳:۳۹
۲

نصب SDK و NDK و JDK

۲ قسمت
۰۰:۴۱:۲۷
۳

ابزار های جانبی

۶ قسمت
۰۱:۰۱:۳۱

در دوره نقطه صفر و شروع یونیتی Unity به مواردی میپردازیم که بسیاری در هنگام شروع یونیتی به آن نمیپردازند و به یکسری مشکلات برخورد میکنند. در این دوره، شروعی را خواهیم داشت که شما برای استارت عملی یونیتی تجهیز خواهید شد. البته در این دوره قصد نداریم به مفاهیم تئوری و نظری و مفهومی بپردازیم و تنها مواردی که عملی هستند را خواهیم گفت. یکی از نکات مهمی که در این دوره به آن میپردازیم این است که SDK و JDK و NDK و Gradle را از کجا دانلود کنید و چطور نصب کنید؟ همچنین یکسری ملزومات مانند NET SDK. که بسیاری فراموش میکنند که پیش از نصب Unity آنرا بر سیستم خود نصب کنند را در این دوره خواهیم داشت. همچنین در این دوره چندین راه برای رفع تحریم های اینترنتی و همچنین چند ویرایشگر برای نصب و کدنویسی به همراه روش استفاده از آنرا خواهیم گفت.

در دوره آموزش نصب Unity چه می آموزید ؟

تمامی مسیر ، به پیش زمینه های Unity باز میگردد . در این دوره قصد نداریم که به شروع یونیتی بپردازیم . در این دوره میخواهیم با ملزومات یونیتی آشنا شویم و بدانیم که برای شروع یونیتی چه کارها باید کرد؟ همچنین بعد از اینکه در ابتدا با نصب یونیتی هاب و لاگین در وبسایت ، سپس نصب یونیتی و نصب ویرایشگرهای مناسب ، سپس نصب ماژول و نصب ملزوماتی همچون NDK و SDK و JDK و … را انجام دادیم ، بعد از آن با فضای یونیتی آشنا خواهیم شد و با روشهای مختلف برای رفع تحریم جهت کار کردن با سرویس های یونیتی آشنا میشویم .

در این دوره ملزوماتی را خواهید شناخت که قبل از شروع بازیسازی با Unity باید بدانید . البته منظور برخی مسائل عملی است و نه تئوری و علمی!

پیش نیازهای این دوره چیست ؟

این دوره هیچ گونه پیش نیازی ندارد و مباحث از صفر آموزش داده شده است .

این دوره برای چه کسانی مناسب است ؟

این دوره مناسب برای کسانی است که قصد شروع یونیتی بصورت کاملا اصولی و سریع را دارند . در این دوره تمامی نکات فیزیکی و ابتدایی برای شروع یونیتی گفته شده است . البته نکاتی که مطرح شده صرفا ابزاری است و تئوری نخواهد بود .

چه نرم افزارهایی در این دوره استفاده شده است ؟

نرم افزار خاصی در این دوره استفاده نشده است . اما در این دوره از یونیتی 2022 و 2019 استفاده کرده ایم .

این دوره چه بازارکاری دارد ؟

یونیتی بسیار فرصت های شغلی دارد . البته فرصت های شغلی آزاد و یا استارت آپی . میتوان بصورت گروهی یا بصورت تک یا بصورت شرکتی به توسعه و ساخت یک بازی پرداخت که برای شما ایجاد درآمدزایی را به دنبال داشته باشد . البته اگر دانشجو هستید مانند دانشجوی مهندسی نرم افزار ، قطعا این آموزش برای شروع Unity به درد شما خواهد خورد . با اینکه کمی این آموزش ممکن است نسبت به سایر آموزشها طولانی باشد؛ اما این آموزش جامع تر خواهد بود . بازیسازی معمولا فرصت شغلی نسبت به حرفه های دیگر ندارد اما اگر به ثمر بنشیند میتواند خیلی درآمدزایی های خوبی از طریق پرداخت های درون برنامه ای ، فروش سورس بازی ، سفارش توسعه بازی ، خرید بازی و … را به دنبال داشته باشد .

سرفصل های دوره آموزش نصب Unity :

 • نصب یونیتی هاب و لاگین در وبسایت یونیتی
 • دانلود و نصب یونیتی Personal
 • نصب چند ویرایشگر مناسب جهت کدنویسی
 • نصب ماژول های مورد نیاز
 • نصب SDK و JDK و NDK و ملزومات(مثل .NET SDK یا .NET Framework 4.8 یا 4.7.5 و … )
 • آشنایی با فضا و تنظیمات یونیتی
 • آشنایی با چند روش برای دورزدن تحریم
 • نقشه راه و نقشه نصب نسخه های یونیتی

شما می توانید در راستای بهبود کیفیت دوره آموزش نصب Unity، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در قسمت نظرات سایت در میان بگذارید.