daneshjooyar

قوانین تدریس در دانشجویار

مدرس گرامی، دقت کنید که تدریس دوره های آموزشی در دانشجویار خود به منزله پذیرفتن قوانین و مقررات وبسایت میباشد. در ادامه تمام نکات و قوانین مدنظر دانشجویار ذکر شده است. با قبول این قوانین، شما تبدیل به مدرس دانشجویار خواهید شد.

تعهدات مدرس :

بند 1 (عدم همپوشانی موضوع دوره) : مدرس، موظف به ارائه آموزش ها و سرفصل هایی میباشد که پیش از این در وبسایت موجود نبوده و همپوشانی با سایر دوره های وبسایت نداشته باشند. البته چنانچه این موضوع از طرف وبسایت تایید شود، مشکلی در ضبط آموزش تکراری نخواهد بود.

بند 2 (صحت مطالب مورد تدریس) : مسئولیت صحت و سقم موارد آموزش داده شده در دوره، بر عهده مدرس میباشد.

بند 3 (رعایت حقوق مولفین دیگر) : مدرس حق کپی برداری، رونویسی و شبیه سازی از سایر آموزش های وبسایت دانشجویار یا سایر پلتفرم های آموزشی را نخواهد داشت.

بند 4 (کیفیت آموزش) : چنانچه در هر مرحله از تولید و انتشار دوره، وبسایت متوجه کم کاری، عدم صلاحیت و یا پایین بودن کیفیت آموزش از سوی مدرس شود، چنانچه مدرس حاضر به اصلاح موارد ذکر شده توسط وبسایت نباشد، وبسایت دانشجویار حق حذف دوره را خواهد داشت. استاندارد های ضبط و ملزومات کیفی در ادامه درج میشوند.

استانداردهای ضبط :

کیفیت صدا و تصویر، مهمترین استاندارد وبسایت میباشد. اما سایر مواردی که باید در ضبط دوره رعایت شده و مشکلاتی که نباید اتفاق بیوفتند، به شرح زیر خواهند بود:

بند 5 (مشکلات محتوایی پس از انتشار) : چنانچه پس از انتشار دوره، عمده کاربران وبسایت از محتوای دوره آموزشی ناراضی باشند، این موضوع قابل پیگیری خواهد بود. در پیگیری ابتدایی، مدرس متعهد میشود که مشکلات مذکور را در صورت امکان رفع و رضایت کاربران را جلب کند. در صورتی که مشکلات ذکر شده بر اساس معیار های کیفی وبسایت، رفع نشده و به تایید وبسایت نرسند، دانشجویار حق توقف فروش دوره را خواهد داشت. دقت کنید که مشکلات محتوایی، شامل منسوخ شدن دوره نشده و منظور از مشکلات محتوایی، مشکلات فنی موجود در دوره میباشند.

بند 6 (منسوخ شدن محتوای دوره) : چنانچه پس از گذشت چند ماه یا چند سال از انتشار دوره، محتوای آموزش داده شده منسوخ و بلااستفاده شود، مدرس موظف به بروزرسانی دوره خواهد بود. ( بدیهی است که در همکاری به صورت ثابت، هزینه بروزرسانی مدرس نیز پرداخت خواهد شد) اگر مدرس حاضر به بروزرسانی دوره نشده و در زمان مشخصی که وبسایت تعیین میکند، محتوای دوره را آپدیت و بروز نکند، وبسایت حق دارد دوره را توقف فروش زده و یا درصد همکاری با مدرس را به صورت زیر کاهش دهد :

کاهش مرحله اول : اگر مدرس تا مدت زمان یک ماه پس از پیگیری و اطلاع وبسایت، شروع به بروزرسانی دوره نکند، حق التدریس درصدی مدرس نصف خواهد شد. (یعنی به عنوان مثال، 40 درصد به 20 درصد کاهش میابد)

کاهش مرحله دوم : چنانچه مدت زمان دو ماه از پیگیری و اطلاع وبسایت گذشته باشد و همچنان مدرس حاضر به بروزرسانی دوره نشده و هیچ محتوایی تسلیم وبسایت نکند، حق التدریس درصدی مدرس صفر خواهد شد.

بند 7 ( عدم انتشار موازی و مستقل دوره ) : دوره منتشر شده در وبسایت، متعلق به دانشجویار میباشد. مدرس متعهد میشود که دوره مذکور را در هیچ پلتفرم و وبسایت دیگری منتشر نکند. این بند شامل تمامی متعلقات دوره (اعم از ویدیو های تدوین شده و خام آموزش) میباشد. چنانچه دوره فوق در بستر دیگری منتشر شده و موارد گفته شده در این بند نادیده گرفته شود، از طرف وبسایت دانشجویار پیگیری حقوقی خواهد شد و وبسایت حق کاهش حق التدریس مدرس تا صفر و توقف فروش دوره را خواهد داشت.

بند 8 (پاسخگویی به سوالات) : کاربران در بخش های مختلفی نظیر کامنت ها و پرسش و پاسخ، قادر به طرح سوال هستند. مدرس متعهد میشود تا به تمامی سوالات کاربران پاسخ کامل و جامع دهد. البته لازم به ذکر است که تعداد سوالاتی که مدرس ملزم به پاسخگویی است، روزانه 4 سوال خواهد بود. در صورت عدم پاسخگویی، وبسایت حق توقف فروش و کاهش درصد حق التدریس مدرس را خواهد داشت.

ماده ج) زمان تحویل :

زمان تحویل دوره با توافق میان وبسایت و مدرس تعیین می گردد. چنانچه مدرس بعد از گذشت یک ماه از مدت زمان مشخص شده، دوره را تسلیم وبسایت نکند، دانشجویار حق قطع همکاری را خواهد داشت.

ماده خ) تعلقات وبسایت :

بند 1 : تمامی صفحات، آدرس های URL و عناوینی که در وبسایت دانشجویار درج میشوند، به صورت کامل متعلق به این وبسایت هستند. دانشجویار مالک این صفحات بوده و میتواند عنوان هر آموزشی را بنا به نیاز سایت یا کاربران تغییر دهد. پس متن توضیحات هر دوره ای که در وبسایت منتشر میشود، بنا به تشخیص وبسایت میتوانند تغییر کرده و ویرایش شوند.

بند 2 : تیم فروش دانشجویار در جشنواره های مختلف، تخفیفات متفاوتی را بر روی تمام دوره ها اعمال خواهند کرد. این تخفیفات تماما توسط تیم فروش دانشجویار مشخص شده و بر اساس اهداف وبسایت خواهند بود.

در صورت نیاز به توضیحات در مورد قوانین می توانید از طریق لینک تلگرامی روبرو یا چت اختصاصی دانشجویار در پنل کاربری خود با ما در ارتباط باشید.

telegram channel @daneshjooyar_support