چه دوره ای می خواهید یاد بگیرید؟

آینده خود را با دوره های آموزشی دانشجویار تضمین کنید

بیش از ۱۰ هزار ساعت ویدئوی آموزشی

بیش از ۵۰ هزار دانشجو

بیش از ۳۰۰ مدرس

صفحه نخست
 » 
رشته کامپیوتر
 » 
برنامه نویسی وب
 » 
آموزش SEO
 » 
آموزش بهینه سازی سایت برای موتور جستجو – سطح۴ ( آموزش سئو به صورت پروژه محور )
۶ نظر
بازدید : 1,517 بازدید
آموزش بهینه سازی سایت برای موتور جستجو – سطح۴ ( آموزش سئو به صورت پروژه محور )

آموزش بهینه سازی سایت

آموزش افزایش سئو سایت و روش‌های افزایش بازدید سایت

بهینه سازی سایت برای موتور جستجو یا SEO ، روند مناسب برای بهبود دید یک وب سایت یا یک صفحه وب در نتایج یک موتور جستجو است. معمولا وب سایتهایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدید کننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو بدست می‌آوردند .

در واقع SEO باعث تجمیع درست اطلاعات موجود در وب سایت و جذب بیشتر مخاطب از طریق موتورهای جستجو می شود.

بهبود وضعیت سئو باعث:

 • افزایش ترافیک سایت
 • آگاهی از برند
 • برگشت سرمایه
 • افزایش قابلیت استفاده سایت
 • و بسیاری مزایای دیگر می شود.

 

در دوره جامع آموزش بهینه سازی سایت برای موتور جستجو قصد داریم به صورت عملی و پروژه محور از آموزش مقدماتی سئو تا مباحث پیشرفته مطالب را برای شما عنوان کنیم.

 

سطح ۱ دوره آموزش بهینه سازی سایت برای موتور جستجو 

 

سطح ۲ دوره آموزش بهینه سازی سایت برای موتور جستجو

 

سطح ۳ دوره آموزش بهینه سازی سایت برای موتور جستجو

برای شرکت در این دوره، روی لینک زیر کلیک نمایید:

مشاهده دوره جامع آموزش سئو

 

آموزش سئو و روش‌های افزایش بازدید سایت و بهینه سازی سایت

 

موضوعاتی که در  سطح چهارم دوره آموزش پیشرفته سئو دنبال می شود، شامل موارد زیر است:

ویدیو اول:  افت رتبه سایت در گوگل

در این ویدیو با دلایل افت رتبه سایت در گوگل آشنا می‌شوید.

می‌آموزید که چه عواملی باعث می‌شوند که سایت کندتر ایندکس شود، ورودی‌های گوگل کاهش پیدا کند و در پایان توسط گوگل جریمه شوید. دانستن این موارد بسیار می‌تواند به شما در امر توسعه سئو سایت کمک شایانی کند.

در این ویدئو  ۱۵ عامل مهم و تأثیرگذار در روند سقوط سئو سایت که آن‌ها را باید جدی بگیرید و همیشه در سایت خود مراقبشان باشید را خواهید آموخت.

ویدیو دوم: ایمیل مارکتینگ (بازاریابی ایمیلی)

در این ویدیو به آموزش ایمیل مارکتینگ یا همان بازاریابی ایمیلی می‌پردازیم.

روش‌های صحیح جمع‌آوری ایمیل را می‌آموزید، و همچنین یاد می‌گیرید چگونه ایمیل‌های تبلیغاتی ارسال کنید با کمترین میزان درصد اسپم.

در ادامه با اصلاحات و کاربردهای ایمیل مارکتینگ آشنا می‌شوید . به‌صورت عملی میزان درصد این باکس رفتن ایمیل‌های ارسالی‌تان، قبل از ارسال را می‌توانید بسنجید.

یکی از شکایت‌های اصلی صاحبان وب سایت‌ها، اسپم شدن نامه‌های ارسالی آنان در هنگام ارسال خبرنامه از سایت می‌باشد. که این موضوع ارتباط مستقیمی با استراتژی بازاریابی ایمیلی شما و مسائل فنی دارد.

ویدیو سوم: افزایش سئو سایت و افزایش ورودی از گوگل

در این ویدیو روش‌های افزایش سئو سایت و افزایش ورودی از گوگل را می‌آموزید.

روش‌ها و تکنیک‌هایی را می‌آموزید که بسیار می‌تواند در امر سئو سایت شما مؤثر و راهگشا باشد.

در این فیلم آموزشی ۱۰ روش بسیار مفید و سودمند برای افزایش سئو و جذب ترافیک سایت که حاصل تکنیک‌هایی از دل تجربه‌های شخصی و اجرا بر وب‌سایت‌های گوناگون است را یاد خواهید گرفت.

ویدیو چهارم: بک لینک رایگان، افزایش سئو سایت و سئو کلمات کلیدی با ساخت وبلاگ

در این ویدیو می‌آموزید چطور با ساخت درست و اصولی یک وبلاگ، بک لینک رایگان در جهت افزایش سئو سایت و سئو کلمات کلیدی هدف در گوگل دریافت کنید. همین وبلاگ در آینده‌ای نزدیک باعث افزایش بازدید سایت شما می‌شود.

سئو ماندگار، دریافت بک لینک‌های قوی و مؤثر به‌صورت مادام، تمرکز و بالا آوردن کلمات کلیدی هدف در گوگل، افزایش بازدید سایت و ورودی از گوگل همگی در این ویدیوی آموزشی گفته خواهد شد.

در الگوریتم جدید گوگل خیلی این موضوع حائز اهمیت و بولد شده است که لینک‌هایی که دریافت می‌کنید، باید طبیعی باشند. این ویدئو با پیروی از این قانون جدید گوگل تولیدشده است.

چون امروزه گوگل آن‌قدر هوشمند شده که اگر لینک سازی طبیعی نباشد سریعاً آن را تشخیص داده و بی‌ارزش حساب می‌کند؛ و حتی اگر به‌کرات تکرار کنید و بخواهید با یکسری روش‌های غیرمجاز گوگل را دور بزنید، متوجه شده و سایت شما را اسپم می‌کند.

ویدیو پنجم: روش‌های افزایش بازدید سایت

در این ویدیو به آموزش روش‌های افزایش بازدید سایت خواهیم پرداخت.

اینکه چطور، چگونه و چه مطالبی را با توجه به موضوع فعالیت کاری سایت منتشر کنید که برایتان بازدید بیاورد و در بین کاربران پرطرفدار و در گوگل پر سرچ هست.

به‌صورت کامل و دقیق می‌آموزید که چگونه با توجه به حوزه فعالیت کاری وب‌سایت خود محتواهایی تولید کنید که باعث بالا رفتن ترافیک سایت شوند و کاربرپسند باشند.

از ۶ روش فوق‌العاده عالی و مؤثر در جذب مخاطب به سایت رونمایی کردیم که تداوم در اجرای تنها برخی از آن‌ها برایتان معجزه به همراه خواهد داشت. در پایان نیز می‌توانید با دریافت ورودی از گوگل، رتبه الکسای سایت خود را بهبود بخشید.

ویدیو ششم: افزایش اعتبار و ترافیک سایت با لینک سازی در ویکی‌پدیا

در این ویدیو می‌آموزید چطور اعتبار و ترافیک سایت را با لینک سازی درست و اصولی بر طبق قاعده و قانون در ویکی‌پدیا افزایش بدهید.

ویکی‌پدیا یک دانشنامه آزاد و رایگان است که همگان می‌توانند از آن بهره ببرند. پس چه خوب است که با یک تیر چند نشان بزنید. هم از دانش نهادینه‌شده در آن استفاده کنید و هم با دریافت بک لینک‌های رایگان و مؤثر به سایت در جهت افزایش بازدید سایت و اعتبار سایت بکوشید.

ویدیو هفتم: افزایش اهمیت و اعتبار پست‌های سایت با لینک سازی خارجی

در این ویدیو به سراغ لینک‌های خارجی در سایت می‌رویم.

به‌طور کاملاً عملی می‌آموزید چطور از اهمیت و اعتبار لینک‌های خارجی در سایت، در راستای اعتبار بخشیدن به سئو سایت شما استفاده کنید.

یکی از تکنیک‌های سئو این است که در محتوای سایت به فراخر و تناسب و نیاز آن متن محتوا در صورت لزوم به یک منبع معتبر لینک دهید، که در این ویدیو این تکنیک را می‌آموزید.

ویدیو هشتم: آموزش سئو محتوا

در این ویدیو به سراغ آموزش سئو محتوا خواهیم رفت.

اینکه چطور یک محتوای مناسب با اصول و قوانین سئو در راستای تمرکز و بالا آوردن کلمات کلیدی هدف صفحه ایجاد کنید.  همین‌طور اینکه چگونه در هر پست یک کلیدواژه اصلی و هدف را پیدا کنید و از آن در قسمت‌های مختلف یک پست استفاده کنید.

ویدیو نهم: آموزش کار با ابزار Google trends

در این ویدیو شما آموزش کار با ابزار گوگل ترندز را یاد خواهید گرفت.

Google Trends یکی از ابزارهای گوگل به معنی روند است. ابزاری ست برای نمایش جستجوی کلیدواژه‌های مختلف در سرچ گوگل.

در گوگل ترندز شما به‌راحتی می‌توانید چند کلیدواژه هدف را بر اساس میزان رقابت جستجو و همین‌طور میزان محبوبیت در بین کاربران بهنگام سرچ در گوگل را باهم مقایسه کنید و این مقایسه را می‌توانید بر اساس موقعیت جغرافیائی شهر و کشور، دسته‌بندی‌های مختلف کاری سایت فیلتر کنید.

اگر قصد پیدا کردن کلمات کلیدی هدف برای سایتتان را دارید و همین‌طور اگر می‌خواهید با توجه به موضوع سایت خودتان محتوایی را منتشر کنید و در انتخاب و تمرکز بر یکی از کلیدواژه هدف سردرگم مانده‌اید، می‌توانید با کمک این ابزار این مشکل را به‌راحتی حل کنید.

ویدیو دوهم و یازدهم: آموزش پیدا کردن لینک‌های شکسته و رفع آن‌ها در سایت و گوگل وبمستر

در این ۲ ویدیو به سراغ آموزش پیدا کردن لینک‌های شکسته و معیوب در سایت و رفع کامل و دائمی آن‌ها خواهیم رفت.

در این ۲ ویدیو به‌صورت کاملاً عملی و حرفه‌ای یاد می‌گیرید نه‌تنها در سایت، بلکه در گوگل وبمستر هم عاری از وجود هرگونه لینک شکسته و معیوب باشید.

یکی از عوامل افت رتبه و جایگاه سئو سایت در گوگل پیدایش لینک‌های شکسته و تداوم آن‌ها و درنهایت سهل‌انگاری در رفع آن‌هاست.

ویدیو دوازدهم: آموزش کار با فایل humans.txt

در این ویدیو آموزش کار با فایل humans.txt را یاد می‌گیرید.

این فایل یک فایل متنی است و به مدیران سایت‌ها این امکان را می‌دهد که افرادی که در پشت‌صحنه یک سایت حضور فعالی دارند و یا در راه‌اندازی آن شرکت کرده‌اند، خود را به گوگل معرفی نمایند.

عملکرد این فایل درست مثل پایان فیلم‌ها و سریال‌ها که به معرفی کارگردان، نویسنده، بازیگران و…. می‌پردازد، است.

ویدیو سیزدهم: آموزش کار با فایل Robots.txt

در این ویدیو آموزش کار با فایل Robots.txt را یاد خواهید گرفت.

وجود این فایل نقش مهمی برای سایت دارد. نقش اصلی این فایل در محدود کردن دسترسی ربات‌های موتورهای جستجو ازجمله گوگل به بخش‌های مختلف سایت است.

حتماً برایتان پیش‌آمده که بخواهید یک صفحه یا فایل یا حتی بخشی از سایت، در گوگل ایندکس شود. در اینجا این نوید را می‌دهیم که این امکان هم‌اکنون با ایجاد فایل Robots.txt برایتان فراهم‌شده است. آموزش‌های این ویدیو را فراگرفته و به آن‌ها عمل کنید.

شما با کمک این فایل به‌تمامی موتورهای جستجو امر می‌کنید به کجاها مجاز به پیمایش در سایت هستند و به کجاها غیرمجاز. سکان هدایت موتورهای جستجو در سایت شما در دستان شماست.

ویدیو چهاردهم: آموزش کار با متاتگ ها

در این ویدیو به سراغ معرفی و آموزش کار با دستورات متاتگ ها خواهیم رفت.

با پرکاربردترین و مؤثرترین متاتگ هایی که در سئو سایت مؤثر و الزامی هستند و همین‌طور با نحوه ایجاد آن‌ها آشنا می‌شوید.

ویدیو پانزدهم و شانزدهم: آموزش کار با ابزارهای Mobile Usability و Blocked Resources از ابزارهای گوگل وبمسترتولز و الگوریتم موبایل گدون گوگل

در این ۲ ویدیو به سراغ آموزش کار با ابزارهای Mobile Usability و Blocked Resources از ابزارهای گوگل وبمسترتولز والگوریتم جدید گوگل بنام موبایل گدون خواهیم رفت.

با مشاهده این ۲ ویدیو می‌توانید پی ببرید چه منابع و صفحات مسدودی در سایت شما وجود دارند که مانع ایندکس و یا کندشدن ایندکس صفحات سایت می‌شوند.همچنین به‌طور عملی می‌آموزید چطور آن‌ها را رفع کنید و این معضل سایت را به نقطه قوت در سایت تبدیل کنید.

در ادامه با کمک دیگر ابزارهای گوگل یک تست و بررسی از ریسپانسیو بودن سایت و سازگاری آن با موبایل خواهیم گرفت و همچنین سایت را ازلحاظ سرعت بر اساس معیارهای گوگل می‌سنجیم.

با الگوریتم موبایل گدون و قوانین حاضر بر آن و تأثیر آن بر سئو سایت آشنا می‌شوید.همچنین نگاه گوگل به یک سایت در موبایل که به مسائل مربوط به قابلیت استفاده از تلفن همراه برای سایت است را باهم مرور می‌کنیم.

به سراغ خطاها و مسائلی که باعث می‌شوند سایت در نتایج جستجو تلفن همراه رتبه‌ای نداشته باشد  خواهیم پرداخت و آن‌ها را باهم رفع می‌کنیم.

برای شرکت در این دوره، روی لینک زیر کلیک نمایید:

مشاهده دوره جامع آموزش سئو

 

در صورت هرگونه سوال یا نظری می توانید از طریق دیدگاه ها آن را مطرح کنید.

مطلب مفیدی برای شما بود ؟؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان

در صورتی که توضیحات نوشته، دموی آموزش و لینک های ارزیابی پاسخگوی سوالات شما در مورد این دوره آموزشی نمی باشد و نیاز به مشاوره بیشتری دارید لطفا این فرم را تکمیل کرده و در ساعات اداری منتظر تماس همکاران ما باشید.
 • *
 • *
 • *
 • *
 • در صورتی که توضیحات نوشته، دموی آموزش و لینک های ارزیابی پاسخگوی سوالات شما در مورد این دوره آموزشی نمی باشد و نیاز به مشاوره بیشتری دارید لطفا این فرم را تکمیل کرده و در ساعات اداری منتظر تماس همکاران ما باشید.

  پیام شما با موفقیت ثبت شد. در اولین فرصت با شما تماس گرفته خواهد شد.
  • مطالب مرتبط
  • دیگر آموزش های مرتبط با این مدرس
  • رزومه مدرس

  نظرات کاربران

  ۶
  • naserraya
   سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰

   سلام آیا این دوره رایگانه؟
   چون تو قسمت سرچ که میاد نوشته رایگان ولی باز میکنی نه لینک خرید هست نه دانلود رایگان؟

  • Shahin.Safari
   شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۵

   به همه پیشنهاد میکنم این اموزش راخریداری کنند واقعا کامل است و کاربردی من اموزش های زیادی گرفتم ولی این اموزش خیلی خیلی کامل تر از بقیه اموزش ها است

  • Shahin.Safari
   شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۳

   یادم رفت از سایت دانشجویار و جناب مرادی تشکر کنم خیلی ممنونم منتظر اموزش های حرفه ای شمادربقیه زمینه ها هستم دانشجویار عزیز

  • محمد مرادی
   پنج شنبه ۷ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲

   سلام
   خیر

  • CrawDance
   چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۴

   سلام
   برای خرید و یادگیری این مجموعه ، داشتن دوره های (سطوح) قبل الزامیه ؟

  محمد مرادی طراح و توسعه دهنده افزونه و قالب وردپرس

  مدرس و کارشناس سئو سایت (مدرس دوره های آموزشی وردپرس و سئو مجتمع فنی تهران نمایندگی مازندران) مدیر و موسس برندهای کلید موفقیت و کلید مشاغل به آدرس keyluck.ir و keyjob.ir

  دسته بندی

  آموزش الکترونیک

  آموزش بازی سازی

  آموزش شبکه

  برنامه نویسی موبایل

  برنامه نویسی ویندوز

  پایگاه داده

  تحصیلات تکمیلی

  دروس دانشگاهی

  رشته الکترونیک

  رشته کامپیوتر

  سایر دسته های دانشجویار

  سایر نرم افزارها

  طراحی سایت

  طراحی و گرافیک

  کلاس آنلاین

  نرم افزارهای کاربردی

  هوش مصنوعی

  مدرسین

  تعداد دوره
  بر اساس امتیاز
  حروف الفبا

  مطالب سایت بر اساس

  جدیدترین ها
  محبوب ترین ها
  بطور تصادفی
  دانشجویار مجوز نشر دیجیتال لوگو شرکت به پرداخت ملت logo-samandehi بانک تجارت دانشجویار