قراره تو این دوره چی یاد بگیرم؟

  • ساخت پوستر تبلیغاتی از صفر
  • کار با گزینه های مختلف در افتراکت
  • و ...

سرفصل های دوره

۲ فصل
۱ جلسه
۵۳ دقیقه
۱

آموزش ساخت پوستر تبلیغاتی

۱ قسمت
۰۰:۵۲:۴۲
1

آموزش ساخت پوستر تبلیغاتی

۵۲:۴۲
۲

فایل پروژه

-

دوره آموزش ساخت پوستر تبلیغاتی

این روزها بستر فروش انواع کالاها اینترنت است. فرقی نمیکند کالای شما یک محصول فیزیکی باشد یا یک خدمت مجازی؛ در هر صورت بهترین ویترین برای تبلیغات کسب و کار شما، بستر اینترنت و شبکه های اجتماعی خواهد بود. در دوره آموزش ساخت پوستر تبلیغاتی به شما آموزش خواهیم داد تا با نرم افزار افتر افکت بهترین پوستر های تبلیغاتی را برای محصولات و خدمات خود ایجاد کنید. لازم به ذکر است که دوره فوق، بخشی از دوره جامع آموزش موشن گرافیک در افترافکت میباشد.

✅✅این دوره بخشی از دوره جامع آموزش جامع موشن گرافیک که توسط همین مدرس تدریس شده است می‌باشد✅✅

سرفصل دوره آموزش ساخت پوستر تبلیغاتی

  • ساخت پوستر های تبلیغاتی ویدیویی

اهمیت ساخت پوستر تبلیغاتی

اهمیت تبلیغات بر هیچکس پوشیده نیست. در تبلیغات مجازی و اینترنتی این پوستر های تبلیغاتی هستند که جذابیت کار را افزایش میدهند. یک پوستر تبلیغاتی اگر همراه با موشن باشد، جذب کاربر را به حداکثر میرساند. پوستر های تبلیغاتی امروزه حداکثر استفاده در وبسایت ها، پیج ها و بلاگ هارا دارند. در آموزش ساخت پوستر تبلیغاتی به طراحی پوستر ها با موشن های حرفه ای خواهیم پرداخت.

این دوره مناسب چه افرادی است؟

اگر شما علاقه مند یادگیری موشن گرافیک و استفاده از آن در ساخت تبلیغات حرفه ای هستید، این دوره مناسب شماست. در دوره آموزش ساخت پوستر تبلیغاتی، به شما آموزش خواهیم داد که با نرم افزار افتر افکت انواع پوستر های تبلیغاتی را با موشن های جذاب ایجاد و پیاده سازی کنید. از این پوستر های تبلیغاتی در انواع وبسایت ها و شبکه های اجتماعی میتوان استفاده کرد.

پیش نیازهای این دوره

در دوره آموزش ساخت پوستر تبلیغاتی در نرم افزار افتر افکت به پیاده سازی پوستر های جذاب میپردازیم. پس بدیهی است که آشنایی ابتدایی با این نرم افزار به عنوان پیش نیاز این دوره تلقی میشود. نکته دیگر اینکه دوره پیش رو یک بخش از دوره جذاب و حرفه ای آموزش Motion Graphic در افتر افکت میباشد. پس دیدن این دوره نیز به علاقه مندان حوزه موشن گرافیک پیشنهاد میشود. همچنین برای اطلاعات بیشتر در زمینه ساخت پوستر تبلیغاتی مقاله مربوطه را در وبسایت canva مطالعه کنید.

بازار کار موشن گرافیک

شاید باورش برای شما دشوار باشد اما یادگیری موشن گرافیک می‌تواند تحولی بزرگ در کسب و کار شما ایجاد کند. موشن گرافیک شغلی است که امروزه بسیار محبوب بوده و بسیاری از افراد به دنبال یک شخص متخصص برای ساخت موشن گرافیک هستند. دلیل این اتفاق نیز به وجود آمدن شبکه‌های اجتماعی و تبدیل شدن آنها به یک بستر بسیار قدرتمند برای تبلیغات است. شما با گذراندن این دوره موشن گرافیک و تمرین و تلاش، به یک موشن گرافیست حرفه‌ای تبدیل شده و مطمئن باشید که از نظر شغلی به مشکلی بر نخواهید خورد و به سادگی به درآمد‌های بسیار بالا دست پیدا خواهید کرد.