قراره تو این دوره چی یاد بگیرم؟

 • آموزش اصول فروش - Attunement
 • بررسی اصول فروش Buoyancy
 • اصول فروش Clarity
 • 9 اصل در شناخت پرسونای مخاطب
 • و ...

سرفصل های دوره

۲ فصل
۱۲ جلسه
۷ ساعت
۱

فصل اول اصول فروش

۷ قسمت
۰۴:۱۷:۲۴
1

قسمت اول معرفی کامل

رایگان
۴۷:۴۸
2

قسمت دوم - اصول فروش - Attunement

۴۸:۴۹
3

قسمت سوم - اصول فروش 2-Attunement

۳۱:۴۳
4

قسمت چهارم - اصول فروش Buoyancy

۳۷:۲۷
5

قسمت پنجم - اصول فروش 2 - Buoyancy

۲۶:۱۹
6

قسمت ششم - اصول فروش Clarity

۳۱:۴۰
7

قسمت هفتم - اصول فروش 2 - Clarity

۳۳:۳۸
۲

فصل دوم شناخت دقیق مخاطب

۵ قسمت
۰۲:۵۰:۳۳

دوره آموزش فروش

قطعا همه ما دوست داریم توی کسب و کارمون به بهترین موفقیت ها برسیم. برای خیلی از کسب و کار ها مخصوصا کسب وکارهایی که کوچیک تر هستند، موفقیت یعنی فروش، اون هم فروش خوب؛ اما با اوضاعی که بازار این روز ها پیدا کرده احتمالا تو هم توی یکی از این حالت ها قرار داری :

اینکه میترسی یه کاری رو برای خودت شروع کنی یا یه کسب و کاری رو شروع کردی و ترس از اینکه توی این کسب و کار به موفقیت نرسی رو داری. یا شاید دل رو زدی به دریا و با یه انگیزه خوب اول راه رو شروع کردی و با خودت گفتی که چرا من نه؟ چرا من نتونم؟ چرا من نرسم و چرا من مثل خیلی هایی که پول دار شدن پولدر نشم؟

آنچه در این دوره می‌آموزیم

مطمئنن تا الان کلی هزینه برای کسب و کارت و برای آموزشت، برای فروش محصولاتت چه توی اینستاگرام و چه بیرون از فضای مجازی انجام دادی. حتی خیلی وقت ها از آدم های باتجربه تر از خودت هم مشورت گرفتی. قطعا یه جایی محصولت رو عوض کردی که شاید فروشت بره بالاتر، حتی شاید توی بعضی مواقع جواب گرفته باشی؛ ولی این کافی نیست چون تو هنوز به نتیجه دلخواهت نرسیدی.

این رو میدونم که تمام اون دوره هایی که تا الان دیدی و تمام هزینه هایی که تا الان کردی همشون خوب بوده و شاید حتی لازم بوده که الان اینجا باشی اما یه چیز بیشتری نیاز داری. میدونی اون چیه ؟ کسی که خودش تمام این مسیر ها رو رفته، بالا و پایین مسیر رو دیده؛ کسی که تجربه خودش رو با علم روز ترکیب کرده و از صحت تمام مطالب مطمئنه. فکر کنم در مورد داستان های خودم زیاد بهتون گفتم و منو میشناسید.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره قراره تو رو به نتیجه دلخواهت برسونه. مهم ترین نکته این دوره اینه که هیچ چیز رویایی پیش نمیره! برعکس همه چیز اصولی پیش میره. چون قرار نیست فقط فروش های مقطعی رو تجربه کنیم. قراره پله پله باهم این مسیر رو پیش بریم. من قطعا کنار تک تکتون هستم تا به هدفتون برسید. پس این دوره مناسب تمام افرادی خواهد بود که قصد دارند فروش با ثبات و رو به بالا رو تجربه کنند.

پیشنیاز ها و پس نیاز های دوره آموزش فروش

برای گذراندن این دوره، شما نیازمند هیچ پیش زمینه خاصی نخواهید بود. فقط یک خودکار و کاغذ. همین! بعد از دیدن این دوره هم چیز دیگه ای نیاز ندارید فقط باید درست به این حرف ها عمل کنید تا موفق شوید. ما توی این دوره شعارمون اینه: رویایی فکر میکنیم ولی رویایی عمل نمیکنیم. این شعار به این معنیه که ما به فروش های خیلی زیاد فکر میکنیم ولی با برنامه عمل میکنیم تا بهش برسیم.

سرفصل های دوره

 • آموزش اصول فروش – Attunement
 • بررسی اصول فروش Buoyancy
 • اصول فروش Clarity
 • 9 اصل در شناخت پرسونای مخاطب
 • سولات مهم و شروع 21 مولفه
 • قسمت سوم ادامه مبحث 21 مولفه