قراره تو این دوره چی یاد بگیرم؟

  • همه ویژگی‌های کلیدی NextJS مانند پیش‌رندر، SSR، واکشی داده‌ها، مسیریابی مبتنی بر فایل و احراز هویت را بیاموزید.
  • دوره کامل یا ماژول \\\\\\\\\\\\\\\"NextJS Summary\\\\\\\\\\\\\\\" را برای شروع سریع بگذرانید
  • با نحوه ساخت برنامه های ReactJS در سمت کلاینت و تمام پشته با NextJS آشنا شوید
  • پروژه های واقعی بسازید و آنچه را که آموخته اید با پروژه ها و مثال های عملی به کار ببرید اگر زمان محدودی دارید،

NextJS

برای بهترین تجربه توسعه‌دهنده، ما همه چیزهایی را که یک برنامه وب تولیدی باکیفیت باید داشته باشد، دریافت می‌کنیم، که اکثر آنها از قبل پخته شده و آماده استفاده هستند، فقط چند حرکت پیکربندی دورتر.

Next.js چارچوب آماده تولید و دارای قابلیت فول استک برای ReactJS است – محبوب ترین کتابخانه جاوا اسکریپتی که این روزها می توانید یاد بگیرید!

به اندازه کافی منصفانه است – اما در واقع، NextJS یک انتخاب عالی برای رشد به عنوان یک توسعه دهنده React و برای بردن برنامه های React شما به سطح بعدی است!

زیرا NextJS به سرعت در حال رشد است و بنابراین تقاضای زیادی دارد. و دلایل خوبی برای آن وجود دارد: NextJS به شما امکان می دهد برنامه های React را با رندر داخلی سمت سرور و پیش رندر صفحه بسازید. ایجاد تجربیات کاربر عالی و سازگار با موتورهای جستجو (SEO!) برنامه های React هرگز آسان تر نبوده است!

علاوه بر این، NextJS ساخت برنامه‌های Fullstack React (کد frontend + backend ترکیب شده در یک پروژه) را نیز بسیار آسان می‌کند! کد سمت کلاینت و سمت سرور را با هم ترکیب کنید و یک API مبتنی بر NodeJS در کنار برنامه‌های React خود بسازید. این یک نسیم با NextJS است!

آیا می خواهید احراز هویت را اضافه کنید؟ NextJS آن را نیز ساده می کند و ثبت نام کاربر، ورود به سیستم و مدیریت جلسه را بسیار راحت می کند.

این دوره شما را از مبتدی NextJS به سطح پیشرفته در کمترین زمان می برد!

ما از اصول اولیه شروع می کنیم، هیچ دانش NextJS اصلا مورد نیاز نیست، و سپس به تمام ویژگی های اصلی که NextJS را تشکیل می دهند، می پردازیم. هم در تئوری و هم با چندین پروژه واقعی که در آن همه مفاهیم به صورت گام به گام اعمال خواهند شد.

برای این دوره، به دانش اولیه React نیاز دارید.

این دوره همچنین شامل یک ماژول “NextJS Summary” است که به شما امکان می دهد همیشه در آینده به دوره برگردید و دانش خود را بدون گذراندن دوره کامل دوباره تجدید کنید. یا فقط آن ماژول خلاصه را انتخاب کنید (و فعلاً از بقیه موارد صرف نظر کنید) تا در کمترین زمان ممکن در مورد همه ویژگی های اصلی بیاموزید.

این دوره برای چه کسانی است:
همه سطوح تجربه که در سطح تولید برنامه های React، NextJS و NodeJS جالب هستند
همه علاقمندان یا کسانی که می خواهند درباره برنامه های JAMstack و سرور بدون سرور بیشتر بدانند
این دوره به شما کمک می کند تا مفاهیم دشوار عملکرد را در دنیای مدرن توسعه وب توضیح دهید
پس از اتمام درس، می‌توانید شیوه‌های خوب مدرن را درک کنید و آنها را در هر برنامه‌ای که با آن کار می‌کنید به کار ببرید

توضیحات بیشتر