daneshjooyar

پویش #نذردانش_نشرلبخند

نذری محرم 1401 دانشجویار

دست هایی که کمک میکنند مقدس تر از لب هایی هستند که دعا میکنند.

اشتراک گذاری پویش برای دیگران
نذری محرم 1401 دانشجویار

جمع آوری هزینه بسته های تحصیلی و بورسیه تحصیلی دانش آموزان مناطق محروم

درآمد سایت دانشجویار

یکی از راه هایی که شما میتوانید از این پویش حمایت کنید، شروع یادگیری با تهیه دوره های آموزشی سایت دانشجویار است. هر مبلغی که بابت دوره ها از سبد خرید شما در بازه تخفیف های پویش #نذردانش_نشرلبخند پرداخت می شود، 10 درصد آن صرف خرید بسته های تحصیلی (شامل کیف، جامدادی، سرکن، پاک کن، مدادرنگی و... ) و همچنین بورسیه تحصیلی تعدادی از دانش آموزان می شود.

کمک مردمی و خیرین نیکوکار

شما مردم عزیز و خیرین نیکوکار می توانید از طریق سایت دانشجویار برای تهیه بسته های تحصیلی حامی هر تعداد از دانش اموزان بشوید و یا هر مبلغ دلخواهی که تمایل دارید به این پویش کمک کنید

راه های حمایتی پویش #نذردانش_نشرلبخند دانشجویار

خرید بسته های تحصیلی (لوازم التحریر)

در پویش #نذردانش_نشرلبخند به یاری شما دانشجویان و خیرین نیکوکار بسته های تحصیلی شامل لوازمی که یک دانش اموز برای تحصیل خودش نیاز دارد همچون کیف,جامدادی,خودکار,مداد، دفتر و ... تهیه میشود و این لوازم که بخشی از آنها (کیف و جامدادی) توسط تولیدی های زیرنظر کمیته امداد و خیریه ها تولید شده است در اربعین حسینی (26 شهریور 1401) به دست دانش آموزان مناطق محروم خواهد رسید.

بورسیه آموزشی و تحصیلی دانش آموزان

در این پویش با کمک شما خیرین محترم و خیریه بنیاد رفاه کودکان دانش آموزانی که از نظر مالی برای تحصیل خود مانعی دارند شناسایی شده و با مبلغ جمع آوری شده در این پویش شرایطی را برای این افراد فراهم خواهیم کرد که برای تحصیل خود دغدغه مالی نداشته باشند.

نذری محرم 1401 دانشجویار
نذری محرم 1401 دانشجویار
نذری محرم 1401 دانشجویار
نذری محرم 1401 دانشجویار
نذری محرم 1401 دانشجویار
نذری محرم 1401 دانشجویار

امتیاز شما: 0

star خرید دوره های آموزشی
star دعوت از دوستان
star ثبت دیدگاه
مشاهده دوره ها
Nooroz btn