قراره تو این دوره چی یاد بگیرم؟

  • آشنایی کامل با بخش کاراکتر و تنظیمات آن
  • آشنایی با بخش تایپو گرافی و Speech Bubbles
  • ایجاد و ساخت سکانس جدید بعنوان پروژه تمرینی
  • بررسی دوبخش Hands و Styles

سرفصل های دوره

۳ فصل
۱۰ جلسه
۵ ساعت
۱

مقدمات

۲ قسمت
۰۱:۲۰:۵۷
1

آشنایی با مجموعه و شروع ایجاد یک پروژه (قسمت اول)

رایگان
۴۴:۵۵
2

آشنایی با مجموعه و شروع ایجاد یک پروژه (قسمت دوم)

رایگان
۳۶:۰۲
۲

قلمرو انیمیشن ها و موشن گرافیک های دوبعدی

۸ قسمت
۰۳:۲۱:۱۶
۳

فایل پروژه

-

توضیحات دوره :

در کمترین زمان و براحتی انیمیشن ها و موشن گرافیک های جذاب خود را بسازید!!

در این مجموعه نحوه ساخت انواع انیمیشن های شخصیت ها، مکان ها، نوشته ها، لوگوها، اشکال و … بهمراه ترنزیشن های زیبا در کمترین زمان ممکن آموزش داده میشود و کاربران میتوانند با یادگیری تکنیک های این آموزش، انیمیشن های داستانی، تبلیغاتی و تجاری خود را بسازند.

دوستان در این دوره آموزشی شما نحوه کار با این پروژه انیمیشن سازی دو بعدی را یاد میگیرید. در این دوره آموزشی شما با کاراکترها و متحرک سازی آنها آشنا میشوید، و به راحتی با استفاده از کنترل پنلهای موجود در هر بخش میتوانید کاراکترهای خودتان را تغییر بدهید و کاراکتر مورد نظر خودتان را بسازید. یکی دیگر از بخشهای مهم این پروژه انیمیشن سازی دو بعدی مربوط میشود به کاراکتر های با حجاب و همچنین بک گراند شهرهای کشورمون ایران. در این پروژه علاوه بر این موارد از آیتم های دیگری مثل تایپو گرافی، ترانزیشن ها، شیپ ها،آیکون ها و دیگر موارد تشکیل شده است.

در این مجموعه ی فوق العاده، این امکان برای شما فراهم شده تا بتوانید، بدون نیاز به داشتن اطلاعات قبلی و تنها با چند کلیک ساده، کاراکتر مورد نظر خودتان را طراحی کنید و آنها را متحرک کنید و در محیط دلخواه خودتان همان کاراکتر ها را قرار دهید.

در این دوره آموزشی چه می آموزید ؟

در این مجموعه شما ابتدا با جزئیات پروژه آشنا میشوید و در ادامه می پردازیم به ساخت یک پروژه که در این پروژه از کاراکتر ها، تایپوگرافی و بک گراندها استفاده میکنیم. و همچنین باز هم در ادامه بقیه جزئیات این پروژه رو در درس های مختلف به شما یاد میدهیم.

ساخت کاراکتر و شخصیت های نامحدود، امکان ویرایش و تغییر رنگ تمامی کاراکتر ها، امکان ساخت کاراکتر های با حجاب، ساخت موشن گرافیک های حرفه ای به منظور ساخت تیزر های تجاری، ساخت حرفه ای ترین انیمیشن ها تنها با چند کلیک ساده.

این دوره چه بازارکاری دارد ؟

این مجموعه برای افرادی که مایلند در کوتاه ترین زمان ممکن، انیمیشن داستانی، تجاری و … خود را بسازند، توصیه می شود. بعد از این دوره آموزشی شما براحتی میتوانید بپردازید به کسب و کار در حوزه تبلیغات، تیزر سازی به سبک انیمیشن دو بعدی، ساخت انیمیشن های داستانی دو بعدی و ….

پیش نیازهای این دوره چیست ؟

شما برای یادگیری این دوره تنها نیاز به کامپیوتر و برنامه افتر افکت دارید و بدون دانش قبلی میتوانید این دوره را یاد بگیرید.

سرفصل های دوره آموزشی :

-درس اول:آشنایی با مجموعه و شروع ایجاد یک پروژه

-درس دوم:تکمیل کردن پروژه و آشنایی با ترانزیشن ها

-درس سوم:آشنایی کامل با بخش کاراکتر و تنظیمات آن

-درس چهارم:بررسی کامل مجموعه Icon Sets

-درس پنجم:آشنایی با بخش تایپو گرافی و Speech Bubbles

-درس ششم:آشنایی با بخش دیاگرام و مجموعه بک گراندها

-درس هفتم:ایجاد و ساخت سکانس جدید بعنوان پروژه تمرینی

-درس هشتم:بررسی دیگر پروژه های این مجموعه

-درس نهم:بررسی دوبخش Hands و Styles

این دوره در 9 درس آموزشی مفهومی خلاصه شده است که در هر درس شما با مطالب خوب و مفیدی آشنا خواهید شد. و همچنین در هر درس یکی از بخشهای مهم این مجموعه رو به شما آموزش میدهیم.

این دوره برای چه کسانی مناسب است ؟

این مجموعه برای افرادی که مایلند در کوتاه ترین زمان ممکن، انیمیشن داستانی، تجاری و … خود را بسازند، توصیه می شود. این دوره آموزشی برای کسانیکه علاقه به کامپیوتر و نرم افزارهای گرافیکی دارند و دانشجویان رشته کامپیوتر و گرافیک و افرادی که علاقه به ساخت انیمیشن دارند  مناسب میباشد.

چه نرم افزارهایی در این دوره استفاده شده است ؟

نرم افزار افتر افکت ورژن CS6 به بالا