آموزش ساخت اپلیکیشن IOS با swift برای سایت های Asp.net core

این دوره در حال برنامه ریزی برای ضبط می باشد و زمان انتشار آن تا تعیین مدرس و هماهنگی های لازم مشخص نخواهد بود.

 

زبان سویفت جدیدترین زبان برنامه‌نویسی شرکت اپل از نوع چند شیوه‌ای و کامپایلری است که برای توسعه  iOS، macOS، watchOS و tvOS توسط شرکت اپل ساخته‌شده است.

زبان برنامه‌نویسی Swift پس از معرفی توسط شرکت اپل، در مدت کوتاهی در بین توسعه‌دهندگان به محبوب‌ترین زبان تبدیل‌شده است. یادگیری این زبان برنامه نویسی بسیار ساده است و به یکی از راه های کسب درآمد از طریق برنامه نویسی موبایل تبدیل شده است.

برای یادگیری زبان سویفت ابتدا باید با الگوریتم و فلوچارت آشنا باشید. آشنایی با سیستم عامل مکینتاش هم یکی از پیش نیازهای یادگیری این زبان برنامه نویسی جذاب است.

ویژگی های زبان سویفت :

  • سویفت نسبت به زیان Objective-C جلوی خطاهای برنامه‌نویسی را بیشتر می گیرد.
  • امنیت بیشتری نسبت به Objective-C دارد.
  •  نگارش مختصرتر و کوتاه‌تری دارد.
  • کارایی بیشتری دارد.
  • اوپن سورس است.
  • Playground و یا زمین‌بازی : به توسعه‌دهندگان این قابلیت را می‌دهد که در همان لحظه‌ای که در حال کدنویسی هستند، نتیجه کدهای خود را در کنار کدهای خود ببینند.

افرادی که تمایل به یادگیری زبان سویفت هستند (خصوصاً توسعه‌دهندگان تازه‌وارد)، شرکت اپل برای آن‌ها یک کتابچه راهنما فروشگاه IBook خود به‌صورت رایگان قرار داده که می‌توان آن را دریافت کرد.

معرفی پروژه این دوره آموزشی:

در این دوره آموزشی قصد داریم با زبان سویفت از صفر تا صد، اپلیکیشنی برای IOS طراحی کنیم که برای یک سایت طراحی شده با زبان ASP.Net Core استفاده شود.

این دوره در حال برنامه ریزی برای ضبط می باشد و زمان انتشار آن تا تعیین مدرس و هماهنگی های لازم مشخص نخواهد بود.