دوره جامع آموزش UI و UX – آنچه که باید بدانید

اگر با سرچ کردن کلماتی مثل UI – UX وارد این صفحه شدید یا دوست دارید از اول مطالب این دوره آموزشی را دنبال کنید پیشنهاد می‌کنم اینجا کلیک کنید تا سرفصل‌ها را به صورت کامل مشاهده کنید و تصمیم بگیرید که آیا این دوره مناسب شما است یا نه…

طراحی تجربه کاربری یعنی چه؟ چرا تجربه کاربر مهم است؟ طراحان تجربه کاربری چه کاری انجام می دهند و چطور این تجربه طراحی می شود؟

یک تجربه چقدر می‌ارزد؟

تجربه‌های خوب و بدی که ما در استفاده از محصولات داریم باعث شده که آنها را بخریم یا نخریم. اگر یک تجربه اینقدر مهم است که می‌تواند روی تصمیم گیری‌های مستقیم کاربران ما تأثیر داشته باشد، پس ما نیاز داریم تا با صنعتی که به وجود آمده تا حواسش به تجربه‌های خوب و بد مشتری‌های محصولات باشد، آشنا شویم.

درجلسه اول از دوره آموزشی طراحی تجربه و رابط کاربری به اعماق مفاهیمی سفر می‌کنیم که یادگیری آن برای هر طراح تجربه کاربری الزامی است. با WIREFRAME، mockup، prototype، واسط کاربری، رابط کاربری و اصطلاحات دیگر به خوبی آشنا می‌شویم و آنها را با زبان تجربه کاربری معنا می‌کنیم.

در اولین ویدیو به شما خواهم گفت در طول دوره شما با چه چیزهایی آشنا می‌شوید و چه ها می‌آموزید. البته من سعی نکردم که در اولین ویدیو یک رپورتاژ تبلیغاتی بسازم، لذا می‌خواهم فقط کسانی از این دوره استفاده کنند که قصد یادگیری و افزایش مهارت با این دوره را دارند. اگرنه ساختن و نوشتن متن‌ها و فیلم‌های جذاب که باعث افزایش فروش دوره شود کار چندان سختی نیست… پس اگر واقعاً قصد دارید به صورت حرفه ایی در این صنعت شیرین کار کنید، یا تولید کننده نرم افزار هستید اما اثری از موفقیت در کارهای خودتان نمی‌بینید، با ما همراه شوید.

در ویدیو دوم راجع به مفاهیم تجربه و رابط کاربری صحبت می‌کنیم و با اصطلاحات مورد نیاز در دوره آشنا خواهیم شد. شباهت و تفاوت‌هایی را یاد می‌گیریم که معمولاً همه، آن‌ها را با هم اشتباه می‌گیرند.

در ویدیو سوم به شما یک نقشه سفر برای حرفه‌ای شدن و متخصص شدن در زمینه طراحی تجربه کاربری خواهم داد.

در ویدئو چهارم تا ششم فرآیند طراحی UX,UI را خواهیم آموخت. قدم به قدم از طراحی نقشه راه مشتری به سوی طراحی پرسونا، روش‌های تست، و مراحل اجرای طرح صحبت می‌کنیم و سعی می‌کنم تا ذهن شما را برای ادامه دوره آماده کنم.

در ویدئو هفتم به شما خواهم گفت شما در طول دوره به چه ابزارهایی نیاز خواهید داشت. البته قرار نیست همه چیزها را همان اول کار بگویم.

غافل گیری و ارائه فوت‌های کوزه گری در طراحی رابط کاربری و طراحی تجربه کاربری از اصولی است که در این دوره به آن پایبند هستیم!

آنچه که در بخش اول دوره جامع آموزش UI & UX خواهید دید:

  •  مقدمه
  •  رابط کاربری، واسط کاربری، تجربه کاربری چیست؟
  •  نقشه راهی برای حرفه ایی شدن
  •  فرآیند طراحی UX, UI – بخش اول – اصول طراحی پرسونا
  •  فرآیند طراحی UX,UI – بخش دوم – از نقشه سفر مشتری تا تست A / B
  •  فرآیند طراحی UX, UI – بخش سوم – نکاتی برای طراحی رابط کاربری
  •  هرآنچه که شما به آن نیاز خواهید داشت

همچنین شما می توانید سایر بخش های دوره که منتشر شده است را از طریق لینک های زیر دریافت نمایید: (سایر بخش ها پس از انتشار اضافه می شود)

 

 

 

 

قرار است که در این دوره حواسمان به تجربه‌های خوب و بد مشتری‌ها باشد، پس با ارسال نظرات خودتان کمک کنید تجربه‌های شیرینی را برای شما بسازیم.