سرفصل های دوره

۷ فصل
۳۸ جلسه
۲۲ ساعت
۱

مقدمه :

خرید این فصل
۱ قسمت
۰۰:۰۶:۱۶

مقدمه

رایگان
۰۶:۱۶

فایل مقدمه

۲

فصل اول

خرید این فصل
۴ قسمت
۰۲:۱۱:۵۵
سرفصل های بیشتر 

آموزش درس مدار منطقی

با رویکرد کنکوری و حل مساله

درس مدارهای منطقی یکی از دروس اصلی رشته مهندسی برق ، کامپیوتر و فناوری اطلاعات در مقطع کارشناسی است. در این درس با اصول و تحلیل و طراحی مدار های منطقی دیجیتال ، طراحی سیستمی توسط مدارهای مجتمع قابل برنامه ریزی (PLD) و زبان توصیف سخت افزار آشنا می شوید. همچنین این درس به عنوان یکی از دروس مشترک آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات است.

با توجه به اینکه درس مدار منطقی جزء دروس مشترک آزمون کارشناسی ارشد بوده و ضریب 4 دارد، یکی از دروس مهم در این آزمون محسوب می شود. اما باید بدانید مطالعه تخصصی و دقیق این درس باعث کسب درصد بسیار خوبی برای داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد خواهد شد که دور از انتظار هم نیست.

منابع مختلفی برای این درس معرفی می شود. ما در این دوره آموزشی قصد داریم علاوه بر مرور و بررسی مطالب این درس و منابع، به حل مساله و تست های کنکوری نیز بپردازیم.

در این دوره تمامی سرفصل های درس مدارهای منطقی به طور کامل بررسی و مرور می شود. این دوره برای افرادی که می خواهند قبل از کنکور این درس را جمع بندی کنند، مناسب می باشد.

سرفصل های دوره آموزش درس مدار منطقی:

  • اعداد
  • مدارهای منطقی و گیت ها
  • ساده سازی توابع منطقی
  • مدارهای منطقی ترکیبی
  • مدارهای منطقی ترتیبی
  • واحدهای منطقی ترتیبی

شما عزیزان می توانید با مشاهده دمو اطلاعات بیشتری در رابطه با سرفصل های این دوره کسب کنید.

همچنین می توانید نظر و پیشنهاد خود درباره این دوره را از طریق دیدگاه ها ثبت کنید.

توضیحات بیشتر

مدرس

محمد جباری

محمد جباری مدرس

بنده محمد جباری فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه شیراز هستم.در زمینه میکروکنترلرها و همچنین برنامه نویسی ویندوز و اندروید کار میکنم.همچنین به تدریس دروس دانشگاهی رشته مهندسی کامپیوتر نیز می پردازم.در آخر باید بگم واقعا به تدریس علاقه مندم و دوست دارم آموخته هامو به بقیه هم یاد بدم.