عیدانه دانشجویار ، به پاس یک سال همراهی شما

پیشاپیش رسیدن بهار فصل رویش مجدد و نوروز فصل آغازی مجدد رو به همه دانشجویاری ها تبریک عرض میکنیم.

از امروز تا 1 فروردین جشنواره عیدانه دانشجویار فعال می باشد. این جشنواره با هدف استفاده آسان به موقع شما از منابع و خدمات آموزشی دانشجویار در تعطیلات نوروز فعال شده است .

کد تخفیف : noruz

اولین هدیه دانشجویار به کاربران گرانمایه : 50 درصد تخفیف برای همه دوره ها و پکیج های آموزشی، قابل استفاده برای همه کاربران و بازدید کنندگان گرامی برای استفاده از تحفیف کافیست دوره های آموزشی مدنظر خود را انتخاب و به سبد خرید اضافه کنید، در صفحه ثبت مشخصات کد noruz را وارد و روی کلید اعمال کلیک کنید.

50 درصد تخفیف با کد noruz

زمان اتمام جشنواره

پیشنهادهای شگفت انگیز روزانه دانشجویار

با خرید هریک از دوره های زیر، یک دوره آموزشی به صورت کاملا رایگان از ما هدیه بگیرید

نقشه های راه آموزش برنامه نویسی

تجربیات هفت ساله ما در زمینه آموزش تخصصی برنامه نویسی در این صفحات با شما به اشتراک گذاشته شده و بهترین مسیر یادگیری را به صورت مرحله به مرحله تجربه می کنید.
به گواه کاربران دانشجویار در سالیان گذشته، با مشاهده و تمرین این دوره های آموزشی ورود به بازار کار برنامه نویسی برای شما کاربر گرامی هموار خواهد بود و تجربه موفق چندین ساله ما در این زمینه تضمین این موضوع می باشد.
در ادامه با انتخاب زبان برنامه نویسی مسیر یادگیری را آغاز کنید(سایر زبان ها به زودی اضافه خواهد شد)

هدیه به دوست

90 درصد تیم های برنامه نویسی از کنار هم قرار گرفتن دوستان همدل و با انرژی شکل گرفته ، تو هم بهترین دوستات رو انتخاب کن و ایمیلشون رو اینجا وارد کن دانشجویار به مناسبت عید نوروز از طرف تو آموزش های رایگان براشون ارسال میکنه که بتونن برنامه نویسی رو شروع کنن و وارد این حوزه بشن

یکی از موضوعات زیر را انتخاب کنید.

پی اچ پی
سی شارپ
پایگاه داده
الکترونیک
بازی سازی
اندروید
گرافیک
بیزینس
دروس دانشگاهی
آموزش ای اس پی