daneshjooyar
صفحه نخست دوره های آموزشی
 » 
کسب و کار
 » 
آموزش نکات مهم مصاحبه شغلی | ویژه ورود به بازارکار
آموزش نکات مهم مصاحبه شغلی | ویژه ورود به بازارکار

آموزش نکات مهم مصاحبه شغلی | ویژه ورود به بازارکار

مهمترین بخش فرایند استخدام شما در سازمان ها “جلسات مصاحبه” خواهد بود. جلساتی که بین متقاضی استخدام و کارفرما برگزار می شود  و نتیجه آن در سرنوشت متقاضی و آن سازمان بسیار تاثیرگذار هست. متاسفانه در این جلسات که فقط به حین آن خلاصه نمی شود اشتباهات زیادی توسط متقاظیان استخدام رخ می دهد. در این دوره من “مجتبی تواضع” مدیر عملیات سایت دانشجویار تمام دانش و تجربیات خودم را از اولین مرحله فراینده مصاحبه تا آخرین لحظه اتمام فرایند در اختیار شما قرار خواهم داد تا هوشمندانه وارد جلسات مصاحبه و خشنود از جلسات خارج شوید.

سرفصل های دوره

۴ فصل
۱۳ جلسه
۱ ساعت
۱

آشنایی با فرایند استخدام

۳ قسمت
۰۰:۱۹:۴۱
1

شرکت ها برای استخدام چه فرایندی دارند؟!

۰۹:۴۴
2

برای استخدام با چه کسای باید ارتباط بگیرم؟!

۰۳:۳۸
3

انواع مختلف جلسات مصاحبه رو میشناسی؟!

۰۶:۱۹
۲

فرایند قبل از جلسه مصاحبه

۵ قسمت
۰۰:۱۹:۳۴
۳

فرایند حضور در جلسه مصاحبه

۴ قسمت
۰۰:۳۶:۳۸
۴

فرایند بعد از جلسه مصاحبه

۱ قسمت
۰۰:۰۸:۳۵

مهمترین بخش فرایند استخدام شما در سازمان ها “جلسات مصاحبه” خواهد بود. جلساتی که بین متقاضی استخدام و کارفرما برگزار می شود  و نتیجه آن در سرنوشت متقاضی و آن سازمان بسیار تاثیرگذار هست. متاسفانه در این جلسات که فقط به حین آن خلاصه نمی شود اشتباهات زیادی توسط متقاظیان استخدام رخ می دهد. در دوره آموزش نکات مهم مصاحبه شغلی من “مجتبی تواضع” مدیر عملیات سایت دانشجویار تمام دانش و تجربیات خودم را از اولین مرحله فراینده مصاحبه تا آخرین لحظه اتمام فرایند در اختیار شما قرار خواهم داد تا هوشمندانه وارد جلسات مصاحبه و خشنود از جلسات خارج شوید.

توجه توجه این دوره بخشی از دوره جامع آموزش رزومه نویسی حرفه ای می‌باشد، جهت مشاهده سرفصل های این دوره از طریق لینک قرار داده شده اقدام کنید. توجه توجه

برای پیدا کردن شغل مناسب خودم چه کاری باید انجام بدم؟

اگه الان مشغول به کار هستید و به دلایلی دنبال یک موقعیت شغلی جدید میگردید، یا اگر برای اولین بار دنبال یک موقعیت شغلی مناسب خودتون هستید که وارد بازارکار بشوید در هر صورت بخشی از این فرایندتون قراره به جلسات مصاحبه دعوت بشید “تاثیرگذارترین بخش فرایند استخدام”
وقتی شما رزومه حرفه ای خودتون رو آماده کردید و اون رو برای کارفرما یا سازمان موردنظر ارسال کردید بعد از بررسی و تایید شدن رزومه به جلسه مصاحبه دعوت خواهید شد جلساتی که شما رو به استخدام خیلی نزدیک میکنه ولی ممکنه مهمترین جلسات و موقعیت های شغلی رو به خاطر نداشتن دانش و تجربه کافی از دست بدید!
در دوره آموزش نکات مهم مصاحبه شغلی کنار هم تجربیات استخدامی رو به اشتراک میزاریم تا بهترین نتیجه رو در جلسات تاثیرگذار زندگیمون داشته باشیم.

چرا باید با دانش قبلی وارد جلسات مصاحبه شد؟

همانطور که در themuse اشاره شده است؛ متاسفانه نداشتن دانش کافی در جلسات مصاحبه هم به شمایی که متقاضی استخدام هستید و هم به کارفرما آسیب زیادی خواهد شد. از زمان زیادی که صرف این جلسات میشه و همچنین هزینه هایی که کارفرما بابت جذب نیرو انجام میده. مهمتر از همه حیاتی بودن تصمیم گیری شما برای استخدام در یک سازمان و موقعیت شغلی که قراره تاثیر زیادی در آینده شغلی و حتی آینده زندگی شخصی شما داشته باشه هست؛ پس باید با دانش کافی وارد این جلسات بشوید و اشتباهات رایج رو انجام ندید.

این دوره مناسب چه کسانی است؟

خلاصه و مفید بخوام بگم براتون، دوره آموزش نکات مهم مصاحبه شغلی لازم ترین موضوعی هست که اگه قراره حتی یکبار هم جلسه مصاحبه رو تجربه کنید برای یادگیری وقت بزارید و مطمعن باشید در کنار آموزشی که در این دوره مشتاهده می کنید استفاده از تجربیات سایر دانشجویان دوره و همچنین اشتراک گذاری تجربیات شخصی خودتون بسیار مفید خواهد یود.

پشتیبانی دوره به چه شکلی خواهد بود؟

بازم خلاصه و مفید بخوام بگم براتون، بعد از شرکت در دوره آموزش نکات مهم مصاحبه شغلی لینک گروه پشتیبانی تلگرام براتون پیامک خواهد شد و داخل این گروه در کنار سایر دانشجویان این دوره و همچنین دانشجویان دوره آموزش رزومه نویسی و آموزش ساخت پروفایل حرفه ای لینکدین شروع به یادگیری بیشتر و انتقال تجربه خواهیم کرد.

لینک گروه پشتیبانی دوره 🔗 :

برای دسترسی به محتوای این بخش باید وارد حساب کاربری خود شوید

با گذراندن این دوره چه دانشی به دانشجویان اضافه خواهد شد؟

شما بعد از این دوره تضمینی برای استخدام دریافت نمی کنید. در این دوره شما ماهیگیری رو یاد خواهید گرفت و و با دانستن اصول و استفاده از تجربیات مدرس دوره “مجتبی تواضع” به حدی خواهید رسید که نسبت به بسیاری از افراد با شرایط مشابه شما برتری خواهید داشت. این برتری کلید استخدام شما در سازمان و موقعیت شغلی ایده آل و  مناسب شما خواهد بود.

مزیت دوره آموزش نکات مهم مصاحبه شغلی چیست؟

در صورتی که بعد از تهیه دوره آموزش نکات مهم مصاحبه شغلی به دنبال معجزه تضمین استخدام هستید، این دوره مناسب شما نیست! در این دوره مانند هر دوره ای دیگر شما آموزش های تخصصی و تجربه محور را کسب خواهید کرد و با ارتباط مستقیم با مدرس هیچ نگرانی بابت پشتیبانی و دریافت راهنمایی های لازم نخواهید داشت. ضمنا پس از اتمام دوره شما میتوانید با درخواست دریافت مدرک مهارت خود رو در لینکدین به اشتراک بگذارید. در گروه تلگرامی با سایر دانشجویان دوره ها تعامل خواهید داشت و علاوه بر استفاده از تجربیات دیگران در تمام فرایند استخدام میتوانید به موقعیت های شغلی دسترسی داشته باشید.

بعد از مشاهده دوره امکان دریافت مدرک هم هست؟

بعداز گذراندن ۸۰ درصد دوره آموزش نکات مهم مصاحبه شغلی به صورت آنلاین میتوانید مدرک خود را به زبان فارسی و انگلیسی برای دوره آموزش نکات مهم مصاحبه شغلی دریافت کنید و با قرار دادن آن در پروفایل لینکدین خود به تکمیل و رشد پروفایل خود کمک می کنید.

نمونه ای از گواهی نامه شرکت در دوره "آموزش نکات مهم مصاحبه شغلی"
 

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده، اولین نفر باشید که دیدگاه ثبت می کند.

برای دانلود تصویر روی آن کلیک راست و سپس گزینه save image as رو بزنید