قراره تو این دوره چی یاد بگیرم؟

  • انیمیشن متن در InShot
  • درجه بندی رنگ و تصحیح رنگ در InShot
  • تکنیک های اولیه ویرایش ویدیو
  • مقدمه ای بر ویرایش صدا در InShot
  • ابزارهای سرعت، معکوس، تعویض توضیح داده شده است

سلام به همه! با تشکر از انتخاب این دوره برای یادگیری InShot. این دوره با دقت برای مبتدیان طراحی شده است. این دوره به سه دسته تقسیم می شود 1) ویرایش ویدئو 2) ویرایش عکس 3) ساخت کلاژ عکس .

در بخش ویرایش ویدیو با بخش Canvas، ابزارهای ویرایش صدا، استیکرها و گیف‌ها، ویرایش متن، درجه‌بندی رنگ، حالت PIP، تنظیم سرعت و ابزار معکوس و غیره آشنا می‌شوید.

بخش خلاق در این دوره به زبان آموزان این امکان را می دهد که ابزارهای موجود در Inshot را برای ایجاد ویدیوهای عالی ادغام کنند.

بخش Express در این دوره ابهامات شما را در اپلیکیشن اینشات برطرف می کند. نمونه تصاویر و فیلم ها در بخش های مربوطه ارائه شده است. لطفاً پس از یادگیری، استفاده از آن دارایی ها را تمرین کنید.

InShot – ویرایشگر قدرتمند موزیک ویدیو و ویرایشگر عکس با ویژگی‌های حرفه‌ای – برش و برش ویدیو/فیلم، اضافه کردن موسیقی، متن، استیکر، و جلوه‌های خطا، محو کردن پس‌زمینه، و بدون برش! ویرایشگر وضعیت HD برای اینستاگرام!

* ویدئو و عکس خود را در هر نسبت ابعادی قرار دهید. ویرایشگر ویدیوی اینستاگرام با کاربری آسان و ویرایشگر Tiktok.

* وضوح صادرات ویدیوی سفارشی، ویرایشگر ویدیوی HD حرفه ای (1080P یا 4K)، فیلم ساز حرفه ای.

* با تمام برنامه های اجتماعی YouTube، Instagram، IGTV، Facebook، Whatsapp و غیره به اشتراک بگذارید.

بخش ویرایش عکس و کلاژ عکس به روشی ساده انجام می شود. با استفاده از تصاویر موجود در بخش پروژه کلاس می توانید درجه بندی رنگ را تمرین کنید.