قراره تو این دوره چی یاد بگیرم؟

 • افزایش سرعت طراحی
 • یافتن ایده های ناب
 • افزایش میزان تخصص
 • نوشتن مقالات تخصصی با لحن و بیان مورد نظر
 • ترجمه روان محتوای انگلیسی به فارسی
 • و ...

سرفصل های دوره

۴ فصل
۲۰ جلسه
۵ ساعت
۱

ورود به دنیای جدید دیزاین

۲ قسمت
۰۱:۱۷:۵۹
1

بخشی از آنچه در دوره می آموزیم. - رایگان

رایگان
۰۸:۱۰
2

کاربرد های هوش مصنوعی در گرافیک و دیزاین

رایگان
۱۱:۱۲
3

مرگ تخصص؛ چرا اپراتور ها بیکار می شوند؟

۵۸:۳۷
۲

کار با چت GPT – چطور از OpenAI برای دیزاین کمک بگیریم؟

۲ قسمت
۰۰:۲۷:۳۱
۳

تولید تصویر با توصیف؛ معرفی و کار با 5 هوش مصنوعی برای ساخت تصویر

۱۱ قسمت
۰۱:۴۸:۱۶
۴

کار با میدجرنی به صورت حرفه‌ای – Midjourney pro

۵ قسمت
۰۱:۰۰:۳۵

با هوش مصنوعی، با سرعتی باورنکردنی تصاویر باکیفیت و منحصربه‌فرد تولید کنید!

فرقی نمی کند که کار شما روتوش تصویر باشد یا طراحی لوگو؛ در زمینه ui کار کنید یا یک آرتیست باشید. دوره هوش مصنوعی در گرافیک دانشجویار شما را به سرعت به روز می کند.

هوش مصنوعی چیست؟

یک تعریف هوش مصنوعی استفاده از کامپیوتر برای انجام کارهایی است که نیاز به هوشمندی انسان دارد و معمولا توسط انسان انجام می‌شود. هوش مصنوعی قادر است به روش‌هایی که انسان‌ها نمی‌توانند، حجم بزرگی از داده‌ها را پردازش کند. هدف از هوش مصنوعی، قابلیت انجام کارهایی مانند تشخیص الگوها، تصمیم‌گیری و داوری مشابه انسان‌هاست.

کاربرد های هوش مصنوعی

هوش مصنوعی کاربردهای مختلف دارد که یکی از آن‌ها NLP یا پردازش زبان طبیعی است که می‌تواند متونی تولید کند که خیلی شبیه صحبت‌های روزانه انسان است. همچنین اگر صحبت‌های انسان تبدیل به متن شود، توسط هوش مصنوعی قابل تحلیل است و می‌تواند متناسب با موضوع سوال، پاسخ تولید کند. علاوه بر این هوش مصنوعی در طراحی گرافیک می تواند به ما در طراحی دقیق تصاویر حرفه ای کمک کند.

پس از گذراندن دوره هوش مصنوعی در گرافیک قادر به انجام چه کارهایی خواهم بود؟

اینجا فقط چند مثال را به‌عنوان نمونه توضیح می‌دهیم.

1. در یک روز 100 تصویر باکیفیت و منحصربه‌فرد تولید کنید

اگر با الیستراتور کار کرده باشید می دانید که طراحی یک ART در هر سبکی بیش از یک هفته زمان نیاز دارد. تصاویر که تولید می‌شود، شبیه تصاویر مشابه موجود در اینترنت نیستند و منحصربه‌فرد هستند. این تصاویر می‌توانند در پروژه های حرفه ای شما مورد استفاده قرار گیرد.

2. اید‌ه‌هایی برای طراحی لوگو و UI بیابید

به‌راحتی می‌توانید ایده‌هایی جذاب و پرمخاطب بیابید تا نسبت به آنها یک رابط کاربری طراحی کنید. پیدا کردن این ایده‌ها، کاری تحلیلی و بسیار ارزشمند است. حتی می‌توانید سناریو و متن پروژه ها را تولید کنید تا بدون نیاز به بریف پراجکت به سرعت به ایده نهایی برسید.

3. محتواهای انگلیسی را به فارسی روان ترجمه کنید

به‌راحتی می‌توانید محتواهای انگلیسی را ترجمه کنید و حتی ویرایش کنید تا دقیقا همان متنی شود که موردنظر شما است. این قابلیت به شما در یادگیری خیلی کمک خواهد کرد.

4. سیستم تولید محتوا بسازید

اگر وبلاگ دارید یا مطلب می نویسید به سرعت می توانید به کمک هوش مصنوعی محتوا های باکیفیت و فوری بنویسید و منتشر کنید. وبلاگ نویسی در برند سازی شخصی و گرفتن پروژه های بیشتر خیلی کمک خواهد کرد.

5. مقالاتی با لحن و ادبیات خودتان بسازید

می‌توانید مقالاتی تولید کنید که دقیقا از تکیه‌کلا‌م‌های شما استفاده می‌کند و تقریبا قابل تشخیص نباشد که با هوش مصنوعی تولید شده. همه فکر خواهند کرد مقاله را خودتان نوشته‌اید.

6. متخصص تر شوید

در این دوره آموزش طراحی گرافیک با هوش مصنوعی راجع به تفاوت متخصص و اپراتور صحبت خواهم کرد. به شما کمک می کنیم با وجود هوش های مصنوعی که اغلب کارها را به سادگی انجام میدهند شغل خودتان را حفظ کنید.

7. نرم افزار ها و ابزار های جدید حوزه کاریتان را بشناسید

دلیل استفاده از هوش مصنوعی برای تولید محتوا؟

اگر از هوش مصنوعی در طراحی گرافیک استفاده نکنید:

زمان زیادی از دست خواهید داد!

زمان پارامتر بسیار مهمی است.اگر می‌خواهید با بودجه تبلیغاتی کم رشد کنید، باید محتواهای زیادی تولید کنید که مخاطب جذب می‌کند. اگر سرتان شلوغ باشد هوش مصنوعی کمک می کند اتود های فوری و باکیفیتی تولید کنید که احتمالا کارفرما را راضی می کند.

درآمدتان چند برابر خواهد شد!

طبیعی است که وقتی بتوانید کارهای بیشتری تولید کنید می توانید پروژه های بیشتری بگیرید و درآمد بیشتری داشته باشید.

نمی‌توانید بهترین ایده‌ها را بیابید!

پیدا کردن جذاب‌ترین و پرمخاطب‌ترین موضوعات برای تولید نمونه کار؛ کار آسانی نیست و نیاز به تحلیل دقیق داده‌های زیاد دارد. انجام این کار با هوش مصنوعی بسیار ساده است و فقط در کمتر از چند دقیقه انجام می‌شود. حتی با استفاده از هوش مصنوعی در طراحی گرافیک می‌توانید ایده‌های جذابی بیابید که تصاویر کمی راجع به آن تولید شده.

از قافله عقب می‌افتید!

اگر رقیبان شما زودتر شروع به استفاده از هوش مصنوعی در گرافیک کنند کار شما خیلی سخت‌تر می‌شود. دیر یا زود همه شروع به استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی خواهند کرد. موضوع آن است که کدام کسب‌وکارها زودتر از این فرصت استفاده کنند.

سوالات متداول

با شرکت در این دوره دقیقا چه‌چیزی دریافت می‌کنم؟

فیلم کامل جلسات ضبط شده، قالب‌های متنی برای تولید محتوا توسط هوش مصنوعی + یک دوره آموزشی هدیه

برای اجرای مطالب دوره به چه چیزهایی نیاز دارم؟

 • کامپیوتر و اینترنت
  امکان باز کردن سایت‌های تحریم‌شده
  درصورت تمایل خرید سرویس‌های پولی برای ساخت تصاویر حرفه ای

چقدر طول می‌کشد بتوانم مطالب گفته‌شده را اجرا کنم؟

به‌محض پایان هر جلسه توانایی اجرای مطالب گفته‌شده را دارید. پس از پایان جلسه اول می‌توانید مقالات باکیفیت زیادی تولید کنید. و با توصیف کردن تصویری که میخواهید تصاویر زیادی بسازید.

آیا محتواهای تولید شده دقیق و درست است؟

در تمام تست‌هایی که ما انجام دادیم مطالب تولید شده بسیار دقیق و درست بودند؛ ولی توجه کنید هوش مصنوعی شاید موضوعی را اشتباه تشخیص دهد و هر محتوایی قبل از انتشار، باید توسط شما بررسی شود.