سلام، در این صفحه تخفیف و خدمات ویژه تا 12 اردیبهشت ارائه می شود.

دانشجویار

پل ورود به بازار کار

دانشجویاری های عزیز سلام

داریم ایام روز جوان که به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) نامگذاری شده رو سپری میکنیم و چه موضوعی بهتر از اینکه بتونیم قدمی در رشد و آموزش جوان های عزیز برداریم ،افتخار میکنیم که جوان هستیم و با جوانان عزیزی مثل شما همراهیم. از این رو یک جشنواره ویژه و فوق العاده تا 12 فروردین که روز معلم و میلاد حضرت مهدی (ع) هست فعال شده ، این جشنواره شامل سرویس های متفاوتی از قبیل مشاوره و ثبت نام تدریس در سایت با شرایط ویژه (فقط در روز 12 اردیبهشت) هست که می تونین استفاده کنین و با ما همراه باشین. ثبت نام سرویس مشاوره در پایین همین نوشته انجام میشه تخفیف این جشنواره از امروز تا 12 اردیبهشت می باشد که برای همه دوره های آموزشی و پکیج های ویژه قابل استفاده می باشد. نکته مهم : تخفیف این جشنواره برای کاربران کانال تلگرام دانشجویار به صورت ویژه تر در نظر گرفته شده ، به این معنی که اگر عضو کانال ما باشین می تونین 15 درصد تخفیف بیشتر ، یعنی تخفیف 55 درصدی دریافت کنین.

55 درصد تخفیف
کد تخفیف : pro-shaban

با این کد تخفیف میتوانید هر دوره و یا پکیج آموزشی را با پرداخت کمتر از نصف قیمت آن دریافت کنید این میزان تخفیف صرفا جهت حمایت از دانشجویاری های عزیز در پایان ترم تحصیلی میباشد

مشاوره رایگان

یادگیری برنامه نویسی دارای اصولی هست که اگر طبق اون مسیر رو طی نکنین مطمئنا دچار مشکل خواهید شد.

در این قسمت می توانید اطلاعات تماس خود را جهت تماس مشاورین دانشجویار وارد کنید. لطفا زبان برنامه نویسی یا تکنولوژی مورد نظر جهت مشاوره را نیز وارد کنید.

ما در دانشجویار افتخار میکنیم به این موضوع که اولین وبسایت ارائه دهنده خدمات مشاوره تخصصی در زمینه پیشبرد و یادگیری برنامه نویسی داشته ایم.

از روزهای اول شروع به کار وبسایت که از طریق پنل چت موجود در سایت همه مدرسین و مدیران در دسترس کاربران برای مشاوره بوده اند ، تا به امروز که از طریق فرم درخواست تماس می توانید نسبت به درخواست مشاوره در هر نوشته و دوره اقدام کنید.

به دنبال یادگیری چه مبحثی هستید؟