سلام، در این صفحه تخفیف و خدمات ویژه تا 6 مهر ارائه می شود.

دانشجویار

پل ورود به بازار کار

دانشجویاری های عزیز سلام

شروع ترم جدید و حال و هوای دانشگاه بعد از 3 ماه دوری از اون یک حال و هوای خاصه ! با طعم دیدار مجدد دوستان و همکلاسی ها! برای بچه های ترم اولی که یک اتفاق ویژست ، ورود به دانشگاه ، هم کلاسی های جدید ، خدا حافطی با مدرسه و کلی اتفاق ویژه ... ما توی دانشجویار با شروع ترم جدید همیشه طرح های ویژه ای رو به فراخور رسالتمون و هدفی که داریم برای حمایت از جامعه دانشجویی و هدایت اونها به سمت کسب مهارت برای ورود به بازار کار کامپیوتر و برنامه نویسی فعال میکنیم.

50 درصد تخفیف
کد تخفیف : mehr

این کد تخفیف برای همه کاربران ! جهت دریافت همه دوره های آموزشی و پکیج های ویژه ! قابل استفاده می باشد.

به دنبال یادگیری چه مبحثی هستید؟

php android csharp paython univercity network matlab wordpress asp javascript security elctoronik

به دوستت هدیه بده !

90 درصد تیم های برنامه نویسی از کنار هم قرار گرفتن دوستان همدل و با انرژی شکل گرفته ، تو هم بهترین دوستات رو انتخاب کن و ایمیلشون رو اینجا وارد کن دانشجویار در شروع ترم جدید از طرف تو آموزش های رایگان براشون ارسال میکنه که بتونن برنامه نویسی رو شروع کنن و وارد این حوزه بشن

این رو یادت نره : دانشجویار ، یار دانشجو

یکی از زبان های زیر را انتخاب کنید:

مجموعه های آموزشی

چرا از ویدئو های آموزشی دانشجویار استفاده کنم؟

دانشجویار سعی کرده است به بهترین نحو ممکن ارتباط شما با بازار کار و صنعت نرم افزار را برقرار کند.

آموزش های دانشجویار بر پایه ی استانداردهای مورد نیاز در بازار کار برنامه نویسی جهت رفع خلع بین دانشگاه و صنعت تولید و عرضه شده است.

همچنین پکیج های آموزشی دانشجویار با همین رویکرد سرفصل بندی و از مقدماتی ترین نکات برای افراد مبتدی تا حرفه ای ترین قسمت های انجام پروژه های مرسوم در بازار کار را پوشش می دهد.

پس اگر شما هم برای آینده خود در حال برنامه ریزی هستید و یا در حال پایه ریزی استارت آپ خود می باشید ، آموزش های پروژه محور و پکیج های آموزشی دانشجویار یکی از راه های رسیدن به هدف و ااقدامی 100 درصد عملیاتیست.