جشنواره تخفیف تابستان
سلام، در این صفحه تخفیف و خدمات ویژه تا 17 تیر ارائه می شود.

دانشجویار

پل ورود به بازار کار

دانشجویاری های عزیز سلام

قطار تابستان 97 از راه رسید... روزهای گرم تابستان همیشه برای همه ما یادآور خاطرات شیرین و عالی دوران کودکی بوده دورانی که هیجان و جنب و جوش زیادش خوشی های بی نظیری رو همراه داشت... اما این روزها که همه درگیر کار و دانشگاه و درس و یادگیری شدیم زندگی رنگ و بوی دیگه ای پیدا کرده ، هدف ها تغییر کرده ، و آینده و زندگی مهم تر از هر چیزی شده ... نگاه به آینده و هدفگذاری برای زندگی مهم ترین درگیری ذهنی همه ماست ، در تلاطم ها اقتصادی روز، تنها چیزی که سرمایه گذاری واقعی محسوب میشه یادگیری و آموزش دیدنه ، کسب یک حرفه و تخصص بهترین تضمین برای بقا و راه اندازی کسب و کار در آینده ی همه ماست... ما در دانشجویار 50 درصد راه رو برات هموار کردیم و سعی کردیم با آموزش های کاربردی که با هزینه پایین میتونی دریافت کنی همراهت باشیم... 50 درصد دیگه همت شما رو میطلبه...

50 درصد تخفیف
کد تخفیف : summer

این کد تخفیف برای همه کاربران ! جهت دریافت همه دوره های آموزشی و پکیج های ویژه ! قابل استفاده می باشد.

به دنبال یادگیری چه مبحثی هستید؟

php android csharp paython univercity network matlab wordpress asp javascript security elctoronik

جدید ترین مجموعه های آموزشی

چرا از ویدئو های آموزشی دانشجویار استفاده کنم؟

دانشجویار سعی کرده است به بهترین نحو ممکن ارتباط شما با بازار کار و صنعت نرم افزار را برقرار کند.

آموزش های دانشجویار بر پایه ی استانداردهای مورد نیاز در بازار کار برنامه نویسی جهت رفع خلع بین دانشگاه و صنعت تولید و عرضه شده است.

همچنین پکیج های آموزشی دانشجویار با همین رویکرد سرفصل بندی و از مقدماتی ترین نکات برای افراد مبتدی تا حرفه ای ترین قسمت های انجام پروژه های مرسوم در بازار کار را پوشش می دهد.

پس اگر شما هم برای آینده خود در حال برنامه ریزی هستید و یا در حال پایه ریزی استارت آپ خود می باشید ، آموزش های پروژه محور و پکیج های آموزشی دانشجویار یکی از راه های رسیدن به هدف و ااقدامی 100 درصد عملیاتیست.