سرفصل های دوره

۴ فصل
۲۶ جلسه
۵ ساعت
۱

مقدمات

۴ قسمت
۰۰:۲۷:۴۵
1

قسمت اول - فعال سازی بیشتر

رایگان
۰۶:۴۸
2

قسمت دوم - ایمیل مارکتینگ

رایگان
۰۵:۰۴
3

قسمت سوم - کمپین ایمیلی

رایگان
۱۲:۱۴
4

قسمت چهارم - کمپین فعال سازی

۰۳:۳۹
۲

فصل اول

۱۳ قسمت
۰۱:۱۶:۵۳
۳

فصل دوم

۷ قسمت
۰۱:۳۶:۰۹
۴

فصل سوم

۲ قسمت
۰۱:۱۹:۱۵

 • آیا می‌دانستید در تمام فعالیت‌های مربوط به بازاریابی اینترنتی، ایمیل مارکتینگ بالاترین بازگشت سرمایه را دارد؟
 • اگر بازاریابی با ایمیل را درست و حرفه‌ای انجام دهید به ازای هر ۱۰۰۰ تومانی که خرج می‌کنید ۴۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ تومان بازگشت سرمایه خواهید داشت!
 • ایمیل فقط برای افزایش فروش نیست، بلکه می‌تواند ترافیک سایت را بیشتر کند، رتبه آلکسا را بهبود دهد، هواداران رسانه‌های اجتماعی را افزایش دهد و …
 • راهی ارزان‌تر از ایمیل مارکتینگ برای موفقیت شما وجود ندارد!
 • سیستم خودکار ایمیل مارکتینگ خود را به‌صورت کامل طراحی کنید. سپس بنشینید و از نتایج آن متحیر شوید و لذت ببرید!

ایمیل مارکتینگ یکی از روش های نسبتا قدیمی برای تبلیغات دیجیتالی می باشد که اگر به صورت اصولی و پیشرفته انجام نشود تقریبا هیچ بازدهی نخواهد داشت ولی اگر با فکر و اصولی انجام شود می تواند بازدهی خوبی داشته باشد.

ایمیل مارکتینگ چیست؟

این روش یکی از مقرون به صرفه‌ترین و معتبر‌ترین روش‌های تبلیغاتی و ارتباطی در کشورهای مختلف می‌باشد. کارکردن با ایمیل بسیار آسان است و کاربرد‌های فراوانی دارد. اصطلاح ایمیل مارکتینگ به معنی استفاده از ایمیل و پیام برای مخاطبان هدف است که باعث جذب مشتریان جدید و حفظ مشتری‌های قدیمی می‌شود. محتوا ایمیل می‌تواند موارد تبلیغاتی، پیشنهادان و تخفیفات و… باشد.


ایمیل مارکتینگ منسوخ شده است یا..

وقتی با یک دوره ایمیل مارکتینگ مواجه می‌شویم شاید اولین موضوعی که به ذهن ما می‌رسد این سوال باشد: مگر هنوز ایمیل مارکتینگ جواب میده؟

اصلا مگه هنوز آدم‌ها ایمیل‌هاشون رو چک می کنند و یا مثل گذشته هر روز به صندوق نامه‌های الکترونیکی شون سر می‌زنند ؟

با گسترده‌تر شدن شبکه‌های اجتماعی دیگه چه دلیلی داره که افراد روزانه ایمیل های خودشون رو چک کنند؟

واقعیت اینه، تا زمانی که شما  یک لیست درست و حسابی از کاربران خودتان نداشته باشید و تجربه ارسال ایمیل انبوه با هدف مشخصی را پشت سر نگذاشته باشید، شبیه به فردی هستید که کسب و کار سنتی دارد و طعم شیرین ورودی های موتورهای جستجو و فروش های شگفت انگیز آن را هنوز نچشیده است.

فرض کنید سراغ فرد مغازه داری می‌روید و به او می‌گویید با داشتن یک کسب و کار اینترنتی و رتبه گرفتن در موتورهای جستجو می‌تواند درآمد فوق العاده و متفاوتی رو با زحمت کمتری بدست آورد، فکر می‌کنید چه پاسخی دریافت خواهید کرد؟  به احتمال زیاد به شما پاسخ می‌دهد: چرا باید این کالاها را اینترنتی بخرند! وقتی که من مغازه دارم و می‌توانند مستقیم به اینجا آمده و از خودم خرید کنند؟

مثال بالا دقیقا مشابه گفتگوی فردی هست که هزاران عضو در خبرنامه ایمیلی خودش دارد و تجربه ایمیل مارکتینگ واقعی را هم پشت سر گذاشته و می‌داند که چقدر با ایمیل مارکتینگ میشود نتایج فوق‌العاده بدست آورد، حال وقتی آن فرد که از ایمیل مارکتینگ نتایج عالی گرفته است، به فرد دیگری که تا الان حتی یک ایمیل هم به کاربران خودش ارسال نکرده میگوید سرویس ایمیل مارکتینگ بازخورد خوبی دارد و پیشنهاد می‌کنم آنرا تجربه کنید، احتمالا در پاسخ، فرد مقابل خواهد گفت: با توجه به شبکه‌های اجتماعی زیاد چرا افراد باید ایمیل‌های خودشان را چک کنند و به نظرم ایمیل مارکتینگ منسوخ شده و دیگر نتیجه خوبی نخواهد داشت.

یک سوال ساده: اگر منسوخ شده است، چرا سرویس‌های ایمیل مارکتینگ هرسال گران‌تر و بزرگ‌تر می‌شوند؟

دوره آموزشی ایمیل مارکتینگ حرفه ای – Email Marketing Course

دوره برای چه کسانی مناسب است؟

۱. وب‌سایت داشته باشید و بهتر است سایتتتان با وردپرس ساخته شده باشد

۲. کاربر حرفه‌ای اینترنت باشید، مثلا ساختن اکانت ایمیل در یاهو و جیمیل بلد باشید

۳. محصولات یا خدماتی برای فروش داشته باشید

۴. در هفته حداقل سه ساعت وقت داشته باشید تا یک ساعت را به تماشای درس جدید و دو ساعت را به تمرین اختصاص دهید

ساختار حرفه‌ای دوره ایمیل مارکتینگ

با توجه به تجربیات گذشته برای دوره‌های آنلاین روش آموزش خاصی را با نام «روش یادگیری سریع» ابداع کرده‌ایم. در این روش صرفنظر از اینکه تازه‌کار باشید یا حرفه‌ای، می‌توانید در کمترین زمان به یادگیری بپردازید و نتیجه بگیرید. دوره آنلاین ایمیل مارکتینگ سه بخش دارد:

۱. مبانی یا درس صفر

در این قسمت که بیش از یک ساعت آموزش مفید است با تمامی مفاهیم مهم در ایمیل مارکتینگ آشنا می‌شوید. یاد می‌گیرید یک ایمیل دقیقا چگونه ارسال می‌شود. و مبانی این دانش را یاد خواهید گرفت.

۲. کار عملی

دوره اصلی که پس از گذراندن مبانی به آن دسترسی خواهید داشت با تمام استراتژی‌ها، روش‌ها و ابزارهای لازم ایمیل مارکتینگ آشنا می‌شوید. و به صورت عملی به کمک میلرلایت و افزونه میلستر آن را پیاده می کنید. (تمام ابزار ها در کنار دوره قرار گرفته است.)

۳. درس‌های مکمل

در درس‌های مکمل با روش اجرای فنی ترفندها و نکات آشنا می‌شوید. پس اگر خیلی فنی نیستید اصلا نگران نباشید. روش اجرای بسیاری از مطالب گفته شده به صورت کاملا اجرایی و قدم به قدم آموزش داده می‌شود. فرض ما این است که سایت شما با وردپرس ساخته شده است. آموزش‌های فنی بر سایت وردپرس نمایش داده می‌شود. همچنین مباحث بسیار پیشرفته تری نیز توسط دیگر مدرس ها توضیح داده خواهد شد.

ایمیل مارکتینگ عمیق‌ترین شخصی‌سازی در بازاریابی

به این موضوع دقت کرده‌اید که شما نمی‌توانید یک پست اینستاگرام را براساس نوع کاربران خودتان شخصی‌سازی کنید، مثلا نمی‌توانید پست‌های مربوط به سئو را فقط برای علاقه‌مندان به آن موضوع منتشر کنید و پست‌های دیجیتال‌مارکتینگ را برای گروهی دیگر..

هیچ راه ارزانی برای داشتن یک ارتباط کاملا شخصی‌سازی شده با کاربران وجود ندارد، شبکه‌های اجتماعی به ما فرصت انتشار شخصی را نمی‌دهند و هرچه منتشر می‌کنیم برای همه کاربران است، پیامک‌ها متن‌های کوتاه و بدون عکس دارند و بسیار گران هستند، ایمیل‌ها با متن‌ها و عکس‌های اختصاصی می‌توانند برای هرکاربر شخصی‌سازی شوند.

شما می‌توانید ایمیلی به همراه نام کاربر و محصولی که به آن علاقه دارد به همراه یک کد تخفیف اختصاصی ارسال کنید و برای آن فرد یک زمان مشخص جهت خرید و استفاده از کد تخفیف تعریف کنید! هیچ کانال بازاریابی دیگری این امکان را به ما نمی‌دهد.

ایمیل مارکتینگ یک ارتباط کاملا شخصی است، هیچ‌کس متوجه نمی‌شود چه کسی شما را دنبال می‌کند و اگر فردی تمایل ندارد به صورت عمومی در یکی از شبکه‌های اجتماعی دنبال کننده شما باشد، می‌تواند یک ارتباط خصوصی در اینباکس خودش با شما داشته باشد که هیچ‌کس از آن مطلع نیست. همین شخصی‌ بودن ارتباط است که با کمک پنل‌های ایمیل مارکتینگ به ما این فرصت را می‌دهد تا بتوانیم عمیق‌ترین شخصی‌سازی را در ارتباط با کاربران‌مان داشته باشیم.

این دوره جلسه نهم دوره جامع راه اندازی کسب و کار اینترنتی و آموزش ایمیل مارکتینگ است.

 در این جلسه چه می‌آموزیم:

 • پس از فعال سازی کاربران (نمی دانید فعال سازی چیست؟)
 • انواع ایمیل (فعال سازی – تراکنشی – پول سازی)
 • کمپین های ایمیل مارکتینگ
 • کمپین فعال سازی
 • آموزش کار با میلر لایت ( (Millerlite
 • ساختن اکانت و تایید اکانت برای ایران در میلرلایت
 • اتصال میلرلایت به وردپرس
 • کمپین صفحه فرود
 • نکات طلایی ایمیل مارکتینگ
 • کمپین خوش آمد گویی
 • کمپین اعضای جدید
 • ساختن وایت لیست
 • برند سازی با ایمیل مارکتینگ
 • ایمیل های تراکنشی
 • چطور از ایمیل کره بگیریم؟ (ساختار ایمیل ها)
 • ایمیل نویسی اثر بخش
 • مزایای ایمیل مارکتینگ (محتوای مکمل)
 • برسی انواع ایمیل های خارجی (محتوای مکمل)
 • روانشناسی محتوای ایمیل (محتوای مکمل)
 • ساختار ایمیل
 • فرمول های ایمیل نویسی
 • محتوای مکمل : چرا به دانسته های خودمان عمل نمی کنیم؟
 • محتوای مکمل : قدرت عادت
 • محتوای مکمل : مدیریت زمان
 • کار با میلستر
 • طراحی کمپین صفحه فرود در Mailester
 • به همراه کتاب های الکترونیکی مکمل دوره

( به همراه کلیه پلاگین ها و ابزارهای آموزش داده‌شده و دستورالعمل گام‌به‌گام )

 Mailster  نام افزونه کاربردی و کارآمد وردپرس می‌باشد که توسط آن قادر هستید تا یک خبرنامه حرفه ای و کامل راه اندازی کنید. به کمک این افزونه قادر هستید تا خبرنامه های حرفه ای ایجاد و به راحتی آنها در وبسایت خود نمایش دهید. همچنین این افزونه قابلیت این را دارد تا به راحتی بتوانید آن را در ابزارک‌های خود نمایش دهید.

افزونه خبرنامه Mailster وردپرس

افزونه Mailster دارای بی نهایت فرم عضویت تنها با کشیدن و رها کردن موارد دلخواه خود و بدون نیاز به داشتن دانش برنامه نویسی طراحی کنید. همچنین این افزونه دارای سیستم پاسخگو خودکار می‌باشد که از آن ‌می‌توانید در جهت ارسال تبریک مناسبت های مختلف و یا ارسال مطالب جدید خود برای کاربرانتان استفاده کنید.

افزونه خبرنامه Mailster وردپرس

در ادامه افزونه Mailster دارای سیستم آمارگیر حرفه ای می‌باشد که اطلاعات مفیدی از بازشدن، کلیک و لغو عضویت در اختیار شما قرار خواهد داد. در ادامه می‌توانید ویژگی های دیگر این افزونه خبرنامه را مشاهده کنید.

میلرلایت چیست؟

میلرلایت (mailerlite.com) یک سرویس قدرتمند برای ارسال انبوه ایمیل که می‌توانید استراتژی‌های بازاریابی ایمیلی را به ساده‌ترین شکل اجرا کنید. این سرویس دارای بخش‌های زیادی است که به شما این امکان را می‌دهد تا ایمیل‌های خودکار، ایمیل‌های زمان‌بندی شده و ایمیل‌هایی با ظاهر زیبا (با چیدمان دلخواه) برای کاربران ارسال کنید. همچنین می‌توانید کاربران را در گروه‌های متعددی تقسیم‌بندی کنید تا ایمیل‌ها را به‌صورت هدفمند ارسال کنید.

 مثلا اگر کاربری محصولی را خریداری کرد، یک ایمیل خودکار برایش ارسال شود که حاوی کوپن تخفیف 30 درصد باشد یا یک فایل دانلودی رایگان دارید و قصد دارید در ازای دریافت ایمیل، فایل مربوط را برای کاربر ارسال کنید. میلرلایت به ساده‌ترین شکل این کار را برای شما انجام می‌دهد و هر زمان ایمیل کاربر در گروه مورد نظر اضافه شد، فایل مربوطه به‌صورت خودکار ارسال می‌شود.

ادامه متن دوره ...