به لطف رشد روز افزون تکنولوژی و پیشرفت های دیجتال، امروزه شیوه‌ های آموشی دچار تغییرات شگرفی شده اند. چندی قبل را تصور کنید که افراد در نقاط دور افتاده از آموزش های بروز و کاربردی محروم بودند اما دنیای دیجیتال این مهم را برای آنان در دسترس قرار داد.

رسالت شرکت دانش بنیان دانشجویار، ارائه آموزش های نوین و به روز برای تمام مخاطبان ایران زمین است. در همین راستا آموزش های ویدیوی را تهیه نموده و در بستر اینترنت قرار میدهد تا افراد با هر بضاعتی و در هر نقطه ای بتوانند از آن استفاده کنند.سایت دانشجویار در دو قالب پخش آنلاین و دانلود فاصل های ویدیویی، آموزش ها را در اختیار دانشجویان خود قرار می دهد و با توجه به ویژگی های نوین و کاربردی پخش کننده ویدیو ی اختصاصی سایت، اولویت را برای دانشجویان در پخش انلاین قرار داده است که اینترنت آن به صورت نیم بها می باشد، اما ممکن است به هر دلیلی شما قصد نداشته باشید به صورت آنلاین دوره را دنبال کنید و علاقه مند به دانلود باشید، برای این کار آموز دانلود یکجای فایل های برای شما به صورت تصویری و گام به گام آماده شده است.

آموزش گام به گام دانلود یک جا با نرم افزار اینترنت دانلود منیجر (IDM)

برای اینکار ابتدا با استفاده از دکمه “دانلود یکجا” که در صفحه هر دوره قرار دارد، فایل متنی با فرمت .txt را دانلود می نمایید. سپس گام به گام پیش می روید.

گام اول:

ابتدا نرم افزار اینترنت دانلود منیجر خود را باز نمایید.

گام اول اموزش دانلود یکجای دوره ها

گام دوم:

در منوبار(Menu Bar) بالا گزینه تسک را انتخاب نمایید.

گام دوم اموزش دانلود یکجای دوره ها

گام سوم:

در منوی باز شده گزینه ی  Import  را انتخاب نمایید.

گام سوم اموزش دانلود یکجای دوره ها

گام چهارم:

گزینه ی From text file را انتخاب نمایید.

گام چهارم اموزش دانلود یکجای دوره ها

گام پنجم:

از طریق پنجره ی باز شده، فایل تکست دانلود شده از صفحه ی دوره را پیدا کرده و انتخاب نمایید و دکمه ی Open را بزنید.

گام پنجم اموزش دانلود یکجای دوره ها

گام ششم:

صفحه پیش نمایشی در نرم افزار اینترنت دانلود منیجر شما باز می شود که در آن تمامی لینک های موجود در فایل متنی یا جزییاتشان نمایش داده می شود.

گام ششم اموزش دانلود یکجای دوره ها

گام هفتم:

با استفاده از گزینه Check All همه ی موارد موجود در لیست را انتخاب نمایید. (مربع کنار هر فایل چناچه تیک خورده باشد، یعنی انتخاب شده است.)

گام هفتم اموزش دانلود یکجای دوره ها

گام هشتم:

دکمه ی Ok  را بزنید.

گام هشتم اموزش دانلود یکجای دوره ها

گام نهم:

لیست دانلود تشکیل شده و ویدیو ها دانلود می شوند.

گام نهم اموزش دانلود یکجای دوره ها