قراره تو این دوره چی یاد بگیرم؟

  • آشنایی با مسیر شغلی حوزه دیتا
  • 5 جایگاه شغلی رایج حوزه داده
  • درآمد شاغلین حوزه دیتا
  • بازار کار مربوط به حوزه دیتا
  • و...

سرفصل های دوره

۱ فصل
۱ جلسه
۱ ساعت
۱

لیست ویدئوهای دوره

۱ قسمت
۰۱:۲۱:۲۷
1

آشنایی با مسیر شغلی حوزه دیتا

۰۱:۲۱:۲۷

ممکن است احساس کرده باشید که به حوزه دیتا علاقه مند هستید یا مایلید به دلیل جذابیت های مختلف این حوزه، وارد بازار کار حوزه دیتا شوید. اما ممکن است به طور دقیق ندانید چگونه!

دیتا چیست؟

بسیاری از افراد به ویژه دانشجویان با توجه به عدم شفافیت مسیر رسیدن به جایگاه شغلی مناسب خود، ممکن است وقت زیادی را صرف پرداختن به مباحث پراکنده و در عین حال غیر ضروری نمایند.

چرا علم داده اهمیت دارد؟

با افزایش روز افزون تولید داده در جهان، داده محوری رویکرد ناگزیر کسب و کارها است. از این رو موقعیت های شغلی زیاد و مهمی در حوزه دیتا ایجاد شده است.

آنچه در این دوره می‌آموزیم

در این دوره از دانشجویار با بررسی نقشه راه دیتا ساینس به صورت مختصر و مفید دلایل جذابیت حوزه دیتا توضیح داده شده و سپس با ۵ جایگاه شغلی رایج این حوزه در بازارکار آشنا می‌شوید. در این دوره برای هر عنوان شغلی وظایف کلی، مهارت ها و ابزار های مورد نیاز و همچنین نمونه هایی از سناریو های رایج کاری در محیط کار توضیح داده می شود.

دستاورد های دوره

در پایان دوره نقشه راه دیتا ساینس شما قادر خواهید بود با توجه به علایق و روحیات خود انتخاب کنید در چه مسیری میخواهید حرکت کنید و به دنبال کسب مهارت های متناسب با موقعیت شغلی مورد نظر خود باشید.

پیش نیاز های دوره

دوره نقشه راه دیتا ساینس پیشنیازی ندارد و برای همه افراد می تواند مفید باشد.

بعد از شناخت نقشه راه دیتا ساینس چه کنیم؟

حالا که نقشه راه دیتا ساینس را به خوبی فراگرفتید و با علم داده بطور کامل آشنا شدید حالا وقت آن است که با یک آموزش قدم در راه موفقیت بگذارید. پیشنهاد ما برای شما دوره آموزش هوش تجاری می‌باشد.

چنانچه هرگونه انتقاد، پیشنهاد و یا سوالی در مورد نقشه راه علم داده دارید، میتوانید در ادامه همین صفحه از بخش دیدگاه‌ها با ما درمیان گذاشته تا در کمترین زمان ممکن مناسب ترین پاسخ را دریافت کنید.