قراره تو این دوره چی یاد بگیرم؟

 • آموزش طراحی فرم اصلی برنامه
 • طریقه ایجاد و نمایش پیش فاکتور
 • آموزش طراحی با ویندوز فرم
 • استفاده از SQL برای ذخیره سازی
 • و...

سرفصل های دوره

۱ فصل
۶ جلسه
۵ ساعت
۱

لیست ویدئوهای دوره

۶ قسمت
۰۵:۱۵:۵۰
1

معرفی آموزش و شروع کار

رایگان
۱۲:۳۷
2

طراحی فرم اصلی برنامه

۲۸:۱۳
3

پیاده سازی رویداد های برنامه

۰۱:۴۳:۵۷
4

تکمیل رویداد های برنامه

۰۱:۰۰:۴۵
5

تکمیل پیش نمایش فاکتور

۵۰:۴۶
6

قسمت آخر - تکمیل بخش صدور فاکتور

۵۹:۳۲

صدور فاکتور و پیش فاکتور چیست ؟

در این دوره با استفاده از تکنولوژی Windows Form در سی شارپ اپلیکیشنی طراحی میکنیم که کاربر پس از انتخاب کالا های مورد نظر فاکتور خریدش صادر شود. در این فاکتور نام خریدار، شماره تلفن، کالا های خریداری شده، مبلغ کل و… نمایش داده میشود. آموزش به صورت کاملا پروژه محور و کاربردی خواهد بود. پس در این دوره مباحث مربوط به زبان سی شارپ یا SQL Server را بررسی نکرده و به صورت حرفه ای به پیاده سازی کردن صدور فاکتور میپردازیم.

سرفصل های دوره صدور فاکتور و پیش فاکتور در سی شارپ :

 • معرفی آموزش و شروع کار
 • طراحی فرم اصلی برنامه
 • پیاده سازی رویداد های برنامه
 • تکمیل رویداد های برنامه
 • کامل کردن پیش نمایش فاکتور
 • تکمیل بخش صدور فاکتور

پیش نیازهای دوره صدور فاکتور و پیش فاکتور در سی شارپ :

در این دوره از زبان سی شارپ و ویندوز فرم برای طراحی و کد نویسی استفاده میشود. برای مشاهده دوره صدور فاکتور و پیش فاکتور در سی شارپ انتظار میرود که شما با زبان برنامه نویسی سی شارپ و همچنین با پایگاه داده SQL آشنا باشید. به همین منظور در زیر لینک دو دوره آموزشی پیشنهادی را قرار داده‌ایم.

نکته
آموزش پیشنهادی: آموزش سی شارپ

نکته
آموزش پیشنهادی: آموزش sql

دوره فاکتور در سی شارپ برای چه کسانی مناسب است ؟

این دوره برای کسانی مناسب است که میخواهند در حوزه Windows Applications فعالیت داشته باشند. در واقع شما با آموزش سی شارپ قادر به پیاده سازی اپلیکیشن های تحت ویندوز نظیر نرم افزار مدیریت هتل، مدیریت فروشگاه یا حسابداری هستید. اما هر کدام از این نرم افزار ها نیازمند صدور فاکتور برای مشتری خواهند بود. پس شما از هر دوره یا روشی که برنامه نویسی ویندوز با زبان سی شارپ را آموزش دیده باشید، نیازمند استفاده از این دوره خواهید بود. با استفاده از دوره فوق شما قادر به ایجاد و صدور فاکتور برای تمام نرم افزار های ویندوزی خود هستید. پس چنانچه برنامه نویس ویندوز هستید، این دوره مناسب شما میباشد.

چه نرم افزارهایی در این دوره استفاده شده است ؟

داشتن IDE و استفاده از آن قطعا در هر دوره ای نیاز خواهد بود. در این دوره هم از Visual Studio برای کد نویسی و برنامه نویسی فاکتور در سی شارپ استفاده میکنیم. داشتن دو نرم افزار زیر برای گذراندن دوره نیاز خواهد بود :

مزیت این دوره نسبت به سایر دوره های مشابه چیست ؟

در دوره آموزش صدور فاکتور و پیش فاکتور در سی شارپ ساده ترین روش ممکن برای برنامه نویسی کردن و کار کردن با Windows Form گفته میشود. در ضمن در این دوره از تمام مسائل حاشیه ای پرهیز شده و فقط مباحث کاربردی گفته میشود. این دوره شامل پشتیبانی شده و در طول دوره آموزش صدور فاکتور و پیش فاکتور در سی شارپ هرگونه سوال برای شما پیش آمد میتوانید بپرسید و مدرس جواب گوی سوالات شما عزیزان خواهد بود.