قراره تو این دوره چی یاد بگیرم؟

 • آشنایی با محیط نرم افزار
 • ویرایش فایل صوتی
 • ساخت پوشه و کتابخانه وارد کردن فایل در TimeLine و ویرایش
 • متحرک سازی تصاویر و ویدئوها

سرفصل های دوره

۹ فصل
۲۴ جلسه
۵ ساعت
۱

فصل 1 -آشنایی با محیط نرم افزار

۲ قسمت
۰۰:۳۲:۲۹
1

فصل اول - قسمت اول

رایگان
۱۶:۱۴
2

فصل اول - قسمت دوم

رایگان
۱۶:۱۴
۲

فصل 2 – ساخت پوشه و کتابخانه

۱ قسمت
۰۰:۰۷:۰۰
۳

فصل 3 – وارد کردن فایل و ویرایش کردن در TimeLine

۲ قسمت
۰۰:۲۲:۲۵
۴

فصل 4 – استفاده از جلوه های ویژه، پرده سبز، متن، استیکر و …

۶ قسمت
۰۱:۰۷:۲۹
۵

فصل 5 – استفاده از جلوه های آماده و ویرایش آنها

۲ قسمت
۰۰:۳۰:۵۳
۶

فصل 6 – متحرک سازی تصویر، ویدیو و سایر شکل ها

۳ قسمت
۰۰:۳۳:۳۶
۷

فصل 7 – ویرایش فایل های صوتی

۳ قسمت
۰۰:۳۹:۵۳
۸

فصل 8 – ترکیب تصاویر و سایر گزینه های نرم افزار

۳ قسمت
۰۰:۳۰:۴۵
۹

فصل 9 – خروجی گرفتن از نرم افزار

۲ قسمت
۰۰:۲۲:۴۹

نرم افزار  Corel Video Studio 2021 یک نرم افزار فوق العاده کاربردی و مطرح در زمینه ویرایش فیلم و ویدیو می باشد که قابلیت های بسیار زیادی به کاربر جهت ویرایش فیلم عرضه می کند.

شما با استفاده از این نرم افزار فوق العاده کاربردی، قادر هستید همه فیلم ها و ویدیو های خود را با فرمت های مختلف ویرایش کنید. می توانید افکت های بسیار زیبایی را بر روی فیلم خود پیاده سازی کنید، می توانید نور و روشنایی را تغییر دهید و یا حتی می توانید متن و عکس و فیلم های دیگر رو هم با فیلم انتخاب شده ترکیب کنید. امکان جایگذاری موسیقی دلخواه بر روی فیلم هم وجود دارد.

سرفصل های دوره آموزش کورل ویدیو استودیو :

 • آشنایی با محیط نرم افزار
 • ساخت پوشه و کتابخانه
 • وارد کردن فایل در TimeLine و ویرایش
 • افزودن جلوه های بصری، متن، استیکر و …
 • استفاده از جلوه های آماده و ویرایش آنها
 • متحرک سازی تصاویر و ویدئوها
 • ویرایش فایل صوتی
 • ترکیب تصاویر
 • سایر گزینه های نرم افزار
 • کرفتن خروجی از ٰ‌پروژه

در این دوره آموزشی چه می آموزید ؟

ابتدا شما را با محیط نرم افزار و آیکون های داخل آن آشنا خواهیم کرد، سپس پوشه و کتابخانه های مجزا ساخته خواهد شد. در مرحله بعد نحوه وارد کردن فایل ها در time line و برش و ویرایش آن ها گفته خواهد شد و همچنین این که چگونه جلوه های بصری، متن و استیکرها را به فایل هایمان اضافه کنیم بررسی می شود. در Corel VideoStudio 2021، جلوه های آماده تعبیه شده است که قابل ویرایش هستند و طبق حالت مطلوب مد نظر ما تغییر می یابند که این موارد را آموزش می دهیم. مرحله بعدی آموزش، متحرک سازی فایل (تصویر و فیلم و …) می باشد در این قسمت می آموزیم چگونه به یک عکس یا فیلم حرکت بدهیم، با متحرک سازی فایل یاد خواهید گرفت در هر جهتی که بخواهید، میتوانید سوژه خود را متحرک کنید. علاوه بر عکس و فیلم به شما یاد خواهیم داد فایل های صوتی را ویرایش کنید. در مرحله بعد، ترکیب تصاویر و سایر گزینه های موجود در Corel VideoStudio 2021 بررسی میشوند و در انتها هم نحوه خروجی گرفتن و تنظیم کیفیت پروژه را فرا خواهید گرفت.

همچنین در این دوره نحوه ساخت و تدوین کلیپ ویدئویی با نرم افزار Corel VideoStudio 2021، آموزش داده خواهد شد. اهداف خروجی پروژه این نرم افزار میتواند تجاری و کاری و سرگرمی و خانوادگی و … باشد. ترکیب صدا با تصویر و تصویر با تصویر و صدا با صدا، نیاز به مهارت ندارد و مهارت جز با آموزش دیدن و تمرین امکانپذیر نخواهد بود.

دوره آموزش کورل ویدیو استودیو چه بازارکاری دارد ؟

امروزه نرم افزارهای تدوین فیلم، از اهمیت ویژه ای برخوردارند. به عنوان مثال میتوان به ساخت فیلم های آموزشی در وب، میکس فیلم های مراسم جشن ازدواج، تدوین فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی، و… اشاره کرد. در حال حاضر هزینه فیلم‌برداری از مراسم عروسی به همراه تدوین یک کلیپ 4 تا 6 دقیقه‌ای، تقریباً بین 3 تا 30 میلیون تومان متغیر هست. ساخت آموزش های وب و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام و … امروزه موجب کسب درآمدهای بالایی برای بعضی اشخاص شده است، در سایت یوتیوب به طور ميانگين ميتوانید با تأسيس يك كانال، درآمد زايي خود را در یوتیوب فعال كنید و از هر هزار بازديد 7دلار درآمد کسب کنید.

پیش نیازهای دوره کورل ویدیو استودیو چیست ؟

آشنایی با کامپیوتر پیشنیاز یادگیری این دوره می باشد، همچنین برای تدوین یک کلیپ مناسب و با کیفیت نیاز است یادگیرنده از جزئیات و کیفیت فایل تصاویر و فیلم های اولیه اطلاع داشته باشد.

لازم بذکر است شما باید با انواع فرمت فایلهای موردنظر آشنایی داشته باشید تا بتوانید فایل متناسب با محیط نرم افزار را انتخاب و با آموزش های این دوره به تدوین کلیپ های مورد نظر خود بپردازید.

دوره آموزش corel video studio برای چه کسانی مناسب است ؟

دوره آموزش کورل ویدیو استودیو 2021 برای تمام کسانی که میبایست به تدوین انواع کلی‍پهای آموزشی و مستندها و میکس فیلم ها و تصاویر بپردازند پیشنهاد میشود از جمله میتوان به

 • آتلیه ها
 • بلاگرها
 • مستندسازان
 • سازنده کلیپ های آموزشی و سرگرمی

اشاره کرد.

علاقمندان به تدوین و ساخت کلیپ های آموزشی و سرگرمی و میکس فیلم ها و تصاویر میتوانند با آموزش های این دوره تمامی مراحل تدوین کلیپها را به بهترین نحو فرا بگیرند.

چه نرم افزارهایی در این دوره استفاده شده است ؟

در این آموزش از نسخه Corel Video Studio Ultimate 2021 v24.1.0.299 x64 استفاده شده است. سازنده، همراه نسخه اصلی برنامه، نرم افزار Corel FastFlick 2021 را قرار داده است تا کاربر بتواند با استفاده از قابلیت میکس خودکار این برنامه، در وقت صرفه جویی کند.

مزیت این دوره نسبت به سایر دوره های مشابه چیست ؟

در آموزش کورل ویدیو استودیو، شما می توانید با کمترین زمان، یک تدوینگر حرفه ای ویدیو شوید، دوره آموزشی Corel Video Studio 2021 کامل و جامع در اختیار شما است. تمام جزئیات مهم نرم افزار مورد بررسی قرار گرفته است. لازم بذکر است نرم افزار بصورت کامل با ذکر تمام جزئیات با بیانی ساده آموزش داده شده است.

کاربر با صرف زمانی کم، آموزش Corel VideoStudio 2021 را به طور کامل فرا گرفته است و میتواند به خوبی پروژه مطلوب خود را بسازد.