قراره تو این دوره چی یاد بگیرم؟

  • شایستگی کار با نرم افزار صفحه گسترده
  • طراحی صفحات وب ایستا
  • طراحی صفحات وب پویا
  • پیاده سازی پایگاه داده در وب
  • مدیریت صفحات وب پویا

سرفصل های دوره

۵ فصل
۷۲ جلسه
۲۳ ساعت
۱

فصل اول – کار با نرم افزار صفحه گستر

۱۵ قسمت
۰۳:۴۱:۲۹
1

معرفی فصل ها

رایگان
۰۸:۵۵
2

معرفی نرم افزار های صفحه گسترده

رایگان
۰۵:۱۸
3

آشنایی با سلول ها

رایگان
۱۴:۳۵
4

کار با سلول ها - 2

رایگان
۱۴:۴۷
9

آشنایی با جداول پویا

۱۱:۳۲
10

آشنایی با توابع

۲۱:۴۳
۲

فصل دوم – ایجاد صفحات وب ایستا

۱۹ قسمت
۰۵:۵۷:۳۳
۳

فصل سوم – ایجاد صفحات وب پویا

۱۸ قسمت
۰۶:۲۳:۱۷
۴

فصل چهارم – ایجاد پایگاه داده در طراحی وب

۸ قسمت
۰۲:۲۷:۱۲
۵

فصل پنجم – مدیریت صفحات وب پویا

۱۲ قسمت
۰۴:۰۷:۱۵

در دوره آموزش گام به گام طراحی وب یازدهم قصد داریم تا کتاب پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی و طراحی وب پایه یازدهم را به صورت کاملا شیوا و به زبان ساده به شما عزیزان آموزش بدهیم تا بعد از گذراندن این دوره شما با مفهوم طراحی سایت و زمینه های مختلف آن آشنا شوید و بتوانید قدم های بعدی را برای طراحی سایت بردارید.

جهت دانلود pdf کتاب طراحی وب یازدهم به لینک زیر مراجعه نمایید:

آموزش گام به گام طراحی وب یازدهم

دانلود کتاب پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی و طراحی وب پایه یازدهم

اهمیت دوره برای دانش آموزان پایه یازدهم

اگر دانش آموز هنرستان هستید باید بدانید که یکی از دروس اصلی شما در رشته کامپیوتر (شبکه و نرم افزار) درسی به نام پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی و طراحی وب میباشد. معلم سر کلاس درس بایستی سرعت تدریس خود را با دانش آموزان وفق دهد. شاید یکی تیز هوش تر و یکی کند تر باشد. یک نفر علاقه مند به یادگیری و دیگری اصلا علاقه ای به طراحی وب نداشته باشد. پس شما به عنوان شخصی علاقه مند، ممکن است بخواهید سریع تر و تخصصی تر آموزش ببینید.

در دوره آموزش گام به گام کتاب پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی و طراحی وب یازدهم رشته کامپیوتر قرار است که تمام مباحث مرتبط با طراحی وب هنرستان را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای مورد بررسی قرار دهیم. اگر نزدیک امتحان هستید، اگر چیزی از این درس یاد نگرفته اید، اگر میخواهید بیشتر و بهتر یاد بگیرید، به دوره طراحی وب هنرستان خوش آمدید.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

دوره آموزش طراحی وب یازدهم برای کسانی که علاقه به طراحی وبسایت دارند از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا شما برای طراحی سایت نیاز به قدم های فراوانی دارید و این دوره اولین قدم شما برای طراح وب شدن خواهد بود. درضمن این دوره برای دانش آموزان رشته کامپیوتر در پایه یازدهم مناسب می باشد؛ ولی اینطور نیست که افراد دیگر نتوانند از محتوای این دوره استفاده کنند. پس این آموزش برای تمام کسانی که به طراحی وبسایت علاقه دارند نیز مناسب خواهد بود.

پیش نیاز های آموزش گام به گام طراحی وب یازدهم

این دوره آموزشی نیازی به دانش کامپیوتری خاصی ندارد و برای تمام کسانی که میتوانند به طور معمول از کامپیوتر استفاده کنند مناسب می باشد. ولی کسانی که با مبحت برنامه نویسی آشنا باشند بهتر میتواند این مباحث را درک کنند. اما کسانی که با برنامه نویسی آشنا نیستند هم نگران نباشند؛ زیرا در این دوره با آن آشنا میشوند.

نرم افزار های استفاده شده در دوره

در دوره آموزش پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی و طراحی وب یازدهم از نرم افزار های excel, Adobe Dreamwaver, mysql استفاده میکنیم که همگی بسیار آسان در دسترس همگان هستند.

سرفصل های این دوره

دوره آموزش گام به گام طراحی وب یازدهم کامپیوتر را در ۵ فصل برایتان قرار داده‌ایم:

  • فصل اول – شایستگی کار با نرم افزار صفحه گسترده
  • فصل دوم – طراحی صفحات وب ایستا
  • فصل سوم – طراحی صفحات وب پویا
  • فصل چهارم – پیاده سازی پایگاه داده در وب
  • فصل پنجم – مدیریت صفحات وب پویا
نکته
چنانچه هرگونه انتقاد، پیشنهاد و یا سوالی در مورد دوره آموزش گام به گام طراحی وب یازدهم دارید، میتوانید در ادامه همین صفحه از بخش دیدگاه‌ها با ما درمیان گذاشته تا در کمترین زمان ممکن مناسب ترین پاسخ را دریافت کنید.