قراره تو این دوره چی یاد بگیرم؟

  • پیاده سازی پایگاه داده
  • مدیریت مجموعه داده
  • طراحی واسط گرافیکی
  • توسعه واسط گرافیکی
  • مدیریت پایگاه داده
  • و...

سرفصل های دوره

۵ فصل
۶۵ جلسه
۲۶ ساعت
۱

فصل اول – پیاده سازی پایگاه داده

۱۰ قسمت
۰۳:۴۵:۰۲
1

آشنایی

رایگان
۰۶:۴۸
3

آشنایی با نمودار ER و سیستم مدیریت پایگاه داده

۲۰:۰۸
4

آشنایی با نرم افزار اکسس (Access)

۲۶:۰۲
5

انجام یک پروژه کوچک

۲۶:۰۱
6

آشنایی با مفهوم کلید خارجی در پایگاه داده

۱۸:۵۵
7

ایجاد تغییرات در مقادیر جداول پایگاه داده

۲۶:۰۳
8

ایجاد یک پرس و جو در پایگاه داده

۳۲:۰۵
9

آشنایی با گزینه های اضافی دستور Select

۱۴:۲۸
10

آشنایی با مفهوم گزارش گیری در پایگاه داده

۲۵:۰۷
۲

فصل دوم – مدیریت مجموعه داده

۱۳ قسمت
۰۳:۴۶:۱۲
۳

فصل سوم – طراحی واسط گرافیکی

۱۵ قسمت
۰۶:۲۵:۱۰
۴

فصل چهارم – توسعه واسط گرافیکی

۱۲ قسمت
۰۵:۵۴:۱۹
۵

فصل پنجم – مدیریت پایگاه داده

۱۵ قسمت
۰۵:۴۸:۱۱

در دوره آموزش گام به گام توسعه برنامه سازی و پایگاه داده دانشجویار(برنامه نویسی به زبان سی شارپ کلاس یازدهم) قصد داریم تا کتاب توسعه برنامه سازی و پایگاه داده پایه یازدهم را به صورت کاملا شیوا و به زبان ساده به شما عزیزان آموزش بدهیم تا بعد از گذراندن این دوره شما با مفهوم برنامه نویسی به زبان سی شارپ و زمینه های مختلف آن آشنا شوید و بتوانید قدم های بعدی را برای ساخت یک نرم افزار بردارید.

دانلود کتاب توسعه برنامه سازی و پایگاه داده

آموزش توسعه برنامه سازی و پایگاه داده

دانلود نسخه جدید کتاب گام به گام توسعه برنامه سازی و پایگاه داده

منبع: دانشچی

اهمیت دوره برای دانش آموزان پایه یازدهم

اگر دانش آموز هنرستان هستید باید بدانید که یکی از دروس اصلی شما در رشته کامپیوتر (شبکه و نرم افزار) درسی به نام توسعه برنامه سازی و پایگاه داده میباشد. معلم سر کلاس درس بایستی سرعت تدریس خود را با دانش آموزان وفق دهد. شاید یکی تیز هوش تر و یکی کند تر باشد. یک نفر علاقه مند به یادگیری و دیگری اصلا علاقه ای به برنامه نویسی نرم افزار های دسکتاپ نداشته باشد. پس شما به عنوان شخصی علاقه مند، ممکن است بخواهید سریع تر و تخصصی تر آموزش ببینید.

در دوره آموزش توسعه برنامه سازی و پایگاه داده قرار است که تمام مباحث مرتبط با برنامه نویسی به زبان سی شارپ هنرستان را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای مورد بررسی قرار داده و آموزش ببیینیم. اگر نزدیک امتحان هستید، اگر چیزی از این درس یاد نگرفته اید، اگر میخواهید بیشتر و بهتر یاد بگیرید، به دوره برنامه نویسی سی شارپ هنرستان خوش آمدید.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

دوره آموزش توسعه برنامه سازی و پایگاه داده برای کسانی که علاقه به ساخت برنامه های ویندوز دارند از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا شما برای ساخت نرم افزار نیاز به قدم های فراوانی دارید و این دوره اولین قدم شما برای برنامه نویس ویندوز شدن خواهد بود. درضمن این دوره برای دانش آموزان رشته کامپیوتر در پایه یازدهم مناسب می باشد؛ ولی اینطور نیست که افراد دیگر نتوانند از محتوای این دوره استفاده کنند. پس این آموزش برای تمام کسانی که به برنامه نویسی علاقه دارند نیز مناسب خواهد بود.

پیش نیاز های آموزش توسعه برنامه سازی و پایگاه داده

دوره آموزش برنامه نویسی به زبان سی شارپ یازدهم نیازی به دانش کامپیوتری خاصی ندارد و برای تمام کسانی که میتوانند به طور معمول از کامپیوتر استفاده کنند مناسب می باشد. ولی کسانی که با مبحت برنامه نویسی آشنا باشند بهتر میتواند این مباحث را درک کنند. اما کسانی که با برنامه نویسی آشنا نیستند هم نگران نباشند؛ زیرا در این دوره با آن آشنا میشوند.

نرم افزار های استفاده شده در دوره

در دوره آموزش برنامه نویسی به زبان سی شارپ یازدهم از نرم افزار های Access, visualstudio استفاده میکنیم که همگی بسیار آسان در دسترس همگان هستند.

سرفصل های این دوره

دوره آموزش برنامه نویسی به زبان سی شارپ یازدهم را در ۵ فصل برایتان قرار داده‌ایم:

فصل اول – پیاده سازی پایگاه داده
فصل دوم – مدیریت مجموعه داده
فصل سوم – طراحی واسط گرافیکی
فصل چهارم – توسعه واسط گرافیکی
فصل پنجم – مدیریت پایگاه داده

نکته
چنانچه هرگونه انتقاد، پیشنهاد و یا سوالی در مورد دورهآموزش توسعه برنامه سازی و پایگاه داده دارید، میتوانید در ادامه همین صفحه از بخش دیدگاه‌ها با ما درمیان گذاشته تا در کمترین زمان ممکن مناسب ترین پاسخ را دریافت کنید.