عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران گرامی وبسایت دانشجویار

بعضا دیده شده که دوستان در خرید از وبسایت و استفاده از تخفیف های موجود ، گرفتن پشتیبانی و مواردی از این قبیل دچار مشکل شده اند و نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه باعث اختلال در امور ایشان شده است.

به علت اهمیت این موضوع یک کلیپ کوتاه به صورت فیلم آماده شده است که می توانید دانلود و استفاده کنید و در غیر صورتی که این امکان را ندارید ادامه ی همین متن را مطالعه نمایید.

جهت دانلود کلیپ اینجا و جهت مشاهده ی آنلاین آن اینجا کلیک کنید.

———————————————————————————————–

آموزش های موجود در وبسایت به دو صورت رایگان و غیر رایگان عرضه شده اند که موضوع این متن آموزش های غیر رایگان می باشد.آموزش های غیر رایگان به دو صورت قابل دریافت می باشند:

۱-آموزش هایی که بعد از پرداخت قابل دانلود می باشند و شما می توانید بلافاصله بعد از پرداخت محصول را دانلود نمایید.

۲-آموزش هایی که به صورت پکیج های آموزشی پستی به آدرس موردنظر شما ارسال می شود.این دسته از آموزش ها را شما می توانید درب منزل یا به صورت آنلاین پرداخت کنید که در صورت پرداخت آنلاین هزینه ی پستی را پرداخت نخواهید کرد و از کدهای تخفیف فعال می توانید استفاده کنید.مطلبی که حائز اهمیت است در این بسته ها یا پکیج های پستی هزینه ی پایین تر آن نسبت به محصولات دانلودی می باشد که به خاطر خرید بسته داده می شود.

نکته : جهت اطلاع از کدهای تخفیف ، در خبرنامه ی پیامکی وبسایت عضو شوید.

حال در چند تصویر نحوه ی خرید را مشاهده می نمایید.

۱-ابتدا در صفحات مربوط به محصولات درخواستی خود ، “افزودن به سبد خرید” را بزنید.(تعداد محصولات درخواستی در هر بار خرید نامحدود است)

1

۲- سپس از گوشه سمت راست پایین روی کلید “ثبت خرید” جهت ثبت خرید خود کلیک کنید.

2

۳-صفحه ی بعد که باز میشود ، دارای دو بخش می باشد بخش اول فاکتور محصولات شما + کد تخفیف و بخش دوم ، واردکردن مشخصات که در پایین مشاهده میکنید.

زمانی که کد تخفیف را وارد می کنید (در صورت موجود و فعال بودن کدی) باید روی کلید “بررسی” کلیک کنید تا در فاکتور و هزینه ی نهایی اعمال شود.

3

4

پس از وارد کردن مشخصات خود روش پرداخت را “پرداخت از طریق درگاه بانک ملت انتخاب نموده و روی ثبت خرید کلیک کنید” ، سپس به صفحه ی پرداخت بانک ملت منتقل می شوید و در این صفحه می توانید با همه ی کارت های عضو شبکه ی شتاب خرید خود را انجام داده ، با استفاده از شماره کارت و رمز دوم + cvv2 که روی کارت بانکی نوشته شده است.

پس از پرداخت لینک های دانلود برای خرید های دانلودی نمایش داده می شود و برای خرید های پستی هم ثبت خرید انجام می شود و از طرف ما ارسال می شود.

—————————————————————————————

برای پشتیبانی های بعد از خرید فقط از طریق کانال های ارتباطی :

۱- ایمیل های پشتیبانی : golshan.info@gmail.com و support@daneshjooyar.com

۲- شماره تماس شرکت : ۰۵۶۳۲۲۳۳۱۹۷ ، در ساعات اداری

۳-شماره همراه : ۰۹۱۳۶۰۷۴۹۰۷ ، در صورت عدم پاسخگویی پیامک ارسال شود.

مدت زمان تقریبی پاسخ گویی به ایمیل ها بین ۱ تا ۱۵ ساعت بسته به زمان ارسال درخواست می باشد و تا بررسی شدن توسط مسئول پشتیبانی صبور باشید

نکته : خواهشا از استفاده از پنل چت و صحبت با مدیران و مدرسین جهت درخواست پشتیبانی و یا مشکلات به وجود آمده در لینک ، دی وی دی و … خودداری نمایید و فقط از کانال های بالا استفاده کنید.