دوره جامع آموزش برنامه نویسی ربات تلگرام با سی شارپ

ساخت ربات تلگرام در قالب ساخت ۷ ربات کاربردی

همان طور که می‌دانید پیام رسان تلگرام یکی از محبوبترین شبکه های اجتماعی موبایل در ایران و جهان می باشد. این اپلیکیشن دارای ویژگی ها، افزونه ها و قابلیت هایی است که امکان استفاده تجاری مفیدی برای کاربرانش را فراهم می آورد. یکی از این افزونه ها ربات های تلگرام هستند. کاربران از طریق ارسال پیام، درخواست یا فرمان می توانند با ربات ها ارتباط برقرار کنند. ربات در مقابل ارسال این فرامین یکسری خدمات به کاربر ارائه می دهد.

دوره جامعی که مشاهده می کنید برای تمامی افرادی که قصد کسب درآمد آسان و مدرن از طریق تلگرام و برنامه نویسی سی شارپ را دارند مناسب است.

شما بعد از دیدن این دوره که اولین دوره جامع برنامه نویسی ربات تلگرام در سطح کشور است، می توانید انواع ربات های تلگرامی را طراحی ،کدنویسی و به فروش برسانید.

یکی از زبانهای محبوب برنامه نویسی ربات های تلگرامیPHP است اما واقعا غیر منصفانه است که یک برنامه نویس دات نت برای ساخت ربات های تلگرامی زبان PHP را بیاموزد. درصورتی که ما با سی شارپ می توانیم در تمام پلتفرم ها کد بزنیم پس چرا ربات های تلگرامی نه؟؟!

در این دوره از ابتدایی ترین مباحث ربات های تلگرامی (شیوه های دریافت و ارسال پیام) تا پیشرفته ترین مباحث (مبحث پرداخت آنلاین در تلگرام و کار با دیتابیس به صورت پیشرفته در ربات ها و…) را میاموزید.

هدف ما در ابتدای ضبط این دوره برگزاری دوره ای پروژه محور بوده است تا دانشجویان محترم به صورت عملی با موضوعات آشنا شوند و کاربرد آنها را هم بدانند.

۷ رباتی که در دوره پروژه محور آموزش برنامه نویسی ربات تلگرام با سی شارپ پیاده سازی می شود :

ربات متن ساز پیشرفته : بُلد (Bold) کردن متون دریافتی و ارسال آنها به کاربر؛ایتالیک (Italic) کردن متون دریافتی وارسال آن به کاربر؛لینکدار کردن متون بودن آنکه آدرس اصلی لینک مشخص نباشد؛استفاده از دستور pre در HTML و تغییر رنگ متن به آبی کمرنگ)

ربات بینام (دریافت پیام ها از شخصی افراد که فروارد شده اند و بینام کردن آنها و ارسال مجدد آنها به کاربر)

ربات دکمه شیشه ای (ساخت بنر های شیشه ای با انواع پیام ها به صورت حرفه ای (متن؛عکس؛صوت؛فیلم و….) با تعداد دلخواه دکمه شیشه ای و لینک به صورت کامل)

ربات مدیرکانال (ارسال پیام زماندار به کانال؛افزودن و حذف امضا از پیام ها؛ساخت فیلتر پیام های کانال؛ساخت لیست کلمات ضروری برای کانال)ربات مدیرگروه (مدیریت حرفه ای گروه توسط ربات از قبیل ضد لینک کردن گروه؛ضد آی دی کردن گروه؛قفل ساعتی ودائمی گروه؛تنظیمات قوانین گروه ؛قفل پیامهای(متنی؛تصویری؛ویدئویی؛صوتی؛استیکر و غیره) و…)

ربات ثبت نام کننده مسابقات (ثبت نام از کاربران در مسابقات،جشنواره ها وفستیوال ها از طریق ربات به صورت حرفه ای بدون تکرار ثبت نام همراه با پرداخت آنلاین مبلغ ورودی؛قابلیت ثبت نام با زمانبندی دلخواه)

ربات مدیر سایت (ارسال پست هایی که ادمین به ربات ارسال میکند به سایت و دریافت نظرات کاربران سایت در ربات تلگرامی آن؛مشاهده تعداد بازید های مطالب در ربات تلگرامی)

آموزش برنامه نویسی ربات تلگرام با سی شارپ , آموزش ساخت ربات تلگرام , ساخت ربات تلگرام

تکنولوژی های مورد استفاده در دوره آموزش ساخت ربات تلگرام:

 1. EntityFramework
 2. SQL Server 2014
 3. Visual Studio 2015
 4. NET MVC
 5. Console Application
 6. Windows Application
 7. NET WebAPI
 8. ORG

پیشنیازهای دوره آموزش ساخت ربات تلگرام:

 • دانش مقدماتی سی شارپ
 • آشنایی مقدماتی با SQL
 • کمی قابلیت تحلیل دیتابیس

شما می توانید ، هرگونه سوال و پیشنهاد خود را از طریق دیدگاه های همین پست مطرح کنید.