این دوره به دلیل عدم تایید توسط کمیته ارزیابی دانشجویار، حذف شده است.

آموزش ساخت ربات تلگرام در سی شارپ

همان طور که می‌دانید پیام رسان تلگرام یکی از محبوبترین شبکه های اجتماعی موبایل در ایران و جهان می باشد. این اپلیکیشن دارای ویژگی ها، افزونه ها و قابلیت هایی است که امکان استفاده تجاری مفیدی برای کاربرانش را فراهم می آورد. یکی از این افزونه ها ربات های تلگرام هستند. کاربران از طریق ارسال پیام، درخواست یا فرمان می توانند با ربات ها ارتباط برقرار کنند. ربات در مقابل ارسال این فرامین یکسری خدمات به کاربر ارائه می دهد.

در دوره آموزش ساخت ربات در C# قصد داریم محبوبیت این اپلیکیشن و کار با ربات های این شبکه اجتماعی را بیشتر برای شما توضیح دهیم. با برنامه نویسی در سی شارپ و طراحی ربات در داخل تلگرام و اتصال ربات تلگرامی از طریق برنامه نویسی در سی شارپ شما می توانید با طراحی ربات حرفه ای برای اداره و یا سازمان و مشاغل خود بیشتر از امکانات این نرم افزار در دنیای مجازی بهره ببرید.

آنچه در آموزش ساخت ربات تلگرام در سی شارپ یاد خواهید گرفت:

۱-ایجاد ربات در تلگرام و آشنایی با دستورات ایجاد تلگرامی ربات

۲-اتصال به ربات از طریق برنامه نویسی در سی شارپ

۳-ایجاد کیبورد و منو در ربات با برنامه نویسی در سی شارپ

۴-ارسال ویدئو،عکس و ارسال متن به کاربران

۵-کیبورد های تودرتو

۶-آپلود ربات به سرور VPS برای ۲۴ ساعته در دسترس بودن

۷-پردازش دستورات کاربران و پاسخ دهی به درخواست کاربران

و…

در آموزش ساخت ربات با سی شارپ با استفاده از کدهای تعریف شده در داخل نرم افزار تلگرام، از طریق فراخوانی Botfather می توانید ربات خودتان را طراحی کنید. سپس در داخل تلگرام در نرم افزار سی شارپ اقدام به برنامه نویسی جهت طراحی منوها و نحوه اتصال به روبات را بررسی خواهیم نمود.

شما می توانید ، هرگونه سوال و پیشنهاد خود را از طریق دیدگاه های همین پست مطرح کنید.