بوتکمپ برنامه نویسی موبایل

امتیازات بوتکمپ​

۱
ضمانت بازگشت وجه ضمانت بازگشت وجه
ما این اطمینان را می دهیم که با کیفیت ترین محتوا را در اختیارت قرار بدیم اما اگر به دلایلی ناراضی بودی تا ۱۰ روز بعد از شروع بوتکمپ می تونی ۱۰۰ درصد هزینه پرداختی را دریافت کنی.
۲
۱۸۰ روز پشتیبانی ۱۸۰ روز پشتیبانی
در بین جلسات ضبط شده، جلساتی آنلاین برای ارتباط و رفع اشکال با مدرس برگزار مییشه و همچنین میتونی در صفحه یادگیری شخصی خود دوره بخش پرسش و پاسخ رو پر کنی و جواب سوالت رو از مدرس بگیری.
۳
امکان پرداخت اقساطی امکان پرداخت اقساطی
درصورتی که الان امکان پرداخت نقدی هزینه بوتکمپ رو نداری ما این امکان رو قرار دادیم که هزینه بوتکمپ رو در ۳ ماه به صورت اقساطی پرداخت کنی.
۴
ارتباط مستقیم با مدرس ارتباط مستقیم با مدرس
در تمام بوتکمپ، مسئولیت پذیری و دلسوزی زیاد مدرس را تجربه میکنی و در بخش پرسش پاسخ سایت و هم در تلگرام، مدرس با شما در ارتباط خواهد بود.
۵
تمرین و آزمون تمرین و آزمون
علاوه بر دسترسی به جلسات آنلاین و ضبط شده، تمرین هایی از سمت مدرس دریافت میکنی که باعث تسلط کاملت میشه. در آخر هم با شرکت در آزمون پایانی، مدرک دریافت میکنی.
۶
مدرک معتبر مدرک معتبر
هدف اصلی شما از شرکت در دوره یادگیریه اما اگر دوره را تا انتها ببینی، تمرین‌های داده‌شده را انجام بدی و در آزمون پایانی تایید شی؛ مدرک پایان دوره برای شما صادر میشه.
۷
پروژه های واقعی پروژه های واقعی
برای اینکه به درک عمیق مفاهیم و محتوا آموزشی برسی، به صورت عملی در کنار مدرس پروژه هایی از نرم افزارهای معتبر (نرم افزار دیجیکالا) را پیاده سازی میکنی.
۸
برنامه ریزی منظم و پیگیری برنامه ریزی منظم و پیگیری
جذابترین قسمت برای دانشجویان بوتکمپ اینه که از قبل ثبت نام برنامه دقیق آموزش هفتگی خودشون رو میدونن و دغدغه ای برای پیگیری تمرین و آزمون ها ندارن.

سرفصل های بوتکمپ

از چه کسی یاد میگیری؟

علیرضا احمدی
بنده علیرضا احمدی هستم؛ متخصص برنامه نویسی موبایل و مدرس پکیج های آموزش برنامه نویسی اندروید در وبسایت دانشجویار. من عاشق آموزش دادنم و بیش از ۱۰۰۰ ساعت ویدیوی آموزشی منتشر شده در بستر اینترنت دارم. در حال حاضر به عنوان برنامه نویس ارشد موبایل در شرکت دانشجویار فعالیت میکنم. طبق نظر دانشجویانی که داشتم، تدریس ساده و روان برای درک پیچیده ترین ساختار های برنامه نویسی، از ویژگی های اصلی من محسوب میشه.
علیرضا احمدی مدرس دوره های برنامه نویسی موبایل مشاهده رزومه مدرس

مدرک پایان بوت کمپ

هدف از برگزاری بوت کمپ آموزش برنامه نویسی موبایل، یادگیری حرفه ای و پروژه محور برنامه نویسی برای سیستم عامل اندرویده اما داشتن مدرک پایان دوره هم یکی از واجبات کاره.
چون دانشجویار مشارکت فعال با سازمان کل فنی حرفه ای و سایر شرکت های نرم افزاری داره اگر در آزمون نهایی توسط مدرس بوت کمپ تایید بشی، یک مدرک معتبر از سمت دانشجویار دریافت میکنی.

دیجیکالا
صفحه اصلی
دسته بندی
لیست محصولات
صفحه محصول
صفحه پروفایل

میتونی اپ دیجیکالا رو بسازی!

با شرکت در بوت کمپ آموزش برنامه نویسی موبایل و انجام دقیق و درست تمرین های مشخص شده، قادر به پیاده سازی هر نوع نرم افزاری میشی. اما برای درک بهتر ساختار یک پروژه واقعی، پیاده سازی رابط کاربری نرم افزار دیجی کالا در طول بوت کمپ بهت آموزش داده میشه.

نظرات دانشجویان

اینجا نظرات دانشجویانی که برای آموزش و یادگیری به “علیرضا احمدی” اعتماد کردن رو میبینی!

همین الان ثبت نام کن

۲۰% تخفیف ویژه
۴,۹۰۰,۰۰۰ ۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان 3 نفر
تاریخ برگزاری: 07 مرداد ماه | ظرفیت باقی مانده: ۳۰ نفر
ضمانت بازگشت وجه

پرداخت نقدی

برای دانشجوهایی که شرایط پرداخت هزینه به صورت نقدی را دارن، 1 میلیون تومان تخفیف درنظر گرفتیم تا به جای پرداخت مبلغ 4.900.000 هزار تومان مبلغ 3.900.000 تومان پرداخت کنن و بتونن آموزش و یادگیری رو راحت تر شروع کنن.

برای تو هم سوال پیش اومده

01 آیا بعد از شرکت در این بوت کمپ میتونم وارد بازار کار بشم؟
بله! ما در این بوتکمپ تمامی تلاش مون رو میکنیم که بهترین تدریس و پشتیبانی رو داشته باشیم تا بتونی خیلی راحت وارد بازار کار بشی. بنابراین کسب مهارت و تخصص در این بازه نیازمند تلاش مستمر خودت و اعتماد به ماست. ما تا تبدیل شدن به برنامه نویس موبایل در کنارت هستیم و بعد از اتمام بوت کمپ، با پروژه هایی که انجام میدی و رزومه ای که از خودت آماده میکنی، میتونی به راحتی وارد بازار کار بشی. قطعا با اولین پروژه ای که بگیری، پولی که روی خودت سرمایه گذاری کردی رو به خودت برمیگردونی.
02 بعد از ثبت نام در بوت کمپ تا چه زمانی به محتوای آموزشی دسترسی دارم؟
محتوای بوت کمپ به صورت ویدیو های آموزشی داخل صفحه یادگیری در سایت دانشجویار باقی میمونه؛ اما اگر هزینه رو به صورت اقساطی پرداخت کردی، تا زمان پرداخت هر قسط فقط به بخشی از محتوا دسترسی داری که هزینش رو پرداخت کرده باشی. پس از پرداخت هر قسط، سایر بخش ها هم برات باز میشه و میتونی بهشون دسترسی داشته باشی.
03 ارتباط با مدرس در طول بوت کمپ از چه طریقی امکان پذیره؟
میدونیم که شما با هدف یادگیری و متخصص شدن در این بوت کمپ ثبت نام کردی؛ پس پشتیبانی و ارتباط با مدرس برات خیلی مهمه. برای پاسخ به این نیاز چند روز قبل از شروع بوت کمپ، ما دانشجو هارو داخل یک گروه تلگرامی با حضور مدرس و پشتیبان ها عضو میکنیم تا علاوه بر اطلاع رسانی ها، بتونن با سایر دانشجویان هم در تعامل باشن. همچنین داخل صفحه یادگیری بخشی تحت عنوان پرسش و پاسخ وجود داره که میتونی با مدرس ارتباط بگیری. راستی اینم یادت باشه که آخر هر هفته، جلسه آنلاین رفع اشکال برگزار میشه و اونجا هم میتونی کلی از مشکلاتت رو عنوان کنی.
04 خیلی دوست دارم در این بوت کمپ شرکت کنم اما پرداخت نقدی و یکجا برام سخته؛ راه حلی وجود داره؟
بله. کاملا شرایط اقتصادی رو درک میکنیم و برای اینکه به خاطر این شرایط از پیشرفت عقب نمونی، میتونی در بوت کمپ به صورت اقساطی شرکت کرده و هزینه رو در 3 قسط پرداخت کنی. قسط اول : 1/900/000 | زمان پرداخت : موقع ثبت نام قسط دوم : 1/300/000 | زمان پرداخت : 1 شهریور قسط سوم : 1/300/000 | زمان پرداخت : 1 مهر
05 برای شرکت در بوت کمپ حتما باید پیش زمینه برنامه نویسی داشته باشم؟
تنها چیزی که نیازه تا بتونی در این بوت کمپ شرکت کنی، چیزی نیست جز انگیزه یادگیری و اگر تا اینجا به دنبال جواب سوالات اومدی، یعنی قطعا این انگیزه رو داری. پس بقیه راه رو بسپار به دانشجویار! ما شما رو از صفر تا سطح خیلی خوبی میرسونیم که بتونید بعد از بوت کمپ وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنید.
06 در صورت نارضایتی از بوت کمپ میتونم هزینه پرداختی رو پس بگیرم؟
ما به شما اطمینان میدیم که بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی رو در اختیارتون قرار بدیم؛ اما اگر به هر دلیلی ناراضی بودی، میتونی تا 10 روز بعد از شروع بوت کمپ 100 درصد هزینه پرداختی خودتون رو دریافت کنی.
07 امکان ثبت نام به صورت گروهی هم وجود داره؟
بله شما میتونی با حداقل 2 نفر از دوستانت در بوت کمپ به صورت گروهی ثبت نام کنی و هر نفر 1 میلیون تومن تخفیف بگیره. اگر تمایل به ثبت نام گروهی داری، فقط کافیه پرداخت گروهی رو انتخاب کنی و نام هم گروهی خودتون رو وارد کنی. بعد از انتخاب گروه، هزینه و تخفیف به ازای هر نفر به صورت خودکار حساب میشه و میتونی هزینه نهایی رو پرداخت کنی. پس از پرداخت مبلغ گروهی، تیم پشتیبانی ما با دوستان شما تماس میگیره و دسترسی های لازم برای شرکت در بوت کمپ، به دوستان شما داده میشه.
08 حداکثر چند نفر میتونن در بوت کمپ شرکت کنن؟
برای اینکه بتونیم پشتیبانی بهتری رو ارائه بدیم، حداکثر 50 نفر میتونن در این بوتکمپ شرکت کنن تا مدرس وقت کافی برای هر نفر رو داشته باشه و هر کسی بتونه تایم بیشتری رو با مدرس ارتباط برقرار کنه.
09 بعد از بوت کمپ میتونم مدرک دریافت کنم؟
قبل از اینکه جواب این سوال رو بدونی، باید هدفت از شرکت در بوتکمپ رو مشخص کرده باشی. قطعا یادگیری و تسلط شما مهمترین هدف برای شرکت در بوت کمپه. با این وجود بعد از اتمام بوت کمپ و انجام تمرین ها و پروژه نهایی و البته تایید شدن در آزمون، مدرکی معتبر برای شما صادر میشه. شما با قرار دادن این مدرک در رزومه کاری، باعث آسون تر شدن روند دریافت پروژه یا استخدامت میشی.
10 آیا در بوت کمپ مسیر یادگیری مشخصی وجود دارد؟
بله مسیر راه یادگیری شما در بوت کمپ توسط مدرس طراحی شده و داخل صفحه بوت کمپ براتون قابل مشاهده و دانلود هست. در صورتی که سوالی درمورد این مسیر داشتی، میتونی مشخصاتت رو در انتهای این صفحه وارد کنی تا مشاورین ما با شما تماس بگیرن و کامل راهنمایی بشی.
11 بوت کمپ به صورت آنلاین هست یا آفلاین؟
بخشی از آموزش ها به صورت ویدئوهای ضبط شده در اختیارتون قرار داده میشه و جلسات آنلاین هم در طول بوت کمپ برگزار میشه. البته جلسات آنلاین هم به صورت ضبط شده در صفحه یادگیری قرار میگیره.
12 زمان برگزاری بوت کمپ چه تاریخیه؟
از تاریخ ۸ مرداد با شروع وبینار شما با توجه به مسیر یادیگیری که در اول همین صفحه قرار دادیم به محتوا آموزشی دسترسی دارین و در انتهای هر هفته (پنجشنبه) در جلسات رفع اشکال شرکت میکنی تا سوالاتی که برات ایجاد شده رو از مدرس بپرسی.