آموزش الحاق JSON و XML به‌عنوان یک کلاس

به‌طور واضح، من از قسمت ویرایش منو ویژوال استودیو به‌اندازه کافی استفاده نمی‌کنم!

مثلاً برای مدتی یک گزینه به نام Paste Special در آن منو وجود داشت که من از وجود آن بی‌خبر بودم. نوع پرونده‌ای که در حال ویرایش است، به دو انتخاب بستگی دارد: الحاق XML و JSON به‌عنوان کلاس‌ها. با استفاده از گزینه Paste JSON به‌عنوان کلاس آپشن، من می‌توانم بخشی از JSON را در کد جاوا اسکریپتم کپی کنم و همچنین کلاسی را که مربوط به #C و یا ویژوال‌بیسیک است، از کدهای منوی سمت سرور خود فقط با برداشتن انتخاب منوهای مناسب، آن را درست کنم.

ویژوال استودیو , الحاق JSON و XML , json , xml

با این‌ حال، من می‌خواهم از این قابلیت بدون نیاز به کشیدن ماوس خود به منوی ویرایش استفاده کنم. برای انجام این کار، من ترکیبی از کلیدهای ترکیبی را برای فرمان‌های زیرین مربوط به این گزینه‌های منو اضافه کردم.

اگر می‌خواهید این کار را انجام دهید، ابتدا به این مسیر بروید: Tools | Options | Environment | Keyboard.

برای اجرای این دستورات، در قسمت متن Show commands containing””، کلمه AsClasses را تایپ کنید و یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید.

سپس در لیست کشویی Use new shortcut in””، ویرایشگر زبان خود را انتخاب کنید (برای مثال: CSharp Editor یا Microsoft Visual Basic Editor).

اکنون می‌توانید در کادر گزینه Press shortcut keys”” را فشار دهید تا کلیدهای میانبر خود را انتخاب کنید: فقط کلیدهایی را که می‌خواهید از آن استفاده کنید را فشار دهید. در آخر، روی دکمه Assign کلیک کنید. بسیاری از مردم این مرحله را فراموش کرده و فقط روی دکمه OK در آخر گفتگو کلیک می‌کنند (منظورم از “تعداد زیادی از مردم” خودم را میگویم).

ویژوال استودیو , الحاق JSON و XML , json , xml

احتمالاً شما نمی‌خواهید کلیدهای میانبر موجود را لغو کنید، بنابراین من به شما توصیه می‌کنم که یک chord” ” را انتخاب کنید: دو یا چند کلید را به‌طور متوالی همراه با کلیدهای کنترلی که نگه داشتید، فشار دهید (اگر کلید میانبری که انتخاب کرده‌اید مورداستفاده قرار بگیرد، کادر محاوره‌ای به شما می‌گوید). من Ctrl+K, J را برای کلید میانبر JSON و Ctrl+K, M را برای کلید میانبر XML انتخاب کردم (Ctrl+K, X قبلاً برای کلید میانبر snippets قرارگرفته شده بود و کسی چه می‌داند شاید من یک روزی شروع به استفاده از آن بکنم).

اگر در فایل TypeScript یا JavaScript یک Paste Class به‌عنوان JSON وجود داشته باشد، زندگی من کامل خواهد شد. در ضمن، من برای Edit | Insert File به‌عنوان متن و انجام برخی از ویرایش‌ها و استفاده از آن به Nga Bui Doc TypeScriptSyntaxPaste مراجعه کردم.

 

مترجم: آتنا کردی زاد موثق