cv

با سلام خدمت کاربرای عزیز سایت دانشجویار

با توجه به گستردگی حوزه های فعالیتی تیم مون و موقعیت های شغلی که داریم ، بخشی تحت عنوان تکمیل رزومه رو در پیشخوان همه کاربران اضافه کردیم تا شما با تکمیل اطلاعات فردی و کاری خودتون به ما در شناسایی هر چه بهتر و بیشتر استعدادهاتون کمک کنین. همینطور این رزومه میتونه بهمون برای برنامه ریزی بهتر برای شما عزیزان کمک کنه.

در این پست ما نحوه تکمیل رزومه رو به صورت کامل آموزش میدیم تا به راحتی بتونید به جمع ما بپیوندید و از فرصت های شغلی دانشجویار استفاده کنید.

 

  • اول از همه لازمه که شما در صورتی که عضو سایت نیستید در سایت ثبت نام کنید.

%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d9%86%d8%a7%d9%85

 

  • بعد از ثبت نام وارد حساب کاربری تون بشید و از منوی سمت راست گزینه تکمیل رزومه رو انتخاب کنید.
  • در مرحله بعد فرمی که باز شده رو باید کامل کنید. ما از تک تک مراحل براتون عکس گرفتیم تا روند کار رو ببینید.

resume_option

 

  • در این تصویر می بینید که باید مشخصات فردی خودتون رو باید وارد کنید. لطفا برای ارتباط بهتر تمام موارد خواسته شده، حتی اگه الزامی نباشه رو تکمیل کنید.

02

 

  • در این تصویر میتونید در مورد خودتون و مهارتهاتون چند سطری بنویسید. و همینطور اطلاعات تحصیلی خودتون رو کامل کنید.

03

 

  • در تصویر بالا لازمه که پل های ارتباطی خودتون رو در شبکه های اجتماعی در صورت عضویت در اونها برای ما بنویسید تا ما بتونیم از این طریق با شما در ارتباط باشیم. همین طور در صورتی که پروژه انجام شده یا نمونه کار دارین برای ما ارسال کنید.

04

 

  • در این مرحله همونطور که مشاهده می کنید مهارت های فردی و سوابق شغلی تون رو باید تکمیل کنید.

05

 

  • در اینجا از قسمت پایانی مشخص می کنید که در کدوم بخش از تیم دانشجویار مایل به همکاری هستین. هرکدوم از این بخش ها راهنمایی داره که حتما قبل از انتخاب اونها رو ببینید.
  • در نهایت دکمه ذخیره رزومه رو بزنید تا رزومه برای ما ارسال بشه و کارشناسان تیم، اطلاعات شما رو بررسی کنن و با توجه به نیاز کاری و تخصص شما ازتون برای همکاری دعوت بشه و یا برای تهیه دوره ها از این اطلاعات استفاده کنیم.

دقت کنین که بعد از تکمیل رزومه یک لینک اختصاصی از رزومتون ایجاد میشه که می تونین برای ارائه به هر جایی که قصد معرفی خودتون رو دارین ازش استفاده کنین ، چون با اطلاعات کامل و ظاهر بی نظیر تکمیل میشه.

از طریق لینک زیر می تونید رزومه خودتون و تکمیل کنید:

فرم تکمیل رزومه

تصاویر گویای تمامی مراحلی که شما باید طی کنید هست ولی اگه جایی سوالی براتون پیش اومد میتونید با شماره تلفن 05632232884 تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنیم.

** تذکر : حتما سعی کنید به تمامی اطلاعاتی که ازتون خواسته شده پاسخ بدید ، اینجوری گزینش همکارای آینده مون سریعتر جلو میره ؛)

 

بی صبرانه در تیم دانشجویار منتظر شما هستیم … :)