سلام و عرض ادب خدمت همه دانشجویاری های عزیز
ایام عزاداری امام حسین(ع) و یاران باوفایشان را محضر آقا امام زمان (عج) تسلیت عرض میکنم. امیدوارم عزاداریهایتان مقبول درگاه حضرت حقتعالی قرار گیرد.
ماهنامه دانشجویار به بیست و یکمین شماره خودش رسیده است در این مدت بسیاری از موارد را تجربه کردیم و همواره سعی بر این بوده تا نقاط ضعف خود را پوشش دهیم و از تجربیات کسب شده به بهترین وجه استفاده کنیم. باشد که مورد قبول شما عزیزان قرار گیرد.
دانشجویار همواره به این اندیشیده است که کیفیت خدمات خود را برای کاربرانش به بالاترین سطح برساند و تمامی اقداماتی که از سوی مجموعه دانشجویار صورت میگیرد دال بر این موضوع است. از شما عزیزان تقاضا داریم که با پیشنهادات خود ما را در خدماترسانی هرچه بهتر به شما یاری نمایید.
یکی از سیاست های جدید کاری ما که چند ماهی است آن را در پیش گرفتیم ، برگزاری دوره های آموزشی به صورت آنلاین است ، با شرکت در این دوره ها شما می توانید به راحتی و در هر کجای دنیا با هزینه ای اندک و پشتیبانی 24 ساعته در دوره های آموزشی کوتاه مدت و کاربردی ما شرکت کرده و مدرک معتبر در آن دوره را اخذ نمایید. امید است با برگزاری این دوره ها بتوانیم گامی هر چند کوچک در فراگیری هر چه بیشتر دوره های تخصصی برای علاقه مندان برداریم .

 

 

 

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از طریق ایمیل mag@daneshjooyar.com مستقیما با مسئول دپارتمان ماهنامه دانشجویار در میان بگذارید.

همچنین اگر علاقه مند به نویسندگی و ارسال مطالب و همکاری با ما هستید از طریق آی دی تلگرام @magdaneshjooyar با ما در ارتباط باشید.

دریافت ماهنامه تخصصی دانشجویار

لینک دانلود