انیمیشن ها در حال حاضر مخاطب های خود را فارغ از هر سن و سالی دارند، در گذشته وقتی که انیمه ها و سبک آنها در این حد پیشرفت نکرده بود، انیمیشن ها محدود به کودکان بود.

انیمیشن یک پویانمایی مدرن با جان بخشیدن به تصاویر و ایجاد توهم حرکت آنهاست. با پیشرفت صنعت سینما، کارتون ها دارای داستان، بازیگر، کارگردان و … شدند. در گذشته شاید عوامل یک انیمیشن محدود به گروهی چند نفره می شد. اما هم اکنون انیمیشن در حدی رشد کرده اند که مهم نیست چند سال دارید ، قطعا عاشق داستان، احساسات کاراکترها و .. خواهید شد. سایت نیکی دیلی از رسانه های فعال در زمینه دانلود انیمیشن است.

معرفی انیمیشن های سریالی پرطرفدار

1- آرکین: محرمانه لیگ افسانه ها

Arcane: League of Legends 2021 یا آرکان یک انیمیشن سریالی، فرانسوی-آمریکایی است که در سال ۲۰۲۱ منتشر شد. این سریال بر پایه بازی پرطرفدار لیگ افسانه‌ها محصول شرکت رایت گیمز ساخته شده و جریان دارد.آرکین، با همکاری مشترک رایت گیمز و استودیوی فرانسوی فورتیچه تولید شد، و اولین معرفی رسمی آن به جشن دهمین سالگرد لیگ افسانه‌ها برمی گردد.این مجموعه برای درجه سنی ۱۶ سال می باشد..منتقدان این سریال را به دلیل ترکیب زیبای نقاشی دستی، CGI، روایت داستانی، اتمسفر و شخصیت پردازی ستودند. این انیمیشن بعد از انتشار موفق شد به پربیننده‌ترین نمایش نتفلیکس تبدیل شود.پس از پایان فصل اول، نتفلیکس و رایت گیمز با پخش تیزری خبر از ساخت فصل دوم دادند.

آرکین، ماجرای درگیری و خصومت درازمدت بین شهر مرفه پیلتوور، و شهر فقیر زان است. این خصومت و دشمنی شدید، در نهایت منجر به جنگی بزرگ، و یتیم شدن دو خواهر به نام‌های وایولت و پاودر می‌شود. شخصیت‌های این مجموعه همگی، قهرمانان معروف و شناخته شدهٔ سری لیگ افسانه‌ها می‌باشند و این داستان، سرگذشت تحول آن‌ها می‌ باشد.

این سریال در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۲۰ اکران شود، ولی به دلیل همه‌گیری COVID-19، اکران آن تا سال ۲۰۲۱ به تعویق افتاد.در نهایت این سری، در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۲۱، در سه اکت سه قسمتی در شبکه نتفلیکس اکران شد. این سریال توانست در اقدامی خیره‌کننده، صدر جدول نتفلیکس را از سریال بازی مرکب پس بگیرد. وب‌سایت نقد و بررسی راتن تومیتوز، بر اساس ۱۶ نقد مختلف، به این سریال نمره بالای نه از ده را داد. اجماع منتقدان این وب‌سایت، آرکین را به دلیل تلفیق هنرمندانهٔ فضای سه و دو بعدی، و شیوه داستان سرایی فانتزی، با چاشنی خشونت و مشکلات روانی، ستود.این سریال همچنین در سایت IMDb نمره 9.2 را کسب کرد.

لینک دریافت: دانلود انیمیشن آرکان

2- حمله به تایتان

 

اتک آن تایتان Attack on Titan انیمه ژاپنی است که با الهام از مانگایی به همین نام اثر هاجیمه ایسایاما ساخته شده‌ است.این مجموعه ابتدا در ۷ آوریل ۲۰۱۳ (برابر ‎۱۸ فروردین ۱۳۹۲) در ماینیچی برودکاستینگ سیستم شروع شد و تا ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۳ به طول انجامید. فصل دوم انیمه نیز از آوریل ۲۰۱۷ پخش شد. عرضه بخش نخست از فصل سوم این انیمه نیز از ژوئیه ۲۰۱۸ آغاز شد و بخش دوم آن نیز از ۲۹ آوریل ۲۰۱۹ پخش شد.پخش بخش اول فصل چهارم این انیمه نیز از ۷ دسامبر ۲۰۲۰ آغاز شد و در تاریخ ۲۹ مارس ۲۰۲۱ به پایان رسید. بخش دوم فصل چهارم در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ (۹ ژانویه ۲۰۲۲) شروع به پخش خواهد کرد .

غول ها به کره زمین حمله میکنند و نسل بشریت به شدت کاهش می دهند. ماجرا از ۱۰۰ سال قبل شروع میشود و جایی که غول ها وارد میشوند و شروع به کشتن انسان ها و خوردن آن ها تنها برای تفریح میکنند. این غول ها به حدی بزرگ هستند که شاید ساختمان های بلند نیز در برابر آن چیزی به حساب نیاید. از این رو تعداد اندکی از انسان ها که باقی مانده اند دیواری بسیار بزرگتر از غول ها می سازند و شهری را در درون آن شکل می دهند. شهر حدود ۱۰۰ سال در امنیت بود و غول ها نتوانستند به آن وارد شوند تا روزی که یک غول بسیار بزرگتر از سایر غول ها دیوار را خراب میکند و سایر غول ها نیز به شهر وارد می شوند و شروع به کشتن اندک انسان های باقی مانده می کنند. ارن یائگر در این بین شاهد خورده شدن زنده ی مادرش توسط غول هاست و در همان لحظه قسم میخورد که تمامی غول ها را نابود کند…

لینک دریافت: دانلود انیمیشن حمله به تایتان همه فصل ها

انیمه های سریال دیگری مانند شکست ناپذیر، حماسه وینلند، ناکجا آباد موعود، جوجوتسو کایسن، ناروتو، مرد یک مشتی، دراگون بال، توکیو غول، پوکمون در سایت نیکی دیلی با 4 کیفیت عالی + پخش آنلاین قرار دارند و میتوانید با دوبله فارسی و زیرنویس چسبیده فارسی آنها را دریافت کنید.