بدن انسان‌ها به موادهای مغذی و پروتئین‌های زیادی نیاز دارد تا به خوبی در طول روز بتواند به کارهای روزمره‌ی خود برسد. در این بین وجود برخی از پروتئین‌ها و تهیه‌ی آنها از فروشگاه‌ها یا داروخانه آنلاین از حساسیت‌های بیشتری برای بدن برخوردار است. برای مثال می‌توان از وی پروتئین نام برد. احتمالاً شما هم بعد از باز کردن یک ظرف ماست، آن را به شکل شناور در آب دیده باشید که این آب را وی پروتئین می‌نامند.

در کنار این مورد، برای ورزشکاران نیز استفاده از انواع پروتئین از اهمیت بسزایی برخوردار است و بکارگیری از بسیاری از مکمل‌ها مانند گلوتامین برای بهبود روند جسمی‌شان مهم خواهد بود. ما در این مطلب قصد داریم در خصوص این دو ماده موثر برای بدن صحبت کنیم و در آخر نیز نحوه تهیه‌ی آنها را از داروخانه آنلاین با شما عزیزان در میان خواهیم گذاشت.

چرا استفاده از وی پروتئین مهم است؟

از جمله دلایلی که مصرف این نوع از پروتئین را مهم کرده است، کاهش خستگی ناشی از ورزش کردن است، مخصوصاً اگر به صورت حرفه‌ای ورزش را دنبال می‌کنید. در کنار آن اگر به دنبال کاهش وزن نیز هستید، وی پروتین می‌تواند به شما کمک کند. البته ناگفته نماند که در کنار این نوع پروتئین، حتماً به دیگر انواع پروتئین نیز نیاز خواهید داشت که به راحتی می‌توانید آن را از داروخانه آنلاین تهیه کنید. از ویژگی‌های این نوع از پروتئین می‌توان به جذب مناسب و زودهنگام آن اشاره کرد و ضمناً بسیار سریع نیز نتایج استفاده از آن را متوجه خواهید شد. از مزیت‌های استفاده از وی پروتئین در بلند مدت می‌توان به مواردی مانند کاهش فشار و قند خون اشاره کرد و همچنین این پروتئین به خوبی می‌تواند به آزادسازی هورمون‌های بدن کمک کند که نتیجه‌ی آن بازسازی عضلات آسیب دیده و رشد بسیار خوب آنها خواهد بود.

آیا وی پروتئین حجم‌دهنده است؟

بسیاری از ورزشکاران در پی حجم‌دهی به عضلات خود هستند و راه‌های زیادی را نیز امتحان کرده‌‌اند که احتمالاً نتایج خاصی حاصل نشده باشد. از این رو پیشنهاد ما این است که از حجم‌دهنده و عضله‌ساز وی پروتئین استفاده شود. این مکمل که در داروخانه آنلاین با کیفیت بسیار مناسبی موجود است به خوبی می‌تواند برای مصرف روزانه تهیه و استفاده شود. قیمت و خرید وی پروتئین دارای انواع موادهای معدنی، آمینواسیدهای ضروری و به طور کلی منبع انرژی است که برای قبل از تمرین نیز توصیه می‌شود. البته ناگفته نماند که برای به نتیجه رسیدن باید مدتی از این مکمل طبیعی استفاده شود و در کنار آن نیز حتماً استفاده از دیگر مکمل‌های پروتئین مانند پروتئین کازئیئن هم نیاز خواهد بود.

گلوتامین چیست؟

از آمینواسیدهایی که فوق العاده برای عضلات بدن مفید است، گلوتامین نام دارد. این مکمل که در داروخانه آنلاین با قیمت مناسب به فروش می‌رسد و در اختیار همه افراد قرار خواهد داشت به خوبی می‌تواند با آزاد کردن هورمون رشد، به افزایش چربی‌سوزی و همینطور قدرت عضله‌ها بانجامد. همچنین در نظر داشته باشید هنگامی که به بیماری‌های عفونی دچار می‌شویم و یا حتی استرس بیش از اندازه‌ای به ما وارد می‌شود، بلافاصله گلوتامین در بدن کاهش می‌یابد و این امر می‌تواند منجر به صدمات بیشتری به بدن شود. طبق برآوردهای دانشمندان جهان، استفاده به موقع از گلوتامین حتی می‌تواند سبب کاهش مرگ و میر شود. از دیگر مزیت‌های این مکملِ داروخانه آنلاین می‌توان به بهبود سیستم ایمنی و کاهش احتمال عفونت بدن اشاره کرد.

ویژگی‌های گلوتامین

بر خلاف اینکه اکثراً گمان می‌کنند که از گلوتامین فقط می‌توان برای حجم‌دهی به عضلات استفاده کرد اما این آمینواسید فواید دیگری نیز برای بدن دارد که از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بهبود ملتهب شدن روده‌ها

بکارگیری از این آمینواسید به خوبی می‌تواند از مخاط دستگاه گوارش مراقبت کند و افرادی که به التهاب روده‌ه‌ای گرفتار هستند با مصرف گلوتامین امیدوار به بهبود خواهند بود. همچنین در برخی از موارد استفاده از مکمل گلوتامین در برطرف کردن علائم بیماری‌هایی همچون کرون نقش اساسی ایفا خواهند کرد.

  • کمک به بهبود در بیمارهای سرطانی

بیماران سرطانی به طور معمول از گلوتامین پایینی برخوردار هستند لذا طبق توصیه‌ی داروخانه آنلاین اگر در هنگام شیمی‌ درمانی و یا حتی پرتو درمانی از این آمینواسید استفاده شود برای بهبود کلی بدن این‌گونه بیماران، مفید خواهد شود. ناگفته نماند که مصرف گلوتامین احتمال کاهش ریزش مو در دوران شیمی درمانی را نیز کاهش می‌دهد.

  • پیوند مغز استخوان

از گلوتامین در مواردی که عمل پیوند استخوان انجام می‌شود نیز استفاده خواهد شد که این کار می‌توان به کاهش عفونت بدن بیمار منجر شود. در این‌گونه موارد قیمت و خرید گلوتامین به صورت وریدی در افراد تزریق خواهد شد.

موادهای غذای گلوتامین‌دار

توصیه می‌کنیم برای اینکه مصرف مکمل‌های گلوتامین اثربخشی بهتری داشته باشند، حتماً در کنار آن از موادهای غذایی گلوتامین‌دار نیز استفاده کنید. در ادامه به مهمترین این موادهای غذایی اشاره خواهیم کرد:

  • گوشت گاو مخصوصاً گاوهایی که تغذیه‌ی آنها از علف بوده است
  • کلم چینی
  • پنیرهای محلی
  • گوشت حیوانات دیگر مانند آهو، بوقلمون و یا حتی گوزن
  • تن ماهی و ماهی قزل آلا

خرید مکمل‌های بدن از داروخانه آنلاین

توجه داشته باشید که برای خرید هر کدام از مکمل‌های بدن مانند وی پروتئین یا گلوتامین باید از مراکز مجاز استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای این منظور از داروخانه آنلاین دیدن کنید. این سایت دارای انواع و اقسام مکمل است که به خوبی می‌تواند همه افراد بخصوص ورزشکاران را در امر عضله‌سازی و بهبود شرایط بدنی کمک کند. برای هر گونه ارتباط و استعلام قیمت گلوتامین و وی پروتئین می‌توانید از راه‌های ارتباطی قرار داده شده استفاده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌تواند به آدرس https://darookhaneonline.com/ مراجعه نمایید و از محصولات این داروخانه دیدن نمایید.